Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 24 minutami:

Sam a so afstralci res meli slap dan

Nasi so bli v obrambi res tight pa metal so se na glavo pri odbitih zogah, prav tako smo jih v skoku posolal, tric do zadnje minute tut niso neki zadel. Ce jih ne bi zebre v igri drzale bi blo ze prej konc

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Luka kot kapetan boljši iz tekme v tekmo. To je korak naprej v njegovi glavi ki smo ga čakali. Biti vzor soigralcem na obeh straneh igrišča ter z besedami zbudi igralce ko zabluzijo brez njega.

 

Sem pa zjutraj videl tole izjavo Millsa in sem se vprašal če se oni pripravljajo na Slovenijo al Dallas ker prvi igrajo najbolje hitro drugi pa počasi.

 

 

Me pa res zanima a naši sploh niso treniral small ball peterk al zakaj moramo gledat Dimca na tekmi kjer ga niti pod razno nebi smeli gledat...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Luka kot kapetan boljši iz tekme v tekmo. To je korak naprej v njegovi glavi ki smo ga čakali. Biti vzor soigralcem na obeh straneh igrišča ter z besedami zbudi igralce ko zabluzijo brez njega.

 

 

Lol what? :lol::lol: Emocionalno je na nivoju kakšnega 12 letnika. Pizdenje skoz nad sodniki, tehnična praktično vsako tekmo, dviganje rok v zrak dve sekundi zatem ko poda žogo kateremu soigralcu pa še kaj bi se našlo, res taprav leader ja. Upam pa da več ne dobijo tega fatsota sodnika ker bo garant izključil donko, ker se mali itak ni sposoben brzdat ta sudja pa ima tudi short fuse.

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 9 urami:


ampak a so tri tekme dolgi rok? In to proti nasprotnikom kjer bi lahko bil njegov usage rate manjsi, na turnirju kjer nam je kao cilj igrati 8 tekem. 

 

Samo povem. On bi igral svoj stil tudi proti nam na rekreaciji. Imam občutek, da bolj ko bi ga šamarali, bolj bi bil vesel. :)

Se pa strinjam, da bo prve tri tekme morali manj igrat z njim in preko njega. Vsaj Venezuelo in Zelenortske otoke bi morali izkoristit za razigravanje/uigravanje ostalih.

Povezava do prispevka

brutalna tekma. Ne vem če v playoffih vidiš tako insane intenzivnost v obrambi. Nazadnje so imeli tako energijo na EP, ko so stresli francoze. Upam da ga bodo na hard smrdeli proti švabom in počivali, tudi če spušijo za 20 - važno je, da bodo spočiti in sveži za sredo, ker takega tempa ne morejo furat dveh tekem zapored. Fak no še zdej mi ni jasno kaj sem gledal, AUS ima faking 3/4 postave iz NBA, mi pa iz druge turške lige :D :D

 

aja pa sodniški kriterij za tehnične mi je bil top, pa si lahko Šport TV novinar jebe svojo navijaško mater. Kar se tiče sikanja sodnikom, diskutiranja in pametovanja - tko se sodi, evo. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 16 urami:

 

Lol what? :lol::lol: Emocionalno je na nivoju kakšnega 12 letnika. Pizdenje skoz nad sodniki, tehnična praktično vsako tekmo, dviganje rok v zrak dve sekundi zatem ko poda žogo kateremu soigralcu pa še kaj bi se našlo, res taprav leader ja. Upam pa da več ne dobijo tega fatsota sodnika ker bo garant izključil donko, ker se mali itak ni sposoben brzdat ta sudja pa ima tudi short fuse.

Se popolnoma strinjam, skoraj bi izgubili tekmo zaradi tega. Saj je pač neumno, da je za tisti met dobil tehnično, ampak cmon, a res moraš bit man child in probat čisto vsakič vreči s polovice. Tudi tist foul nad Millsem je bil harsh, ampak spet, glej malo predse ane, a je treba ravno čez njega it. Leader my ass s takimi potezami...

 

Da ne omenjamo sploh njegovih podaj... vse kul, Luka je nesebičen zvezdnik, drži, ampak definitivno najraje vidi da se direktno po njegovi podaji vrže na koš. Kot si napisal dvigovanje rok po podaji, ampak sem opazil le če prejemnik passa poda naprej, potem gredo roke avtomatsko v luft, pizdenje in ko si malo bolj pozoren na te stvari, zgleda kot da res rabi bit zadnji pass njegov. Raje extra dribble in kick out kot da bi žoga krožila. Pač lahko le ugibam, a gre tu za lovljenje statsov oz. tripple-doubla ali kaj drugega, ampak na momente tako zgleda. Lahko je tut njemu kak dodaten challenge narest triple double, karkoli pač, saj ni važno sploh kaj je razlog. Vsem je jasno, da je generacijski talent, top 3 (ali 5) na svetu, ampak tele nektere zadeve, fak... Vse prej kot leader - vsaj leader, ki igra winning basket. 

 

Vsake tolko pa režiser najde tisto neumno faco njegovega tastarega in si misliš direkt ta balkandžero vsipa ven pri teh nekterih playih. 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...