Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 17 urami:

Fak kk je Novigrad oz questi dolgocasni. Edini plus je res hudo mesto po tem patchu :avadodo:

 

sm pa po cistem nakljucju naletel na ta quest :D

 

34290E9D-593A-4CB5-A83C-9EDD3B863C0F.jpeg

Od Dandeliona quest je kul. Al je to main quest? Sem že pozabil prav tako mi je bil všeč kar si djikstro delal.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Ok izgleda da je samo White Orchard malo broken, Velen se zaenkrat super igra pa tud dobro izgleda, nič bugov

 

grem pa prvič run kjer se prou trudim bit čim večja gnida :D vsakič zahtevat keš, vsem grozit,..

 

a si kaj jelly, k sem ga js ta teden šele prvič sploh začel igrat?

Odlašal sem itak zato, ker sta mi 1 in 2 porazna špila (in sem šel samo čez lore/youtube povzetke in seveda knjige)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

 

a si kaj jelly, k sem ga js ta teden šele prvič sploh začel igrat?

Odlašal sem itak zato, ker sta mi 1 in 2 porazna špila (in sem šel samo čez lore/youtube povzetke in seveda knjige)

nikol jelly, privoščim vsem, da ga igrajo

upam da ti bo dost dogajal, da ga vsaj enkrat obrneš :) pa nujno vse oglasne deske brat, tam stalno umiram od smeha

 

dons sm v Vizima palači odkril skrito sobo, zunaj na vrtu najdeš na steni en kamen, ki ga lahko porineš in se ti odpre na levo

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

mene bolj moti to da ne morš vsega pobrat brez da rataš počasen

 

gear durability mi vsaj da več incentiva da sprobavam različna orožja, vsaj na začetku, trenutno igram s sekiro

 

edino kar je bedno je to, da ima ta špil napram Souls špilom manj različnih animacij za različna orožja, sekira pa meč je isti kurac

Povezava do prispevka

Jaz sem full hitro dobil griffin opremo in sedaj je malo bedno, ker celo igro lahko vse samo prodajaš... Imaš samo Witcher sete, ostale opreme praktično niti ne gledam in samo prodam. 

 

Durability se meni sploh ne zdi problematičen. Saj imaš kovače povsod in pa sete, da sam popraviš. Samo par krat mi je javilo, da je potrebno kaj popraviti. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Eh, jebeš, itak od kar je UI spremenjen na PS5 noben ne ve/ne vidi, razen tebe ali če nekdo prav izrecno šnofa po tebi, kaj si dosegel. Sploh pa če imaš star account, ki je s časa ps3, imaš najmanj 50-100 platin, ena več ali ena manj...  tak al tak en kup trofej v W3 je dosadnih za popizdit, poleg headshot killov...

 

Če ti kaj pomaga, imam v spominu, da ene 2 moba respawnata na Faroe v Skelligah in sta dobra za grind tistih bednih trofej. Nisem preveril, če to še deluje ali ne.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 8 minutami:

Eh, jebeš, itak od kar je UI spremenjen na PS5 noben ne ve/ne vidi, razen tebe ali če nekdo prav izrecno šnofa po tebi, kaj si dosegel. Sploh pa če imaš star account, ki je s časa ps3, imaš najmanj 50-100 platin, ena več ali ena manj...  tak al tak en kup trofej v W3 je dosadnih za popizdit, poleg headshot killov...

 

Če ti kaj pomaga, imam v spominu, da ene 2 moba respawnata na Faroe v Skelligah in sta dobra za grind tistih bednih trofej. Nisem preveril, če to še deluje ali ne.

 

Ma sej se ne sekiram tbh. Sam res glupo da grejo ob takih kretenskih trofejah kot je ta z headshoti onemogočit edino lokacijo kjer bi normaln človk šel to farmat lol... 

 

Overall moram rečt da se je igra kar se tiče gameplaya res slabo postarala sploh je pa kr muka prek 100 ur igrat s tako lesenim nadzorom in meh combatom... Dvomim da bom tole še kdaj igral tbh... 3x je blo zadost.

Povezava do prispevka

Meli so dovolj časa, da nardijo konja uporabnega, ampak ne.

 

Vsi vidimo, da se spawna iz zraka, ne se pripelje izza vogala kot avto v Cyberpunku, tko da ves realizem in imerzija gre v vodo že po defaultu.

 

Ampak ok, saj v drugih igrah se tudi spawna mount iz nule. Samo nek genij iz CDPR se je spomnil, da se mount spawna ZA TABO levo ali desno. Torej če stojiš na poti ali cesti, se ne bo spawnal na dejanski cesti, kjer boš jahal, ampak 10 metrov od ceste, navadno v jarku za dvema ograjama in grmom na katerega najmanjši veji se ujame vsakič.

 

Da sploh me omenjam, da je fizika konja liftana iz navy sima, ker ta idiot se obrača kot letalonosilka, zatakne se na vsakem pikslu in animiran je kot lesen.

 

V GoT se my boy Kage spawna tako, da ga lahko takoj zajahaš, v tisti Ubisoft Fenix igri pravtako. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 16 minutami:

Ampak ok, saj v drugih igrah se tudi spawna mount iz nule. Samo nek genij iz CDPR se je spomnil, da se mount spawna ZA TABO levo ali desno. Torej če stojiš na poti ali cesti, se ne bo spawnal na dejanski cesti, kjer boš jahal, ampak 10 metrov od ceste, navadno v jarku za dvema ograjama in grmom na katerega najmanjši veji se ujame vsakič.

 

Točno to! 1000x med igranjem sem razmišljal o tem in preklinjal. Ne vem, če se v 5% spawna tako, da je uporaben. Vedno je nekje za ograjo, v grabnu, za hišo... Edino kje na res odprtem polju je nekje normalno dostopen.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 45 minutami:

No vsaj eno stvar ma GoT boljšo kot Witcher, kle se tud jst strinjam. Horse Physics je nadjeben.

 

Oprost ampak GoT gameplay overall se dobesedno poščije na tega v Witcher 3. Zgodba, naloge itd tu je pa Witcher 3 kralj še vedno. Ampak fak je to predolga igra za tako zanič gameplay današnje dni... Res prov prisilit sem se moral zadnje 14 dni da sem prišel do konca v Blood & Wine. Stranskih kvestov pa sploh ne bom do konca delal ker ta boljše sem itak vse naredil.

 

Zdej pa teden dni pavze in topshit igra MH: Rise!

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Oprost ampak GoT gameplay overall se dobesedno poščije na tega v Witcher 3. Zgodba, naloge itd tu je pa Witcher 3 kralj še vedno. Ampak fak je to predolga igra za tako zanič gameplay današnje dni.

Tole!

 

Delaš igro z 100h+ vsebine in 80% tega časa bo igralec potoval in se tepel. 

 

Edino logično je, da nardimo potovanje in fajt  bedne in frustrirajoče. 

 

Povezanost, globina, misterij in art FROM iger bi bli spregledani in nepomembni, če ne bi gameplay tolk sekal. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Oprost ampak GoT gameplay overall se dobesedno poščije na tega v Witcher 3. Zgodba, naloge itd tu je pa Witcher 3 kralj še vedno. Ampak fak je to predolga igra za tako zanič gameplay današnje dni... Res prov prisilit sem se moral zadnje 14 dni da sem prišel do konca v Blood & Wine. Stranskih kvestov pa sploh ne bom do konca delal ker ta boljše sem itak vse naredil.

 

Zdej pa teden dni pavze in topshit igra MH: Rise!

 

GoT je pač totalne smeti, tud ni RPG na noben način, tko da je "boljši gameplay" irelevanten. Men je bil gameplay boring af, queste sploh ne rabš omenjat v isti sapi s kerimkoli špilom, ne vem kdaj sm vidu tok slabe queste. To da se relativno smooth igra je men povsem vseen. Pač casual igrica za casualce.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...