Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

Ze tretji dan nabijam Valheim ko obseden

 

Private server, spoznal ogromno novih kompanjonov, mamo gladko najlepsi base na celem serverju, niko nam ne moze nista

 

Niti v sanjah si nebi mislu, da me bo survival spil takega kova, ki jih je dandanes ogromno tako potegnil vase. Combat je noro dober, samo raziskovanje sveta in craftanje je fun as hell. Najboljse porabljenih 16 bucksov to leto trenutno, fukjeno noro dobra multiplayer survival izkusnja

Povezava do prispevka

Jaz se pa kot Carlos (ki je zelo cool guy, njega se sicer sploh ne spomnim iz RE 3 oriđiđ) še vedno borim proti hordam zombijev v bolnici v Nemesis DLC-ju. Luštkan dodatek je, ni kej, ni na nivoju Old Hunters ali Artorias of the Abyss, niti slučajno, ampak bi ga pa z veseljem imel v RE 2 R full content GOTY izdaji. Hunter Beta momci ti kar kvalitetno nakažejo žabjega kurca, ene parkrat sem bil one-shottan ko da imam prvič joypad v roki lol. Pa pri parih jump scarih v bolnici (random padec trupla iz šteng, klasični zombi momak za vrati, uletavanja Hunter Beta žablina skozi strop itd) sem prav lepo trznil, hehe. 

 

Za naprej pa kolebam med Dark Sousl 2 in Sekirom NG+ in da vidim najbolj good konec in zelo epic vmesnega bossa, sodeč po videih. Hm.

Povezava do prispevka

Našel sem pot na podstrejše gradu, sem v prvo zgrešil nek hook point po strehah. Tak proper zabavn in ravno prav zajeban iziv, na podstrehi pa nek elite model, ki mi jih je tok nasul v prvo, da sploh nisem šel še enkrat probat :D

 

Pijanec padu s prve, še tist star model z rastlin ob obali je preživel, šopam deflecte levo desno, ninja jaz. Pridem do starke v kleti, mal gledam kaj sploh počne, se čudm čemu mam pohn žep posušenga graha in jo butnem s prve, si mislim atomic lol, tole si res zelen upadu. Joke was on me še ena faza jebemti žensko, koncentracija takoj padla, lomim tiste stročnice, tekam okrog, spamam knofe, crknu. Dost za dons, more kaj ostat za jutri.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 41 minutami:

Našel sem pot na podstrejše gradu, sem v prvo zgrešil nek hook point po strehah. Tak proper zabavn in ravno prav zajeban iziv, na podstrehi pa nek elite model, ki mi jih je tok nasul v prvo, da sploh nisem šel še enkrat probat :D

 

Pijanec padu s prve, še tist star model z rastlin ob obali je preživel, šopam deflecte levo desno, ninja jaz. Pridem do starke v kleti, mal gledam kaj sploh počne, se čudm čemu mam pohn žep posušenga graha in jo butnem s prve, si mislim atomic lol, tole si res zelen upadu. Joke was on me še ena faza jebemti žensko, koncentracija takoj padla, lomim tiste stročnice, tekam okrog, spamam knofe, crknu. Dost za dons, more kaj ostat za jutri.

ahh lady butterfly. Počasi bom tam :D

Povezava do prispevka

Seenkrat cez control tokrat na PS5ker nisem dlcjev se igral, iskreno ne vidm pointa 30fps raytracing modea, ker ko enkrat igras na 60 fps ni sanse da gres nazaj na 30 odsevi v sipah gor al pa dol.

 

Začel seenkrat od zacetka ker se save fajli niso prenesli, ampak iskreno ni panike, rushal cez main game par urah in zdej uživam v foundation dlcju. Dotaknil sem se tud Alan Wake dlcja k je kr nice trip down the memory lane. Spet mi je zabavno brat vsak košček lora ki ga najdem. 

 

Faking amazing spil.

Povezava do prispevka

Še vedno dosti igram Project zomboid. 
 

Zgodba mojega prvega lika je takšna. Bivši voznik kamiona živi v ruralnem mestu v ZDA, kjer večino svojih nezaposlenih dni prebija v pajzlu od lokala. Tam z alkoholoizmom pozablja svojo zgodovino in bolečine. 
Človek en večer tako malo zakomira za šankom in se nato naslednje jutro zbudi popolnoma sam v lokalu. Rahlo začuden si razgleda naokoli po lokalu in nato stopi še ven ko vidi, da je bila neka huda prometna nesreča. Seveda gre pogledat kaj se je zgodilo tam in ga tako preseneti nek čuden smrdeči človek, ki je prilezel ven iz razbitega vozila. Na njegovo grozo opazi, da temu človeku dobesedno pol obraza manjka ter, da se je ta človek začel plaziti proti njemu. Z gnusom se obrne nazaj proti lokalu in opazi gručico 4ih podbono razpadajočih ljudi, ki šetajo proti njemu. Model se v paniki zateće v lokal, kjer zdre še eno steklenico burbona in si poizkuša razložiti kaj se dogaja v mestu. Rahlo vinjen se opogumi ter spomni, da ima zunaj parkirano korveto. Ko gre do avta in ga hoče zagnati z grozo ugotovi, da je tank popolnoma prazen in, da bo potrebno iti do sosednje bencinske postaje po kanglico bencina. Ko je tako pešačil proti postaji se je začel zavedati okolice. Povsod je bila mukotrpna tišina in povsod so bila hodeča trupla... še največ pa ravno okoli bencinske postaje. Z rahlim presenečenjem je opazil, da so to samo hodeče mase brez kančka pameti. Za forico jim je dopustil, da so ga zasledovala do prvega vogala, kjer se je potem ko je vlomil v bencinsko postajo njihovo zasledovanje končalo. Na postaji je našel nekaj hrane ter prazno kantico za bencin. 

 

Z polno kantico bencina je brez večjih zapletov prišel do korvete ter nato spizdil daleč stran od tega kraja. Med vožnjo se je odločil, da gre pogledati do prve večje hiše, če je slučajno kje še živa duša in tudi zato, ker je bil neizmerno utrujen ter potreben spanca. Ko je prispel do prve večje hiše si je ogledal njeno okolico in se prepričal, da ni kakšnega hodečega trupla naokoli. Ko mu je uspelo odpreti eno izmed kuhinjskih oken je z nekaj težave zlezel skozi ter začel brskati po predalih za kakšnim orožjem. Na njegovo srečo je našel dokaj obstojen kuhinjski nož. Z nožem v roki se je odločil, da pregleda vse kotičke hiše, da bo seveda lahko mirno spal. 
Ko tako pregleda večino prostorov mu je preostala še garaža ter manjša kopalnica. Ko je odprl vrata slednje se je na njegovo grozo pred njim pojavilo hodeče truplo ženskega spola v korzetu. Z manjšim krikom in hitrimi sunki noža proti glavi mu je uspelo to truplo pokončati. To truplo je potem za vsak slučaj zvlekel ven na ulico in za seboj zagrlin vse zavese ter dvojno zaklenil vhodna vrata. Ves smrdeč in krvav je šel nazaj v kopalnico ter se pošteno umil in spravil spati v posteljo.

 

Vse to se je zgodilo v enemu dnevu. Moj prvi lik je vse skupaj preživel 20 dni. Če koga zanima kako je umrl bom z veseljem povedal :)

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

@Lepi Šime ce je umrl na nek bedn nacin, i.e da ga je fuknalo po stengah in si je zlomil tilnik, bom razocaran :D

 

Js sm se vceri tut skor pokakal v Valheimu. Nazaj v bazo tovoru cel voz copperja, pa out of nowhere dva trola uletita iz gozda. Si recem ma ni sans kume, tule ma en svoj base ze zgrajen, ni varjante, da sta se spawnala tako blizu. Zavijem iz ceste par korakov v gozd, lo and behold - troll cave po minuti hoje, pred katero so chillali stirje troli

 

Kak je filing, ko jih spoznas od blizu? Podoben kot v Skyrimu, ko te giant pohodi. Odnese te v tri pizde materine na drug konc mape in ce nimas spawn pointa dolocenega si zajebal na celi crti :)

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

Control UE na PS5 - fak kok je ta igra lažje z silky smooth 60fpsji igrat ko ob izidu na PS4 ko je tud na prostati fps padal v podn ob večjih bitkah... Res škoda da niso dal v igro še Performance RT mode tho...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 37 minutami:

@Lepi Šime ce je umrl na nek bedn nacin, i.e da ga je fuknalo po stengah in si je zlomil tilnik, bom razocaran :D

 

Js sm se vceri tut skor pokakal v Valheimu. Nazaj v bazo tovoru cel voz copperja, pa out of nowhere dva trola uletita iz gozda. Si recem ma ni sans kume, tule ma en svoj base ze zgrajen, ni varjante, da sta se spawnala tako blizu. Zavijem iz ceste par korakov v gozd, lo and behold - troll cave po minuti hoje, pred katero so chillali stirje troli

 

Kak je filing, ko jih spoznas od blizu? Podoben kot v Skyrimu, ko te giant pohodi. Odnese te v tri pizde materine na drug konc mape in ce nimas spawn pointa dolocenega si zajebal na celi crti :)

 

 

Hja... skoraj :D
 

Pred smrtjo je možakarju uspelo najti delivery truck, ki ga je oprtal z konzervirano hrano, raznimi potrebščinami ter generatorjem štroma. Začelo se je tko, da se je ob iskanju žage na podeželju ustavil poleg trupla policaja, ki je imel pri sebi revolver ter neprebojni jopič. Ko ga je uspešno usmrtil z bejzbolsko palico polno žebljev si je oprtal ta novo pridobljeni neprebojni jošič ga je nepozornost presenetila z dvemi hodečimi trupli za hrbtom. Ko jih je slišal se je naglo obrnil naokoli in odrinil prvega ter drugega stran od sebe. Prvi je padel, drugi pa je šel še vedno nad njim. Ker je bil človek rahlo nadut po vseh teh pobitih truplih je prišlo do tega, da ga je trupelce popraskalo do krvi na levi roki. Ni si nič mislil, ker se mu je to že kdaj zgodilo in se je tako lotil kot že prej z razkuževanjem rane ter povijanjem z medicinskimi povoji, ki jih je nekaj dni nazaj dobil v razbitemu rešilnemu vozilu. Nekaj ur kasneje, ko je bil že nazaj v svojemu zasilnemu domovanju tik pred mestom ga je začelo kuhati in počutil se je rahlo omotično. Mislil si je, da bo kaj boljše če umije in odpravi spat. 

Naslednje jutro se zbudi v paniki, ker se počuti še slabše in čuti kako ga zapušča moč v telesu. V tej svoji paniki začne glodati vse tablete, ki jih je nabral v teh dneh vendar žal brez uspeha. Vsako uro je bilo slabše in počasi ga je začel zajemati delirij in vročinska mrzlica. 
Panično je stekel v tovorno vozilo in se odpravil na lov za kakšnim zdravilom, ki bi mu lajšalo neznosne bolečine....

 

V svoji neizmerni agoniji ter šibkosti je nato v neki hiši, ki se ne spomni kje točno se nahaja našel večjo količino varekine.

V zadnjemu kančku obupa je spil liter varekine misleč, da bo to pomagalo... Seveda je nato čez pol ure začel bruhati kri in se onesvestil.

 

 

Dober špil je :D

 

 

Also... Frend me ful prepričuje naj nabavil Valheim in ga bom verjetno res v prihodnjih dneh

uredilo bitje Lepi Šime
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

sem se prebil čez Immortals: Fenyx Rising. luštna, lahkotna igra, enostavno bi jo lahko opisal kot "otroško" verzijo ACja s konkretnim poudarkom na reševanju ugank. ravno to mi je proti koncu začelo že rahlo presedati, saj vaultov kar noče in noče biti konec. je pa res, da so se ubisoftovci toliko potrudili, da nikoli nisem dobil občutka copy - pastanja, res je bil vsak vault dost samosvoja zadeva. tam 7-8/10 ji prisodim.

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 17 minutami:

Also... Frend me ful prepričuje naj nabavil Valheim in ga bom verjetno res v prihodnjih dneh

HMU, ce si ga bos res :) Ful je PvE in coop based, lahko se ga naceloma igra tut solo. Par Americanov, ki sem jih spoznal neki dni nazaj, ga solirajo na polno, ceprav je ful tezje pa tech dobivas ful pocasnej, ce igras sam

 

Tole je zacetek nase baze izpred 3 dni nazaj. Naokol ograje smo skopali deset metrski prepad, da nam ne morejo vdret noter, pa cela baza je poseljena zej + skor vsi upgrejdi za crafting so na dosegu tace

 

https://imgur.com/a/yxxHPUL

 

Nimam novejsega screenshota, se dans mogoc kej slikam

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 10 minutami:

pa dobro si pa tud skor endgame kar se tiče healtha in revivov in itemov. Večina ljudi ima pri Lady butterfly 1 revive in 1/4 tvojega health bara :D. 

 

ja drugace bos mal tezko prisel do No Kuro's Charm run-a ;)

 

razen ce si Bitsu in uletis v NG+ brez ene same ogrlice

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 6 minutami:

 

ja drugace bos mal tezko prisel do No Kuro's Charm run-a ;)

 

razen ce si Bitsu in uletis v NG+ brez ene same ogrlice

ahhhh okej okej. Razumem popolnoma. Sej mislim not hating.... danes grem šprintat po mapi in iskat gourde in to preden grem na njo in nadaljevat igro ker zdaj se začenjajo bolj resni nasprotniki :D.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...