Skoči na vsebino

GOTY ZLATEGA KONJA 2020 PREJME  

89 glasov

  1. 1. ...

    • Astro's Playroom (PS5)
    • Crusader Kings III (PC)
    • Cyberpunk 2077 (multi)
    • Demon's Souls (PS5)
    • Desperados 3 (multi)
    • DOOM Eternal (multi)
    • Flight Simulator (multi)
    • Ghost of Tsushima (PS4)
    • Hades (multi)
    • Half-Life: Alxy (VR)
    • The Last of Us: Part II (PS4)
    • Ori and the Will of the Wisps (multi)

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 16 minutami:

Anketa je bila namenoma ustvarjena točno 10 dni po izidu Cyberpunka. Kdor je imel namen igrat, je v desetih dneh lahko res dodobra testiral, več kot dovolj časa za udarit v wall buggov in manjkajočih delov iger. 

 

Kdor bo čakal na spolirano verzijo, bo čakal do najmanj mid-2021. A naj junija 2021 naredimo ankico, da bo relevantna?

 

Sploh pa imaš še 11 drugih iger v ankici, pišeš pa kot da je samo ena opcija :).

 

 

Konec Jan/ zacetek feb 2021 ja

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

 

Ja glas za TLOU2 je glas za Abby, ki je en najboljših najslabših likov v igrah ever tbh. A se bojiš mišičastih bejb al kaj?

Misliš najbolj brezveznih likov, podobno kot bi v tom and jerry risanko vtaknil baltazarja zraven pa ubil toma.

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

Zoni izda tech demo za kontroler, ki je tbh kar kul igrica ampak je pač zastonjščina in ima zato druge kriterije ocenjevanja

 

*vseeno pristane na mn3 goty listi*

 

Ni tuki sony fanboyev ne, čist normalni smo :D

Men tudi ni blo jasno kaj Astro počne na seznamu, sam pol sem vidu, da sem tudi jaz glasoval zanj lol. To ti naredi, ko si casual scum, pa še dumb zapovrh, k namesto, da bi za super nominacijo izbral FF7R, grem dajat favoritu TLOU2. SJW to the bone al neki. :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 20 minutami:

Men tudi ni blo jasno kaj Astro počne na seznamu, sam pol sem vidu, da sem tudi jaz glasoval zanj lol.

 

Ma igrica je v svojem žanru sam vrh, tight kontrole, razgiban gameplay,  morje skrivnosti in različnih pristopov, edini minus je kratkost. Pol dodaš še do zdaj najbolj next-gen feture kterekoli igrice - DS kontroler - in je ful easy razumet imo. Meni se dodatno prikupi z res top meta-retrospektivo branda, kar izpelje vrhunsko in s srcem. Secret ending s tech demotom, ki je bil moja prva izkušnja s ps1 pred 20+ leti, tako čudovito zaokroži celotno pot, da sem se kar topil pred ekranom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...