Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Malo mi zdaj morijo questi po Novigradu, ko skačem kot nor gor in dol po teh ulicah... fast travel pa se ne splača, čeprav je praktično instant. Hvala bogu mislim, da zaključujem ta del z Djikstro in ostalimi tukaj. Sem odlašal odhod v Skelige in pucal Novigrad prej :) Počasi pa bo treba na ladjo.

 

Najeda mi, da ne moreš razvrstiti ali celo ukiniti nekih questov iz seznama. Predvsem secondary to, ko mi non stop nekje ponuja go to race track, gwent in podobne, ki jih ne mislim delati.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 35 minutami:

Sem po popoldanskem počitku rekel sam sebi: "tak, zaj pa končno v Skelige". Skoraj 4 ure kasneje sem še vedno bil v Novigradu! Preden sem končal sem se prisilil it na ladjo za Skelige in potem tam sejval za naslednjo seanso :)

Tocno na tej tocki sem jaz koncal igrat, svoj cas. Uni questi in dialogi v Novem Mestu so me totalno sjebali.. tokrat sem se odlocil, da se bom prislili koncat igro, da vidim zakaj Mefisto tako (o)peva. Sam niti priblizno ne mislim delat vseh questov

 

Meanwhile....

Zdaj sem se vedno pri prvem questu in razmisljam ce vklopi al izklopit RT ambient occlusion

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 48 minutami:

Samo kako se vam da 100+ urno igro večkrat obračat, pa da je ne vem kako dobra?

Sploh če zgodbo že poznate, a gameplay pravite da ni ravno najsvetlejša točka igre...

 

Zaradi različnih odločitev tekom questov imaš razvejano zgodbo in različne konce. To doda precejšen replay value.

Mi je pa bila igralnost res preveč brezvezna, da bi se mi dalo večkrat preigravati, ko sem prvič obračal.

 

Igre, ki imajo dobro igralnost (predvsem raznolik boj) so mi veliko bolj kul za večkratno preigravanje.

Povezava do prispevka

S tem da tud FromSoft ima tud kake (skrite) odločitve v špilih, da se splača večkrat čez it 

 

Drugače pa enmu folku so Bioware špili ful všeč in so zabili veliko več ur v Mass Effect trilogiji kukr sm js zabil v Witcher trilogiji, že samo liki so mi daleč bolj všeč pri Witcherju. Prvič ko sem igral W3 sem dobil "sredinski" konec, ki mi je tudi osebno najljubši konec. Kaj so to solze tekle, res se navežeš na like

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

Tocno na tej tocki sem jaz koncal igrat, svoj cas. Uni questi in dialogi v Novem Mestu so me totalno sjebali.. tokrat sem se odlocil, da se bom prislili koncat igro, da vidim zakaj Mefisto tako (o)peva. Sam niti priblizno ne mislim delat vseh questov

 

Meanwhile....

Zdaj sem se vedno pri prvem questu in razmisljam ce vklopi al izklopit RT ambient occlusion

 

Tu v Novigradu sem tudi jaz pospešil kar nekaj dialogov... Mi res ni tako kul skakti gor in dol po mestu, raje po okoliških krajih in brezpotjih... Ampak sedaj sem pregural to :)

Povezava do prispevka

Zdele sem malo igral, pri Nilfgaard Quartermasterju sta bla dva lajna v dialogu negovorjena, Roach se mi je zataknil na pomolu in se NI resetiral, ko sem prtiskal gumb, tako da sem moral loadati autosejv od prej. Aja, pa block ni mi prjel pri combatu, ne vem zakaj

 

vse ostalo super, samo fak keri kekci so pri CDPR

Povezava do prispevka

Eto inštaliral in zagnal prvi DLC Blood and Wine.  Osnovne igre se mi res ne da še enkrat, DLC pa sta vedno ostala nedotaknjena..  

 

Ker itak mel sejv na enem drugem accountu sem pač štartal umetno iz 30 levela. Zdaj mal študiram kako pametno investirat v katere abilities... moram mal posfrat. Sam itak bolj vedno seklanje mode igral, kot pa se s kakimi spelli hecal. 

 

Sicer sem mal combat sprobal pa je fak leseno vse skupaj, tudi sem že precej pozabil (zgodbo mal na YT obnovil)  tudi neki mi vseeno trokira pa čeprav na performance mode, ampak pizda prav paše biti spet Đeralt iz vzhodne Evrope :D Vzdušje, music, dialogi.. prav nostalgičen sem postal. Tko živo se spomnim ko igra ven prišla in sem takrat še zaročenko poslal, da mi kupila CD v lokalnem MediaMakrt, ker sem tisti dan mel neku gužvo v službi. Ah spomini. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

vam je OK ta "close view"?

men se zdi skor neigralno z njim

 

Igram na close, trenutno končal jamo s Keiro. Vsekakor je precej težji boj, še posebej na Death March, ker nikoli ne veš kdaj boš fasal v hrbet oziroma kje je nasprotnik. Ma zaenkrat vztrajam :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...