Skoči na vsebino

[SECRET SANTA] Igrovje & Konzolec


Priporočeni prispevki

Dobrodošli v decemberskem skrivnem božičku Igrovja & konzolca

 

Prvič poskušamo z vzajemnim obdarovanjem forumašev. Idejo je umislil aktualni PV in zvesti forumaš @Janša

 

PRAVILA:

 

— Vrednot darila (brez poštnine) naj bo 15 €. Z vključeno poštnino največ 20. Če sodeluje kdo iz tujine, me lahko kontaktira za pokritje razlike v poštnini

 

— Paket mora biti odposlan do in vključno s petkom, 18. 12. 2020. Stvar lahko s spletne trgovine naročite neposredno obdarovancu. V tem primeru me o tem samo obvestite na ZS

 

— Darilo je lahko tudi kakšna lepo ohranjena rabljena stvar, za katero menite, da bi razveselila uporabnika. Vrednost rabljene stvari naj vseeno znaša do 15 €, ocenite sami

 

— V darilo lahko dodate pripis ali pismo s hinti in ugankami, kdo ste. Lahko to po svoji želji tudi naravnost poveste. Po želji torej glede svoje identitete, v osnovi je vse anonimno

 

— Darilo ne rabi biti igričarske narave. Malo pobrskajte po uporabnikovih sporočilih in spominu. Če pa je "nov uporabnik" (vabljeni vsi), improvizirajte

 

— Domače naslove bom pobral na svojem ZS-ju ali na FB messengerju, kdor me ima tam. Zagotavljam popolno anonimnost. Glede ZS-janja se noben še ne rabi sekirat, vas bom sam kontaktiral, zaenkrat rabim samo forumske vzdevke ...

 

... ZATO ...

 

SE PRIJAVITE S POFOČKOM V TO TEMO
oziroma
S POFOČKOM V MOJ ZS PREDAL

 

Prijave se pobirajo do vključno petka, 4. decembra.

 

Če ste sporočilo videli prepozno, mi pišite ZS, da najdemo način, da se vas vključi :) 

 

2103265634_Breznaslova.png.5b2d395b6ff6c69dbc0c9948bc0d8ab0.png

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

kakor komu odgovarja, samo si itak prodajamo igrice gor dol in pol mnenjala pozna naslove druge polovice

 

ajde če se joina nekdo z enim sporočilom in accjem od včeraj, po možnosti bolgarski IP, pol mogoče res na ćamirju da presodi, če je varno, samo drugače pa ne vidim neke panike

 

lahko recimo vsak napiše, če mu je bad dat naslov ali ne

 

meni ni

 

sem pa vseeno za to, da se stisne ćamirju ekstra pfenige za delo

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Sem za. Občasno pridem na forum, ko je kak iziid nove konzole, špila. Nisem Romun al Bulgar sem Slovenc :D Darilo bo uredi, če ga bo srečnež imel kam vtaknat. Sicer sem pa bol za dedka mraza ampak naj bo 😂
 

Ps: lepo bi blo, da bi vsak pofočkal kaj je dobil, firbec pa to :) 

uredilo bitje Dusan99
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

@DaCapo nisi ti nek božični navdušenec? Al nas nimaš enostavno pač nič rad in se ti jebe za vse skupaj? :(


Ne vem, nisem se še poglobil v to temo. Saj bi sodeloval, samo nekaj na pošto nosit se mi pa res ne da. Ali pa tudi, kaj pa vem no... moram prespat. :) 
Pa kako naj vem, ko dobim random obdarovanca, če mu sploh ustreza, da mu pošljem npr. igrico za PS3 konzolo? Potem rajši 15 € na paypal ruknem, hehehe, pa si sam nekaj izbere v tem rangu...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Ne vem, nisem se še poglobil v to temo. Saj bi sodeloval, samo nekaj na pošto nosit se mi pa res ne da. Ali pa tudi, kaj pa vem no... moram prespat. :) 
Pa kako naj vem, ko dobim random obdarovanca, če mu sploh ustreza, da mu pošljem npr. igrico za PS3 konzolo? Potem rajši 15 € na paypal ruknem, hehehe, pa si sam nekaj izbere v tem rangu...

 

Glede prve alineje: ja to je v teh časih res kar mučno s to pošto... ampak jaz bom probal najti kaj na straneh kjer lahko pošljem direkt ciljnemu uporabniku, jaz pa samo plačam... če ne bom nič takega pa bom pač reskiral en dan par minutk.

 

Glede druge alineje: ja probaš biti inovativen... jaz sem tudi dol zanič glede daril in sem najbolj vesel, če kdo pobere denar in kupi slavljencu ali pa da mu damo denar, ampak pač probaš inovativnost. Kot je omenil Ćamir pogledaš malo poste od uporabnika in probaš ugotovit kaj ga veseli ipd. Itak jih verjetno večina ne bo zadela nekaj takega, da bi on skakal od veselja :D Tolko pač, da se popestri malo dogajanje v tem mesecu.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...