Skoči na vsebino

[refleksija leta] Igrano-preigrano 2020


Priporočeni prispevki

Jaz sem vesel d asem letos preigal Ghost of Tsushima (edina platina letos) in The Last of Us Part II, zdej se trudim z Demon's Souls... sam me ma, da bi si pogledal na YT pa šel igrat kaj drugega :D WItcher 3 mi je pa zeeeh in tud ne vem kolk dolg bom še vzrtrajal.
Igral sem pa tele na PS, neki malga še na XB... * pomeni da so mi kul in bi priporočil, nisem pa še vseh kljub temu končal, ojačane sem prišel do konca.

 

Demon's Souls*
Ikaruga*
Star Wars Battlefront II*
Star Wars Battlefront*
Rise of the Tomb Raider*
Shadow of the Colossus*
Another World*
Mass Effect: Andromeda*
Metro Exodus*
Ski Jumping Pro VR • EU*
Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas*
Just Cause 3*
Erica • EU*
Zone of the Enders: The 2nd Runner M∀RS*
Pinball Arcade*
Nioh 2*
Pinball FX2 VR*
Ghost of Tsushima*
The Walking Dead Collection*
Pinball FX3*
Atari Flashback Classics Volume 3*
Watch Dogs*
Sudden Strike 4*
Spirit of the North • EU*
The Last of Us Part II*
Astro's Playroom*

Bugsnax
Sackboy: A Big Adventure
Worms Rumble
Burnout Paradise Remastered • EU
Out Of Ammo
CastleStorm VR Edition
Infinite Minigolf
Mirror's Edge Catalyst
Need for Speed: Most Wanted
Squares
Firewall: Zero Hour

 

Še XB
 

The Witcher 3: Wild Hunt

DOOM Eternal
The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan*
A Plague Tale: Innocence*
Gears 5*

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Preigrano (vse na PCju):

 

Trine 4: The Nightmare Prince + DLC

Wolfenstein II + DLCji

The Vanishing of Ethan Carter Redux

Whispers of a Machine

The Turing Test

DOOM 2016

Doom Eternal + DLC

Superhot: Mind Control Delete

Journey

A Plague Tale: Innocence

ABZU

Flower

Botanicula

Brothers: A Tale of Two Sons

Need For Speed Hot Pursuit Remastered

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Crystalis ( NES )

Ecco The Dolphin ( Sega Mega Drive )

Phantasy Star IV : The End of the Millennium ( Sega Mega Drive )

EarthBound ( SNES )

Super Mario RPG ( SNES )

Lemmings 3D ( Playstation )

Castlevania: Symphony of the Night ( Playstation )

Paper Mario ( Nintendo 64 )

Metroid: Zero Mission ( Game Boy Advance )

Mother 3 ( Game Boy Advance )

Rayman 2 ( Playstation 2 )

Lemmings ( Playstation 2 )

Duck Tales Remastered ( Playstation 3 )

Darksiders 2 ( PS4 )

Yakuza 3 ( PS4 )

Yakuza 4 ( PS4 )

Yakuza 5 ( PS4 )

Uncharted: The Lost Legacy ( PS4 )

Luigi's Mansion 3 ( Switch )

The Legend of Zelda: Link's Awakening ( Switch )

SteamWorld Dig 2 ( Switch )

The Curse of Monkey Island ( PC )

Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh ( PC )

 

 

uredilo bitje Shang Tsung
Povezava do prispevka

PS4:

Monster Boy and the Cursed Kingdom    
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Nioh2

Doom Eternal

Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy X HD

Final Fantasy X-2 HD

The Last of Us Part II  - GOTY 2020

Shantae: Half-Genie Hero 

Batman: Arkham Asylum

Mortal Shell

Batman: Arkham City

Batman: Arkham Knight

Ghost of Tsushima

Vampyr

Genshin Impact - presenečenje leta 2020

 

PS5:

Demon Souls Remake

Astro's Playroom

Bugsnax

God of War

Sekiro

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

 

 

Tako "malo" iger nisem igral/preigral že kar nekaj časa imo :blink:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

MHW Iceborne

Ghost of Tsushima

Mortal Shell

Nioh 1

Nioh 2 

TLOU2

FFVII Remake

Horizon Zero Dawn

Mass Effect 2

Doom Eternal

Batman Arkham Knight

Remnant from the Ashes

Dragons Dogma

Evil Within 2

Hellblade Senuas Sacrifice

Hades

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

A Plague Tale: Innocence

Resident evil 3

 

 

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Jaz sem lani en dan pred silvestrovim nabavil nov komp, tako da nadoknadit za 5 let je bilo carsko, kriza bo zdaj, ko bo vmes par mesecev praznine med zanimivimi špili

 

- Dishonored 2 (ma men ne potegne ta svet)

- Civilization 6

- AC Origins, Odyssey, Valhalla

- Doom 2016

- Watch Dogs 2 (meh, sploh nisem dokončal)

- Deus Ex: Mankind divided (meeeeh)

- Stelaris

- Hitman, Hitman 2

- ME Andromeda (mi je bila zelo všeč, kljub katastrofalnim mnenjem igralcev in kritikov)

- Prey

- Wolfensteini (meeeh)

- South Park the fractured but whole (kr carska)

- Far Cry 5 (carsko narejen world in lutanje po njem, zakon agresivna AI)

- RDR2 :avadodo:

- Kingdom Come Deliverance (dolgčas, sem igral 2 uri in se ni nikamor premaknilo)

- Disco Elysium :ododava: ravno prav, če bi imeli več denarja na voljo, po moje ne bi bilo tolk carsko igrat

- Metro Exodus (meeeh)

- The Outer Worlds (carsko, kul ME občutki, škoda, ker je bila dokaj kratka; also zakon svet, kjer lahko že takoj na začetku ubiješ katerikoli lik v igri)

- HZD mi je bil kr carski svet, prebral sem skoraj vse najdene datapade, česar nikoli ne počnem

- Crusader Kings III :avadodo: kaj vse se da počet in koliko časa ti to vzame :D

 

 

 

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka

PC:

Carcasonne

Ori and Will of the Whisps

Tomb Raider: Obletnica

Snowrunner – presenečenje leta 2020

Stardew Valley

Among us

XIII

Blood Rayne – Terminal Cut  - noro dobro vzdušje. Dvojka je razočaranje.

Crysis Remastered – ni blo ne

Amnesia Rebirth

 

 

PS4:

The last of us Part 2 – z zgodbenega vidika razočaranje

Ghost of Thushima

Little hope

Mafia:DE

 

Šele, ko jih tako izpišem vidim, da je bilo leto 2020 res gnilo.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Seznam iger, ki sem jih končal

 

01 | 15.01.2020 - Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4) - Platinum
02 | 19.01.2020 - Unravel 2 (PS4) - Story mode
03 | 02.02.2020 - Iris.Fall (PC) - 100%
04 | 08.02.2020 - Control (PS4) - Platinum
05 | 12.02.2020 - Divide by Sheep (PC) - 100%

06 | 05.04.2020 - Tom Clancy's The Division 2 (PC) - Story missions and side missions
07 | 08.04.2020 - Assassin's Creed 4: Black Flag (PC) - 97%
08 | 19.04.2020 - Assassin's Creed 4: Freedom Cry (PC)
09 | 19.04.2020 - Assassin's Creed 4: Aveline (PC)
10 | 09.05.2020 - Crackdown 3: Campaign (PC)
11 | 10.05.2020 - Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure (PC)
12 | 18.05.2020 - Assassin's Creed: Rogue (PC) -100%
13 | 26.05.2020 - Blood and Truth (PSVR)
14 | 05.06.2020 - Control: The Foundation (PS4) - 100%
15 | 07.07.2020 - The Last of Us Part II (PS4) - Platinum (30.7.2020)

16 | 30.07.2020 - Dreams: Art's Dream (PS4)
17 | 30.07.2020 - Journey (PS3)
18 | 02.08.2020 - Yono and the Celestial Elephants (PC)
19 | 15.08.2020 - Desperados III (PC)
20 | 16.08.2020 - Ratchet & Clank: Tools of Destruction (PS3)
21 | 23.08.2020 - Alan Wake (PC)
22 | 26.08.2020 - Star Wars: Vader Immortal Episode I (PSVR)
23 | 14.09.2020 - Remnant: From the Ashes (PC) - finished campaign
24 | 04.10.2020 - Shadow Tactics: Blades of the Shogun (PC) - finished campaign
25 | 08.10.2020 - Little Nightmares (PC)
26 | 11.10.2020 - Severed (PSVITA) - platinum
27 | 13.10.2020 - Little Nightmares: Secrets of the Maw (PC)
28 | 16.10.2020 - A Way Out (PS4) - Platinum
29 | 16.10.2020 - Star Wars: Vader Immortal Episode II (PSVR)
30 | 17.10.2020 - Star Wars: Vader Immortal Episode III (PSVR)
31 | 25.10.2020 - Robinson: The Journey (PSVR) - Platinum
32 | 30.10.2020 - Golf Story (NS)
33 | 06.11.2020 - The Legend of Zelda Link's Awakening (NS)
34 | 20.11.2020 - Astro's Playroom (PS5) - Platinum
35 | 29.11.2020 - Half Life: Alyx (PC)
36 | 03.12.2020 - Bugsnax (PS5) - Platinum
37 | 08.12.2020 - Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry (PC) - 100%
38 | 13.12.2020 - Haimrik (PC) - 100%
39 | 16.12.2020 - Evergarden (PC) - 100%
40 | 17.12.2020 - The Haunted Island, a Frog Detective Game (PC) - 100%
41 | 20.12.2020 - Path of Giants (PC) - 100%

42 | 27.12.2020 - Epistory - Typing Chronicles (PC)

 

Najdaljši seznam v zadnjih.....6-7 letih? Tale epidemija je bila kar koristna :D Za zadnji mesec se vidi, da se mi ni dalo igrat kaj več kot neke puzzle igre, kjer lahko igram samo z miško. Tisti teden, ko sem imel Valve Index, sem itak kot zmešan igral samo VR igre, hitel sem s HL:A, da ga ja končam. V naslednjem tednu upam, da bom imel čas končati še:

- A Plague Tale: Innocence

- AWE DLC za Control

- Raji: An Ancient Epic

- Alan Wake American Nightmare

- Alien:Isolation - tale je izpadel, ko sem začel s HL:A, se moram vrniti še za par popoldnevov :)

 

Glede na to, da imam končno dopust, nič šole, nič službe..... bo mogoče celo uspelo, ampak čez dan bodo itak bolj v ospredju namizne igre :)

 

Na zgornji seznam bi načeloma lahko uvrstil tudi:

- Super Mario Party za Switcha - z družino smo prišli do creditsov, največ smo igrali prvo rundo lockdowna - marec-maj

- Mario Kart 8 za Switcha - enako kot zgoraj

- Fall Guys - manjka nekaj trofej, to je pa to....

 

Letos sem probal še Cyberpunk 2077, ampak trenutno čakam še kar na nekaj patchev, potem sem nostalgično nabavil in preigral nekaj misij v C&C Remastered, Hypernova, Train Valley.  Na PSVR sem igral še Beat Saber, kmalu pride na tnalo SW:Squadrons....

 

Overall.... še kr v redu leto :)

 

 

 

 

 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Letos sem igral kar dosti in fino užival. Tak cool miks aktualnih 2020 hitov, malenkost starejše robe, indijev in nedokončanih DLC-jev iz prejšnjih let. Zakon.

 

- Sayonara Wild Hearts (Slinch našel te bom)

- GRID (Codemasters uradno ne znajo več delati dobrih SP dirkačin. 10+ let originalni GRID se poserje na tole brezdušno sranje)

- Resident Evil 1 (eden izmed treh delov svetega trojčka RE 4, RE 2 R in RE 1. Neverjeten špil in najbolj grozljiv RE)

- Grip (Slinch vem kje si doma)

- Bloodborne: Old Hunters DLC (dostojen zaključek najboljše igre vseh časov, fuck kakšen beast od DLCja ej)

- Nioh 2 (boljši po igralnosti od originala, bolj štorialno švoh kot enka in z manj karakterja. Team Ninja nujno rabi svojega Miyazakija)

- Doom Eternal (beastly, over the top Heavy Metal FPS shooter, ki se ga igra v usnjenih hlačah in s svinjsko mastjo namazano čez gosto šumo po prsih)

- Days Gone (sonyjev predzadnji copy/paste open world cookie cutter špil, vse upe polagam v Tsushimo)

- TLOU 2 (top 5 špilov generacije in ND-jev naj izdelek)

- Streets of Rage 4 (na začetku hud, potem pa premalo ambiciozen beatem up. Ampak ker ga je Linneman iz DF dal za svoj GOTY leta in ga najbolj nahypal, mu bom dal še kako šanso. Edit: po dodatnih vloženih desetih urah se mi je mnenje o igrici blazno popravilo. Manjko ambicioznosti precej skrije res hud in globok fajting sistem, zanimive stopnje in pa predvsem carski filing nažiganja žensk z pestjo v ledvica v neki temačni stranski ulici)

- Yoku's Island Express (pinball metroidvania, sicer luštna ko babičin parkeljček iz peciva, ampak toliko slabša od top dogov žanra, da me vedno mine špilat)

- THPS 1+2 R (živalsko dober remake/remaster, če ne bi bilo RE 2 R bi bil remake generacije. Ne vem če me lahko še katera stvar vrne v 14. letnega mulca, mogoče logotip od diskoteke Life Domžale in čakajoča mama v Škoda Felicii)

- Final Fantasy 7 R (noro ambiciozen projekt, ki pa imo pogrne zaradi tega, kar želi biti nekaj, kar ne more biti. Pač ne moreš narediti fully fledged 50 urnega FRP špila, ki pa se v scopu in zgodbi naslanja na source, ki je u bistvu samo uvod v igro)

- Outer Wilds (fenomenalen indy, ki zmeša ene 25 žanrov in ti skozi dosti otroški obraz tako zamori lajf z vprašanji o času, minljivosti in smrti, da rabiš stisniti xanax da zaspiš. Škoda da sem preneumen, da bi ga obrnil, YT tipsov pa ne bom gledal.)

- 13 Sentinels: Aegis Rim (Vanillawarov story-based roman /slab RTS, ki ti odfuka možgan s +20 liki, 6 različnimi časovnimi obdobji in totalno mindfuck zgodbo. Prišel sem do 60% in se malo naveličal, ampak IMO obrnem, ko mi bo spet zadišalo malo japonskega sci fi insanityja)

- Dark Souls 3: Ashes of Ariandel DLC in The Ringed City DLC (epic zaključek epic trilogije, kaj boš kle neki pameten, pač hvala vam From za trilogijo)

- Dishonored 2 (že enka mi ni potegnila, dvojka pa tudi ne. Pa špila s tako slabimo uvodom in izhodiščno narativo ne morem jemati resno, sorry jebači, Počivalškovi speechi na Tarči imajo boljši backstoiry)

- Resident Evil 0 (nema više čarovnije originalnih RE 1, RE 2, RE 3 in RE:CV v tem delu, žal. No ga pa vsaj še vedno vsi cheesajo na polno v dialogih lol)

- Blazing Chrome (ne vem zakaj sem mislil, da mi bo tole cool)

- Little Nightmares (slabši INSIDE, ni mi potegnil)

- Wreckfest (zakon arkadna simulacija destruction derby voznika mustangov, starih ford karavanov, avtobusov, kosilnic in kavčev z motorjem od freze. Kljub očitnim indy koreninam je proper SP dirkačina z veliko contenta).

 

- Civ 6 (nažigal večino poletja, ratal dejansko zelo dober v špilu, med drugim obrnil na Deity z dvema F-tier civilizacijama (Gruzija in Norveška) itd. Zakon špil, močno upam na GOTY izdajo za PS5 z vsem contentom... ki ga je ogromno)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Horizon Zero Dawn*

Knack 2

LEGO Marvel's Avengers

FIFA 21

Human Fall Flat*   

Red Dead Redemption 2*

Handball 17

Fall Guys: Ultimate Knockout

The Witness*     

Far Cry 5

FIFA 20

Detroit: Become Human

LEGO Ninjago Movie: The Videogame

Cities: Skylines*  

Call of Duty: WWII*

LEGO Movie 2: The Videogame   

Star Wars Battlefront II

God of War

LEGO Star Wars: The Force Awakens 

Marvel's Spider-Man *

 

Super tema, da se malo zamislim nad preigranim. V primerjavi z letom 2019 sem igral ogromno. Opažam da veliko preveč časa vložim v FIFO,... delam na tem. Poleg tega je FIFA edina igra, ki je izšla to leto. 

Povezava do prispevka

PS5

Astro's Playroom (100%)

Bugsnax

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

 

PS4

ABZÛ

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Cyberpunk 2077

Dangerous Driving

Doom (2016)

EVE: Valkyrie - Warzone 

Ghost Giant

Inside

The Last of Us Remastered

The Last of Us: Part II

Need For Speed Heat

Red Dead Redemption 2

Rez Infinite

Sayonara Wild Hearts

Thumper

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

Undertale

 

PS3

Split / Second

Scott Pilgrim vs. the World

 

PC

Ghostrunner

Golf Peaks

Hot Shot Racing

ICEY

Lightmatter

Lonely Mountains: Downhill

reky

Untitled Goose Game

 

Switch

A Hat in Time

OlliOlli

OlliOlli2: Welcome to Olliwood

Super Mario Maker 2

The Touryst (100%)

 

Mobile

Monument Valley 2

Povezava do prispevka

Jaz pa moram reči, da sem pretežno razočaran nad igralskim letom. Tako nad svojim, ker sem zvečine igral bolj mainstream igre in potencialno zamudil par mojstrovin, kakor tudi nad občim. Ne gre za to, da bi bilo slabo leto per se, ogromno dobrih iger je izšlo, vendar nekoliko manj kot prejšnja leta. 

 

Izpostavitve vredno od igranega v 2020

 

8/10
Fire Emblem: Three Houses (2019) končal že lani / letos DLC, skupaj res super paket
Deus Ex (2000) prvič
Cyberpunk 2077 (2020) PC verzija / vse na ultra settingsih
Metal Gear Solid (1998) prvič

Kentucky Route Zero (2020) letos zadnje epizoda

 

9/10
The Last of Us: Part II (2020)

 

No, saj če pogledam suma sumarum 6 iger za 8+ sploh ni tako slabo.

 

Sem pa predelal nekoliko več dobrih knjig o pripovedi v igrah/novih medijih/knjig o dizajnu, ki se mi zdijo esencialne, če se želi kdo res poglabljat v medij:

(1) Design of Everyday Things [Dan Norman] dizajn

(2) Perspectives on Ergodic Literature [Espen Aarseth] pripoved

(3) Microinteractions [Dan Saffer] dizajn

(4) The Art of Point-and-Click [več avtorjev] artbook z intervjuji

(5) The CRPG Book [več avtorjev] zbirka opisov vseh računalniških RPG-jev, think Joker-like review za vsako igro

(6) The Making of Prince of Persia: Journals 1985 - 1993 [Jordan Mechner] no, dnevniki 

(7) A Game of Birds and Wolves [Simon Parkin] ženske se spomnijo igrice, ki spremeni potek svetovne vojne 

 

Pa še kakšno, kjer sem dobil navdih iz igre (po The Last of Us: Part II sem prebral dve knjigi o psihologiji maščevanja :D). 

 

All in all nisem najbolj zadovoljen, kar se tiče moje konzumacije medijev v 2020. Tudi filmov nisem pogledal veliko (dobrih), sem pa polurkal par serij, od katerih me nobena ni ravno pribila na rit, da bi ji pokal 10/10. Se vidi, da je bilo dosti teško leto, dosti nekih bolezni v familiji (ironično samo ena covidna), nesreč, ne vem kojih kurcev. Skratka, not all that fun. 

 

Highlight "konzumacije medijev" mi je PS5 in njegov carski joypad. Vsaj za en teden sem malo odmaknil misli od tuge in bil dobesedno teleportan v štirinajstletnega sebe :D

Povezava do prispevka

DEATH STRANDING - pricakoval sem kup nesmislov, ki jih ziv bog ne zna sestavit v neko koherentno celoto in dobil tocno to. Zraven pa se gameplay mehaniko, ki se je v osnovi zdela totalno brezvezna, v preigravanju pa zaradi odlicno oblikovanega sveta niti za sekundo ni ratala dolgocasna. Se bom vrnil.

DIVINITY: ORIGINAL SIN 2 - rpg, z res veliko moznostmi preigravanja in zanimivimi karakterji. Zgodba bolj meh. Sva igrala z drago split screen.

OUTER WILDS - me ni potegnila, ji bom se dal priliznost

THE WITCHER 3 - ng+ skoda zgubljat besede

BATMAN ARKHAM NIGHT - nisem obozevalec pajkic, drugace pa solidna igra

METRO EXSODUS - zacelo se je dobro, cisti S.T.A.L.K.E.R. filing, potem pa sem se zacel dolgocasiti v linearnosti

KINGDOM COME DELIVERANCE dodatki- ena mojih ljubsih iger preigranih v prejsnjem letu, letos sem vlozil notri se dodatnih 50ur

UNCHARTED COLLECTION - prvic preigral letos in so me zgodba med protagonisti in akcijske sekvence kar pritegnile. Na koncu se ze pozna, da obstaja omejeno stevilo nacinov, kako lahko skoraj pades v luknjo/prepad 

OUTWARD - vsa zasnova bi mi morala odgovarjati, pa je velotna graficna podoba tako bolece slaba, da ni slo. Vseeno dobi tocke za inovativnost ter zajebanost.

RESIDENT EVIL 7 - vredu 

STAR WARS BATELLFRONT 2- mah

CALL OF DUTY WW2 - a to je kao namenoma klon enega izmed prvih codov? 

DYING LIGHT - ni mi bolj dolgocasne reci v igrah od zombijev. V kombinacijami z Assassins creed mehanikami, ki so tudi rak, ki se siri po igrah, je tale igra nekako vredna vsake ure, ki sem jo vlozil vanjo.

THE LAST OF US Remastered - drugi poskus, ampak sori, gameplay v tej igri je tako dolgocasen linearen in lesen, da niti vrhunska zgodba in v nulo izpiljeni liki ne morejo pripravit do preigranja.

GREEDFALL - pa ajde, tocke za trud in igro, ki dejansko malo bolj konkretno preizprasuje politiko nekega imaginarnega prostora.

ASSASSINS CREED ODYSSEY - najprej vau, potem ok to sem 200x naredil, potel delete, zgodba mojega igranja ACjev od prvega dela naprej

NBA 2k20 - kosarka

BIOSHOCK 3 - preigral tokrat brez propagandnega pompa. In je kar ok, vsaj zgodba

CoD MODERN WARFARE 2 - boom boom pjaw pjaw

ASSASSINS CREED UNITY - drugi poskus, vau Pariz je res hud, aja ze spet delam eno in isto, delete

DESTINY 2 - lepo, konfuzno, grind

SHADOW OF THE COLOSSUS - super

DEUS EX MANKIND DIVIDED - ni niti blizu izvirniku, ampak svet je poln skrivnosti, plasti in moznosti razlicnega preigravanja, zal prehitro odklenes vse moznosti, in manjka prebivalcev sploh po raznih apartmajih. Splaca se igrat pocasi, ker drugace zgresis ogromno.

BORDERLANDS THE HANDSOME COLLECTION - split screen z drago

WATCH DOGS 2 - fuj

RED DEAD REDEMPTION - drugi poskus, zdaj, ko se "tisto igro, ki je ne smemo imenovati" ves cas primerja z vsem zivim. Obujam spomin na moje prvo igranje tega. Svet prazen, zgodba eno in isto ponavljanje teme, naloge dolgocasno autoaim streljanje miljavznt nasprotnikov. Zdaj sem igral pocasi, nisem niti tekel, samo hodil po svetu in opazoval, vsake toliko kaksna glavna misija, in me je igra koncno kupila. Svet je poln podrobnosti, ampak jih ne servira na pladnju in to je popolnoma zadosti zame. Voice acting je super. 

VAMPYR - drugace, malo prevec leseno

HOLLOW KNIGHT - vlece

DOOM ETERNAL - ok, iskreno pri tej igri prvic stekam opozorila o epilepsiji, po uri igranja se mi majkemi vrti

GENSHIN IMPACT - ze dlje casa zelim igrat izvirnika, pa mi res ni do kupovanja switcha zaradi ene igre. Meni dogaja.

MONSTER HUNTER WORLD - noro, nisem vedel da me samo boj brez neke zanimive zgodbe in likov lahko tako zelo pritegne. 

DAYS GONE - ok, tekoce, motor, samo to jebeno assassins creed osvajanje baz

ASTROS PLAYROOM- lustno

PERSONA 5 - a to prav vidim, da je samo 3 leta stara igra? Drugace pa zelo zanimiv koncept igranja s psiholoskimi podtoni, mi kar sede.

CYBERPUNK - vec kot 120 ur. Ne streljam civilistov in jih tudi nebi niti enkrat, ce nebi bral mnenjalnika, ne gledam clickbait youtube videov, igro posodabljam, raziskujem svet, berem, poslusam. Bom v gta 6, ki ga imam norocenega pri pgju, nabijal zvezdice pri policajih in bezal z avti pred njimi, kot smo poceli takrat ko smo gledali protagonista v gta se od zgoraj. Najvecji minus je da ni 3 person viewa. Ne saj ne.

Povezava do prispevka

Sem dodal še en špil na svoj seznam "končanih", in sicer Epistory - Typing Chronicles :D Drugače pa igram zadnje The Outer Wilds.... sem moral še enkrat od začetka, ker mi je idiotu uspelo izbrisati save pod 7 urah igranja, ampak na srečo špil tolk vleče, tolk fajn je odkrivat stvari. Ko mi je uspelo pristati na Quantum Moon, odkriti pot do središča Interloperja, best feelings ever :D Če se ti zatakne ne enem koncu, greš na drugega.... pretty awesome game :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...