Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

planetarium reče Dne, 1. 10. 2022 at 12:50:

Ja samo industrijo lazje razumem. Pride kravatar, rece alo modeli, mulci ne berejo teksta in ne poslusajo dialogov, ter skipajo cutscene, zgubljamo na prodaji. Takoj mi vkomponirajte markerje.

 

Medtem ko fani, bi res lahko rekli, ko jebe ta del potrosnikov. Mi hocemo pristno rpg izkusnjo. 

Ja, zgleda da so kot skupina dezorientirani 

 

Ali pa smo mi taki dinozavri, da hočemo igrat brez markerjev, pa večina skupnosti ni take ...

 

Jaz samo vem, da ko mi nek NPC poda navodila, kje najdem naslednji POI, nakar moram dejansko gledat na table po cesti pa spraševat za napotke, da mi to noro dogaja. Okej, itak v kakem GTA se uizi vživim v mini-map, ker pač, navigacije in to, ma v nekih fantasy svetovih, ki sličijo na naš srednji vek, pa mi res sede, da se moram malo potrudit 

Povezava do prispevka

Kupil sem si oled switcha za male pare in včeraj naložil dead cells in trenutno res uživam. 

 

Kateri je še must play špil, ki bi pasal gor na switch? Verjetno si bom nabavil BOTW, da bom primerno obrnil igro. 

 

Razmišljam se o MH Rise.. 

 

Aja pa mogoče bi bilo fino za kakšen lokalni MP

Povezava do prispevka

Lokalni mp definitivno Mario Kart. Na allkeyshop bi se dal poceni dobit (vidu sm že za 35 eur), jaz sem tam kupil dodatne karte za 14 eur namest za 20 eur.

 

Singleplayer-

Hades

Mario Odyssey (igra primerna za vse starosti od 7+ dalje)

Bowser's Fury

 

Pa odvisno kake 2D scroller špile nisi še igral, to je lih za switcha

 

Povezava do prispevka

Mustplay:

  • Luigi's Mansion 3
  • Super Mario Odyssey
  • Super Mario 3D World
  • Fire Emblem: Three Houses 
  • Mario + Rabbids: Kingdom Battle 
  • Hades
  • Hollow Knight

 

Local MP:

  • TowerFall
  • Boomerang Fu (trenutno znižan na 1.99 €)
  • Mario Kart 8 Deluxe + DLC 
  • Super Smash Bros Ultimate
uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 20 urami:

jaz sem malo pogooglal, mislm da je neka fora k lah prešaltaš lokacijo na switchu pa unovčiš

 

ful je lažje kukr na playstationu

 

Sem videl ja. Res je na izi zamenjat. 

Zanimalo me je zato, ker je ameriški BOTW tko 15€ cenejši kot za EU region

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Bolj se splaca kupit retail imo. Prodas za pol in je. 

 

 

Tudi v tej smeri sem razmišljal ja... Ker digital je stuck s teboj... Mogoče moram mau ta svoj mindset glede nabavljanja digitalnih kopij spremenit :) 

 

BTW, a kdo proda kakšen switch game? Malo razmišljam, da bi si v konzolkotu nabavil rabljen MH Rise pa še handheld pripomoček

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...