Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Nabavu sm Switch iz francoskega amazona, ker je bla dobra cena in ker yolo... :D Samo nimam nobene igre še trenutno, prehitro je pršu.. :)

 

A se Nintendo Switch Online + Expansion Pack! naročnina dobi kje ceneje, da pol reedemaš kodo na switchu? Drugač vidim da je 12 mesecev 39,99 eur.

 

Ma smisel kupit expansion?

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 14 minutami:

Nabavu sm Switch iz francoskega amazona, ker je bla dobra cena in ker yolo... :D Samo nimam nobene igre še trenutno, prehitro je pršu.. :)

 

A se Nintendo Switch Online + Expansion Pack! naročnina dobi kje ceneje, da pol reedemaš kodo na switchu? Drugač vidim da je 12 mesecev 39,99 eur.

 

Ma smisel kupit expansion?

Jaz se odjavljam iz družinskega accounta @raveerja, ker ne igram nič, mislim da smo plačevali 10 € na osebo letno (z vključenim expansion packom)

 

Piši mu, če še ima free spot. Če sem še jaz not, me lahko da ven, NP, če je še kak mesec ostal, ti ga častim 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Jaz se odjavljam iz družinskega accounta @raveerja, ker ne igram nič, mislim da smo plačevali 10 € na osebo letno (z vključenim expansion packom)

 

Piši mu, če še ima free spot. Če sem še jaz not, me lahko da ven, NP, če je še kak mesec ostal, ti ga častim 

Ja, brat @Hernierje ze par mesecev nazaj rekel, da ne potrebuje vec narocnine. Ker sem len, se nisem cistil. @mumbo360 24.09. podaljsujem, je pa 10 eur na leto za expansion pack razlicico, kjer fases vse retro konzole in mario kart ter animal planet razsiritve.

 

Ko smo lih pri tem:

@Me3do@MorskaGlista, @linuxx1337 vse kul? bote nadaljevali? paging @Slinch:D

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
raveer reče pred 18 minutami:

Ja, brat @Hernierje ze par mesecev nazaj rekel, da ne potrebuje vec narocnine. Ker sem len, se nisem cistil. @mumbo360 24.09. podaljsujem, je pa 10 eur na leto za expansion pack razlicico, kjer fases vse retro konzole in mario kart ter animal planet razsiritve.

 

Ko smo lih pri tem:

@Me3do, @Slick, @MorskaGlista, @linuxx1337 vse kul? bote nadaljevali?


jaz bi tudi vzel, ce je se?

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 17 minutami:

Kul, bi vzel to. @raveer mi pošlješ zs.. ti nakažem.

 

A pol si vpisan z družinskim accountom al ma vseeno vsak svojega? 

Svojega, z lastnim emailom/passwordom. Ti si samo clan moje familije in dobis iste perke kot ce imas individualno narocnino. Od tebe bom rabo mail, ki ga uporabljas za nintendo id. na zs dobis paypal ali flik podatke. 

 

@Me3do komot

 

@urby20 ce kdo od zgornjih odpove, ti sporocim.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 8 minutami:

Svojega, z lastnim emailom/passwordom. Ti si samo clan moje familije in dobis iste perke kot ce imas individualno narocnino. Od tebe bom rabo mail, ki ga uporabljas za nintendo id. na zs dobis paypal ali flik podatke. 

 

@Me3do komot

 

@urby20 ce kdo od zgornjih odpove, ti sporocim.

Evo lej dam 15€ ;)

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
raveer reče pred 1 uro:

Ja, brat @Hernierje ze par mesecev nazaj rekel, da ne potrebuje vec narocnine. Ker sem len, se nisem cistil. @mumbo360 24.09. podaljsujem, je pa 10 eur na leto za expansion pack razlicico, kjer fases vse retro konzole in mario kart ter animal planet razsiritve.

 

Ko smo lih pri tem:

@Me3do@MorskaGlista, @linuxx1337 vse kul? bote nadaljevali? paging @Slinch:D

 

Ja jaz tudi nisem koristil dejansko nič, bi pa vseeno podaljšal, dej mi prosim na zs še enkrat podatke za nakazilo (PayPal). Hvala!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...