Skoči na vsebino

GOTY ZLATEGA KONJA 2020 PREJME  

89 glasov

  1. 1. ...

    • Astro's Playroom (PS5)
    • Crusader Kings III (PC)
    • Cyberpunk 2077 (multi)
    • Demon's Souls (PS5)
    • Desperados 3 (multi)
    • DOOM Eternal (multi)
    • Flight Simulator (multi)
    • Ghost of Tsushima (PS4)
    • Hades (multi)
    • Half-Life: Alxy (VR)
    • The Last of Us: Part II (PS4)
    • Ori and the Will of the Wisps (multi)

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

ke_kit confirmed dumbass. Super Nominacija za FF7R in nobena nominacija za Astrota in bi bilo rešeno. :D

 

Berbasecks reče pred 12 minutami:

mislim FF7R si imo ne zasluži že sam zato, ker ni OC ... :)

Ma kje dej, to je praktično druga igra. Res ne moreš imet takega mindseta pri tej igri. Ni to Shadow of The Colossus kind of remake.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 minutami:

 

 

Ma kje dej, to je praktično druga igra. Res ne moreš imet takega mindseta pri tej igri. Ni to Shadow of The Colossus kind of remake.

 

mja, mamo različne kriterije, js je nikakor ne bi štel v 2020

če se ne motim, je nekdo celo nominiral Katamari Damacy Reroll, ki ja za PS4 že izšel 2020, sam je za PC 2018, original pa 2004 :D

Povezava do prispevka

Neveljavne glasove sem itak pobrisal (recimo Katamari Damacy). FF7 sem pustil, ker je vseeno neka snov v dosti novem kontekstu. Po svojih kriterijih (ki so pač absolutni, ker odpiram te teme, jebiga, lahko kdo ustanovi "alternativne GOTY nagrade", če se ne strinja :D) bi tudi SOTC remake pustil

 

Ne bi pa recimo pustil Spider-Man PS5 remastered, čeprav ima tehnično nekaj dodanega v smislu grafike

 

Teško je

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 21 minutami:

Srsly sem igral Far Cry 5, pa iskreno raje igram Cyberpunk 2077 na PS4 z napravo za oči iz Clockwork Orange, kot pa še enkrat FC 5 :D  

 

Ja ok, razumem, da ti Far Cry pač ne sede. Ampak to ne more biti razlog, da igrački oprostiš zanemarjanje tehnik, ki so prisotne že leta in leta. Mislim... saj temu, da se okolje odziva na naboje, niti več ne moremo rečti tehnika, ampak sem mislil, da je to že osnovni minimalen standard za nove igre.

Povezava do prispevka

Ma sej noben (razen mogoče kakega ekstremista lol) ne opravičuje napak. Fora je sam v tem, da je poleg napak res ful dobrega contenta in en folk se enostavno lažje osredotoči nanj. Men je vzdušje v igri res noro (enostavno ne morem prehvalit soundtracka :D), sam bom raje malo počakal z igranjem, ker mislim, da mi bo še tolko večja uživancija, ko bo na voljo PS5 upgrade in bo zadeva lepo spolirana.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Ma sej noben (razen mogoče kakega ekstremista lol) ne opravičuje napak. Fora je sam v tem, da je poleg napak res ful dobrega contenta in en folk se enostavno lažje osredotoči nanj. Men je vzdušje v igri res noro (enostavno ne morem prehvalit soundtracka :D), sam bom raje malo počakal z igranjem, ker mislim, da mi bo še tolko večja uživancija, ko bo na voljo PS5 upgrade in bo zadeva lepo spolirana.

 

Tole pišem na osnovi dobesedno ničesar, ampak glede na trenutno stanje in količino dela, ki jih čaka, bi rekel da bo ps5 patch late late 2021, bolj ziher 2022. 

Povezava do prispevka

Saj to je vsem hecno... meni niti setting, niti soundtrack (ko kje stealth hodim po prostoru, redno ugašam radie :D ) ne sedeta... pa me vseeno vleče igrat vedno znova. Pač tudi iščem radosti v ostalih drobnih rečeh, ki so vredu narejene. Tlak mi dvigne edino kričanje, jaz nisem mel enega buga, vse je super, igra desetletja... :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 minutami:

Tole pišem na osnovi dobesedno ničesar, ampak glede na trenutno stanje in količino dela, ki jih čaka, bi rekel da bo ps5 patch late late 2021, bolj ziher 2022. 

Excellent, more time to play Bloodborne. XDD

Ne sam resno, jaz mam tolk carskega backloga, da me late CP ne gane. :D

Povezava do prispevka

Mislim, da sem zaenkrat igral le tri letošnje naslove (vse na PC, in vse tri tudi nominiral... in vse tri tudi preorderal, če smo že pri tem... : ): Cyberpunk 2077, Microsoft Flight Simulator in Crusader Kings III. Nisem jih blazno prešpilal še, ampak dovolj, da vem, da si zaslužijo nominacijo.

 

Supernominiral Cyberpunk 2077 (ki se mi zdi tako igralno, vizualno, slušno in vzdušno super, a se strinjam da bo goty šele drugo leto ali leto potem :P ), ampak tokrat glasoval za Microsoft Flight Simulator, ker: 1. zaradi vsega sranja, ki si ga je cdpr privoščili z lastniki konzol, 2. zaradi res »omg, to je neverjetno« trenutkov, ko sem prvič sedel v frčoplan na Brniku in poletel nad meni domače kraje, in še zdaj ne dojemam, da imam cel planet v merilu 1:1 za raziskovat. Še faking garažani nadstrešek za moj avto je viden notri v špilu, da ne omenjam, da je bolj ali manj vse videti tako kot irl (ok pustimo to, da je kranjska skakalnica pot Šmarjetno postala bizaren stavbni kompleks, plus pojav vetrne elektrarne na Kredarici ...  ampak vseeno, vsa čast Avstrijcem za razvoj AI-ja, ki grafično generira cel planet). Plus grafika je res čudovita. 

Še glede Crusader Kings III: izjemen simulator igre prestolov, resda ima strmo krivuljo učenja, ampak je vredno. Že vidim, da mi bo poleg denarcev (ziher bo taužent dlcjev) tole v prihodnje pobralo še pa še časa.

 

(hm, mi je šele sedaj kapnilo, ampak vsi ti trije špili bodo imeli tudi dolg rok trajanja, torej bodo aktualni še mnogo let)

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 55 minutami:

Men je sam smešno, da ti res verjameš v te master race vs console peasant bolanije. :rofl::avadodo:

 

BTW, a sploh imaš PS5, al si še vedno Lidlić?

Nisem jaz začel, zaradi mene naj vsak igra na čemur želi. Trenutno brez iger ps5 nima nekega smisla.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...