Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
BigBadWolf reče pred 50 minutami:

Uf, 7 urc...

 

Uradno 7:29:29. Dejansko pa sem bil po maratonu bolj sesut kot po temu.

 

@kmetek: koliko si že ti star? Jaz imam še dve leti, da bom lahko v kategoriji dejansko pri mlajših.

 

@Kastor: pojdi zaradi izkušnje. Če boš kaj več hodil pa boš.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Uradno 7:29:29. Dejansko pa sem bil po maratonu bolj sesut kot po temu.

 

@kmetek: koliko si že ti star? Jaz imam še dve leti, da bom lahko v kategoriji dejansko pri mlajših.

 

@Kastor: pojdi zaradi izkušnje. Če boš kaj več hodil pa boš.

Nočeš v višjo kategorijo, starejši kot so trailerji bolj so zajebani v povprečju, moški srednjih let, ki s tekom zdravijo krizo srednjih :D  Ma saj kondicije imam dovolj, sam sklepi ne vem če bi zdržal 30+ :(

Povezava do prispevka

Tudi jaz bil včeraj na Kočevsko Outdoor na 60 km. Super lepa proga, odlično organizirano, nobenih medvedov, ampak blata pa za izvoz :D. Laufal sem v mešanem paru, na koncu sva bila druga. Čas 8.40, kar je kar ok, glede na podlago in razmere (da se po pragozdu plaziš pod podrtimi debli oz. plezaš čez njih, da je na spustih ogromno mokrega kamenja). Tako da ql, organizacija super, naslednji ultra je septembrski JAT100km. @shurevsa čast za čas :worship:.

 

20230603_155327.thumb.jpg.a3eaf3bb32209f2aa594a252d8f20afc.jpgScreenshot_20230604_103022_Suunto.thumb.jpg.13cc4a74fd637cfa5e2ca9e3a4897e05.jpgScreenshot_20230604_103028_Suunto.thumb.jpg.ac123c66313d17cac64f948e3740ddc9.jpg

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
shure reče pred 14 urami:

Uradno 7:29:29. Dejansko pa sem bil po maratonu bolj sesut kot po temu.

 

@kmetek: koliko si že ti star? Jaz imam še dve leti, da bom lahko v kategoriji dejansko pri mlajših.

 

@Kastor: pojdi zaradi izkušnje. Če boš kaj več hodil pa boš.

Ti si pol bolšji kot Timotej Bečan?

Povezava do prispevka
Smilion reče pred 3 urami:

Tudi jaz bil včeraj na Kočevsko Outdoor na 60 km. Super lepa proga, odlično organizirano, nobenih medvedov, ampak blata pa za izvoz :D. Laufal sem v mešanem paru, na koncu sva bila druga. Čas 8.40, kar je kar ok, glede na podlago in razmere (da se po pragozdu plaziš pod podrtimi debli oz. plezaš čez njih, da je na spustih ogromno mokrega kamenja). Tako da ql, organizacija super, naslednji ultra je septembrski JAT100km. @shurevsa čast za čas :worship:.

 

20230603_155327.thumb.jpg.a3eaf3bb32209f2aa594a252d8f20afc.jpgScreenshot_20230604_103022_Suunto.thumb.jpg.13cc4a74fd637cfa5e2ca9e3a4897e05.jpgScreenshot_20230604_103028_Suunto.thumb.jpg.ac123c66313d17cac64f948e3740ddc9.jpg

A na startu so te zivci izdali? 😂

Povezava do prispevka

Pobje, ima mogoče kdo izkušnje z bolj buđet tekaškimi nahrbtniki oz. jopiči?

 

Že nekaj časa se slinim čez takšne jopiče ker mi na raznih ekskurzijah (sicer nimam dovolj kondicije za tek v klance, zato recimo raje hitro pohodništvo) hitro (z)manjka vode, prigrizkov in podobnega. Po žepih vlačit je pa tečno. Zaenkrat si nisem upravičit nakupa.

 

Vidim, da ima recimo Dekatlon  neke buđet variante, je tole kdo sprobal? Kar sem brskal je Salomon neke sorte zlati standard. Izvedba vsekakor zgleda boljša (kolikor vidim ima npr. Dekatlon samo eno velikost) ampak je cena v povprečju x4. Verjetno bi bil Dekič za moje potrebe čisto OK?


Thenks :) 

Povezava do prispevka
stena reče pred 2 urama:

fantje, kam da si grem nabavit neke trail superge? pdkar sm se preselila ne tolcem vec s petami po asfaltu, ampak po gozdnih potkah, tko da nujno rabim drugo obutev.

brez idej sm, plus vedno se mi zdi da ne kupim najboljsih superg

 

kaj maš za v hribe?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 urami:

Jaz s tole decathlonovo varianto laufam neprestano ze 4 leta traile, vmes sem enkrat menjal meh, ker rado splesni na koncu cevke, vse ostalo pa nimam pripomb, se nosi zelo dobro. 

 

Super, hvala za info :) 

Tale Dekič roba zna biti malo hit-miss, pa raje vprašam :)

 

Glede čevljev pa trmasto vztrajam s Sportivo, predvsem ker sem preveč komot da bi eksperimentiral z drugimi znamkami. Navsezadnje pa sem s Sportivo zadovoljen, edino težko najdem model, ki mi je dovolj prostoren (večinoma so mi prenizke in/ali preozke).

Sprobal sem še Icebug, tudi zelo zadovoljen, sploh če imaš stopala z večjim volumnom. Tudi po oprijemu nesejo Sportivo, še posebej se nisem mogel načudit kako dobro držijo v blatu in na mokrem kamenju. Izbiro imajo sicer manjšo od npr. Sportive (predvsem če želiš kaj bolj tehničnega). Zamerim jim edino (ne)vzdržljivost, en model je šel rakom žvižgat v enem letu, kar je menda osebni rekord. 

Povezava do prispevka

Ultraši, ko se pripravljate na kako ultro, kako se animirate med pripravami? Meni pri teku ratuje dolgčas, sploh če štancam ene in iste lokacije, ne rečem če grem nekam na nov teren, sam največkrat na isti lokaciji delam 20+ km in mi postaja med tekom malo dolgčas. Ne morem skoz delat evalvacij svojega lajfa :D

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 5 urami:

Pobje, ima mogoče kdo izkušnje z bolj buđet tekaškimi nahrbtniki oz. jopiči?

 

Že nekaj časa se slinim čez takšne jopiče ker mi na raznih ekskurzijah (sicer nimam dovolj kondicije za tek v klance, zato recimo raje hitro pohodništvo) hitro (z)manjka vode, prigrizkov in podobnega. Po žepih vlačit je pa tečno. Zaenkrat si nisem upravičit nakupa.

 

Vidim, da ima recimo Dekatlon  neke buđet variante, je tole kdo sprobal? Kar sem brskal je Salomon neke sorte zlati standard. Izvedba vsekakor zgleda boljša (kolikor vidim ima npr. Dekatlon samo eno velikost) ampak je cena v povprečju x4. Verjetno bi bil Dekič za moje potrebe čisto OK?


Thenks :) 

 

Razprodano... škoda ... ta iz dekatlona

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...