Skoči na vsebino

GOTY ZLATEGA KONJA 2020 PREJME  

89 glasov

  1. 1. ...

    • Astro's Playroom (PS5)
    • Crusader Kings III (PC)
    • Cyberpunk 2077 (multi)
    • Demon's Souls (PS5)
    • Desperados 3 (multi)
    • DOOM Eternal (multi)
    • Flight Simulator (multi)
    • Ghost of Tsushima (PS4)
    • Hades (multi)
    • Half-Life: Alxy (VR)
    • The Last of Us: Part II (PS4)
    • Ori and the Will of the Wisps (multi)

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Men je bil Doom Eternal super do prvega Marauderja. Pol je bil sam ogrenak okus nekaj časa. Ko sem fasal pa 2 naenkrat je šlo pa zadovoljstvo z igro v podn. Na koncu mi je pa igra še neki glitchala in sem imel na zadnjem šefu kr neke infinite spawne mobov itd in sem sam še na najlažjo težavnost dal pa zaključil z igro za zmer. Doom 2016 sem pa platiniral btw. 

Povezava do prispevka

Titanfall 2 je res noro kvaliteten SP shooter ja (pa baje je tudi multič zelo cool). Mislim da je edini EA-jev špil ki ga imam na polici to generacijo :(  Kva bi dal za proper TF 3...

 

Titanfall, Dead Space, Mass Effect, Dragon age... Kake IP-je so tipi zmasakrirali že če samo pogledamo zadnje 3-4 leta, ajme Bože mili :(:(:(

Povezava do prispevka

(pre)igral sem polovico špilov na seznamu (Astro, Demon's souls, CP77, GoT, Hades, Tlou2) in kar se mene tiče je tlou2 stopničko nad ostalimi ter zame eden izmed vrhuncevb generacije. O zgodbi se mi ne da razpredati (meni je bila sicer všeč), edina stvar, ki jo lahko špilu očitam pa je dolžina (zadnje dogajališče mi je bilo malo odveč). Sicer pa so imo ND znova dvignili letvico za to kako bi naj zgledal in se igral en tak high budget blockbuster špil. Ajde, če bi vsako leto dobili ene par podobno izpiljenih iger bi lažje zapel ob kakšne zadeve, ki v špilu morda niso najboljše, tako pa mi ne preostane drugega kot da se čudim kako je mogoče da so ND deliverali tak špil na ubogem PS4 in upam da na njihov ps5 prvenec ne bo treba čakat do konca generacije.

Povezava do prispevka

Sej to je jeba tega glasovanja, da je to namesto best of year bolj glasovanje, kaj sem uspel igrat to leto. Že to, da je Astro našel pot na seznam je čisti odraz tega. Kako lahko glasuješ, da je špil A boljši od B, če si od B videl samo trailer na youtube.

 

Pa saj pod črto ni nič narobe s tem, niso to oskarji, ampak glede na ves trud, nominacije, pravila in razgrete debate je mal hecno, ker pod črto je to glasovanje za naj gasilko, ki ga organizira prostovoljno gasilsko društvu Zgornje Gorje.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Marauderji so tudi men čisti špil ferderber. Pa baje jih je v DLCju še ful več lol.

 

Tko da pod črto je tudi meni Doom 2016 boljši špil. Sta pa overall oba odlična, skupi s Titanfallom 2 so res tak sweet SP shooter trio.

 

Sicer ni tema za Doom, sem pa preigral prvi DLC in so dejansko malo nerfali njihov behaviour (maš daljše časovno okno, v katerem je ranljiv). Pa fajt z dvema naenkrat je samo 1x na sporedu in sta 2 skupaj komaj kaj težja kot eden sam. Njihov AI je tak, da te sploh ne probata napast vsak z ene strani, ampak se bolj držita skupaj in ju v bistvu lahko kajtaš naokrog po areni in streljaš istočasno...

Povezava do prispevka

Aja, malo za smeh - Steam ima zadnja leta tudi GOTY nagrade med praznično razprodajo, kjer za nominirance in zmagovalce glasujejo Steam uporabniki, in v kategoriji Outstanding Visual Style je dejansko nominiran Battlefield V :avadodo:

 

Ni mi smeh leto izida (2018; EAjevi špili iz zadnjih X let so šele letos spet prišli na Steam, tudi recimo Titanfall 2 in Apex Legends), temveč to, da špil s klasično 'realistično' grafiko in najbolj zlajnanim možnim settingom (zahodna fronta 2. svetovne) folk nominira med 5 igric z najbolj edinstvenim grafičnim slogom...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 13 urami:

Aja, malo za smeh - Steam ima zadnja leta tudi GOTY nagrade med praznično razprodajo, kjer za nominirance in zmagovalce glasujejo Steam uporabniki, in v kategoriji Outstanding Visual Style je dejansko nominiran Battlefield V :avadodo:

 

 

 

AMF reče pred 12 urami:

Je tudi Pacifik.

 

Mislim, da je point Raz posta v tem.

Sicer pa Battlefiled V in Outstanding Visual Style. Pick one.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 21. 12. 2020 at 14:52:

 

mja, mamo različne kriterije, js je nikakor ne bi štel v 2020

če se ne motim, je nekdo celo nominiral Katamari Damacy Reroll, ki ja za PS4 že izšel 2020, sam je za PC 2018, original pa 2004 :D

 

Haha js sn glasoval za katamari iz fore, ker Čamir je lpo napiso pravila nominiranja pa to pol pa lagano glasuje za THPS 1+2 :D
Tk da če to vela, vela katamari :D

 

Sm pa sam glasoval za MSFS ker kot je flegma fajn opisal je edina igra letos kjer dejansko čutiš da je next gen. Pa da lahk vzletim z cubom iz igrišča pred bajto je neverjetno.

 

(Pa msfs n letos še ni multi naslov)

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 urami:

kolkr je res, kar si napisal, je zame tbh to še vedno "isti" špil

pardon, igrica igračka

Meni pa se zdi konkretno drugačna :D. Ne vem. THPS 1 ni imel niti manualov! Zdaj pa lahko v THPS 1 levelih delaš manuale, reverte, vert change ... svašta v glavnem 

 

Je pa vibe THPS 1plus2 še vedno konkretno 90s arcade, to pa

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...