Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

+1, imaš namenskih trail čevljev ko dreka, ne pa tole. Pa ne zaradi cene, kot pa ker nima tole nič gripa in boš po malo bolj zahtevnem terenu letel po tleh in ob prvem kamnu jokal, ker ni zaščite spredaj. Vsak Adidas Terrex model je dosti bolj primeren.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Do zdej sem imel skos random sportne cevlje. Porocam kako bodo te. Vzel sm prvo tist k je kmetek priporocu pa je imel ful previsok podplat in premal fleksibiln za tisto kar bi rabil.

 

Jst v bistvu uporabljam te suze da delam. Prvo sprinte v klanc 10-15% naklona asfaltni/trava kjer mi je kul da je cevelj lahek in gibljiv v delu narta oz da so sprednji prsti malce blizje tlem in pa da diha (if that makes sense) z njimi delam pol se druge vaje zunaj in pa potem jih uporabm tut za tek hojo po hribu preko korenin, sprinte v naklone 15-40% itd.

 

Edino kar bom vrjetno fassl pr temule tko m pr prejsnih je da v mojrem vremenu bom mel mokro not. Za gripe itd me ne skrbi lihk neki ce sm do zdej z random supergam to delu.

 

Mmal porocan kako je pa kok sm se zaj 😄

 

 

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 21 urami:

kje hudiča pa so kaki klanci, da je trava v kranju ali okolici? 5-10% naklona recimo.

Hvala ti Big Bad Wolf

 

Drgac pa jst sm iz Britof pri Kranju dol v oljarco je moj osnovn klanc za sprinte.

 

Stefana gora pri adergasu pa za ostali tek, hojo in sprint sesije 3x na tedn 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 29. 6. 2023 at 8:19:

Jebejo me tetive, kako sanirat to zadevo :( ne da se mi 2 meseca počivat :( 

Ne vem, če je pri tebi isto, ampak lahko ti povem, kako je pr men.

 

Z Ahilovimi mam že precej časa probleme ... s fiziotom sva potem ugotovili, da so problem v resnici zategnjena meča, ki potem "šponajo" Ahilovo in je ta potem kronično vneta. Tako da zdej, ko čutim, da gre na slabše, grem k njemu na športno masažo, da sprosti meča in je za dva mesca kul, potem pa ponovim.

 

Zjutri k se zbudim, moram pa vedno par korakov narest, preden se tace mal raztegnejo, da lahko normalno hodim :).

 

@kmetek Simpl, na Jošta pejt. S stražiške smeri maš dva kmja ogrevanja, potem maš pa pred krokodilom top vzpon za delat na eksplozivnosti in hitrosti (zemlja + pesek za mehko podlago), če hočeš pa res travo, greš pa naokrog in maš tik pod vrhom travnik, kjer lahko delaš sprinte.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...