Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 20 minutami:

Mah ni glih tko ane. Ce pogledas moderne telefone imajo graficno zmogljivost bolano dobro ob odlicnem battery life-u. Ce ne bi nintendo stiskal za vsak cent in vedno tlacil v svoje konzole drek od hardwara bi lahko njihovi handheldi res trgali gate. Tko kot apple bi lahko zarad svoje moci ufurali mocen ARM v mainstream prenosne konzole z dobrim battery life-om in z igricami ki niso za v smeti (kot 99% mobile spilov).

Sam nintendu ni treba tega narest, jebiga. 

Moderni proper gaming telefoni te pridejo tudi krepko več kot Switch. Misliš, da bi Switch dosegel 1/3 toliko prodaj kot jih je zdaj, če bi imel x2 ali x3 ceno?

Povezava do prispevka

Dragi so tudi zaradi dobrih zaslonov (switch je imel odiren zaslon in tut oled je dalec od visoko kvalitenih zaslonov ki jih dajejo v telefone), kamer, vec spomina, 5g radiev in se celega kupa tehnologije, ki ga switch nima (materijali, zviti zasloni za visok sceeen/body ratio, …). BOM za iphone 14 pro je $400. Ker nintendo spara z zaslonom bi lahko sparali tudi s SOC in bi se vedno naredili killer stroj za malekost vec kolikor jih zdej pride hw. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Gremo se switcharji posherat svoje gaming case za 2022, ce ze ostali konzolasi isto delajo :)

 

Link: https://nintendo-switch-2022.nintendo.com/en-gb/?m_id_atYtZwHccF

 

(Za najbolj igrane spile je treba v dropdown meniju izbrat by longest played, po defaultu je by month played)

 

Moji najbolj igrani spili v 2022:

Slay the Spire - 31h

Mario Maker 2 - 31h

Fall Guys - 26h

Grim Fandango Remastered - 22h

Yooka-Laylee - 21h

Ostalo je pod 20h

 

Moj switch plan/zelje za 2023 je malo vec nintendovih first party zadev (recimo tropical freeze, luigis mansion 3) in pa kaksen fajn indie

 

Povezava do prispevka
Scar reče pred 12 minutami:

Gremo se switcharji posherat svoje gaming case za 2022, ce ze ostali konzolasi isto delajo :)

 

Link: https://nintendo-switch-2022.nintendo.com/en-gb/?m_id_atYtZwHccF

 

(Za najbolj igrane spile je treba v dropdown meniju izbrat by longest played, po defaultu je by month played)

 

Moji najbolj igrani spili v 2022:

Slay the Spire - 31h

Mario Maker 2 - 31h

Fall Guys - 26h

Grim Fandango Remastered - 22h

Yooka-Laylee - 21h

Ostalo je pod 20h

 

Moj switch plan/zelje za 2023 je malo vec nintendovih first party zadev (recimo tropical freeze, luigis mansion 3) in pa kaksen fajn indie

 

 

Unable to Display Content

A Nintendo Account with a certain amount of play activity logged on Nintendo Switch is necessary to enjoy this content. If you would like to sign in with another account, you can sign out here.
 
lol...
Pa sej sem igral letos:D 
 
Metroid Dread sem končal, pa igral sem Kirbya ta novga.....aja, ostalo sem pa večinoma Mario Kart, Mario Party na sinovem accountu ..... oh well :D 
Povezava do prispevka

Mojih top5 najbolj igranih na Switchu letos:

  • Nintendo 64 (Ocarina of Time + Majora's Mask): 66 ur
  • Mario + Rabbids: Kingdom Battle: 58 ur
  • Mario Strikers: Battle League: 56 ur
  • Splatoon 3: 48 ur
  • Kirby and the Forgotten Land: 36 ur

Mario + Rabbids: Sparks of Hope bolj decembra igram. Nekje na 60% imam cca. 30 ur.

MartinPocrezze reče pred 3 urami:

Ali je kdo igral Mario and rabbids sparks of hope ali je vsaj tako dobra kot 1 

Je vsaj tako dobra kot enka. Meni je boljša. Če ti je enka dogajala ter Donkey Kong DLC ti bo tale tudi. Glede na to, da je Ubisoft bo verjetno počasi kak popust padel.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Scar reče pred 4 urami:

Hvala, ni delovalo...it's okej :) Čudno, da mi za otroške accounte noče pokazat, ker tam je pa verjetno ohohoho ur :) Sicer mislim, da to pa tudi direkt na switchu jima pokaže.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

n00b question. Dobil mail od Nintenda, da imajo akcijo za Mario Kart 8 Deluxe -33%. Grem "peš" v Nintendo store in cena je polna. Grem preko maila v eShop in cena je res znižana.

What's the difference (store vs eShop)? eShop me pelje preko nintendo.co.uk, je to kaka UK fora? Je safe kupit tam ali se lahko kako regijsko zahebem?

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 1 uro:

n00b question. Dobil mail od Nintenda, da imajo akcijo za Mario Kart 8 Deluxe -33%. Grem "peš" v Nintendo store in cena je polna. Grem preko maila v eShop in cena je res znižana.

What's the difference (store vs eShop)? eShop me pelje preko nintendo.co.uk, je to kaka UK fora? Je safe kupit tam ali se lahko kako regijsko zahebem?

Meni na nintendo.co.uk kaže pri MK8D znižano ceno 39,99 €.

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 12 minutami:

Meni na nintendo.co.uk kaže pri MK8D znižano ceno 39,99 €.

 

 

Sej to glih ugotavljam. Imamo Switch "dve nedelje" in se še lovim. Tu ni kakih for SLO store, UK store...itd?

Ki, ko sem na Nintendo.com mi v store pokaže polno ceno in zašteka pri poskusu "nakupa". Javi napačno regijo, čeprav v account imam Slovenia. eShop pa nič ne komplicira in ne vem v čem je razlika :P

Povezava do prispevka
Scar reče pred 4 minutami:

Si sel mogoce na amerisko stacuno?

 

 

Verjetno bo to to. Ker ko sem odprl page sem direkt vtipkal nintendo.com in računa na to, da me sam preusmeri na pravo stran glede na moj account. Pa mu je očitno vseeno kam se logiram, ker me povsod prepozna.

OK, torej eShop (co.uk) it is!

 

Thanks :D

Povezava do prispevka

Ker sem mega fan Fire Emblem: Three Houses, ki je pomoje najboljša igrica na Switchu za BOTW, seveda veselo pričakujem nov del, Engage, ki izide ta mesec. Je še kdo hyped? Me zanima, če ima kdo več izkušenj s serijo, s katerim delom so v serijo vnesli ta free roaming (v primeru Three Houses po akademiji) med posameznimi battli? Res mi sede, da je med fightanje lite RPG-janje, a to je bilo že prej v seriji, ali je prej bilo samo cuscene-battle-cutscene-battle-cutscene etc.?

Povezava do prispevka

Jaz sem zelo hyped za Fire Emblem: Engage. Je bil pa Fire Emblem: Three Houses moj prvi FE špil in edini, ki sem ga do zdaj igral. Sicer kar sem bral oz poslušal o prejšnih špilih je kar večinoma bilo cutscene-battle-cutscene-battle. Občasno neko klikanje po hubworldih.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
kirurg_frankfurt reče pred 14 urami:

Ste ze narocili novo Zeldo? Jaz si bom pomagal do 12.5. s hogwarts legacy, potem pa Zelda na pune

Nisem še. Je še veliko časa. Mogoče pa Jazbina preseneti z kakšnim klasičnim popustom bližje izidu.

 

Meni bo do izida Zelde kradlo čas Fire Emblem Engage, ki pride čez 14 dni. Potem imam še plan odigrati Persona 3 Portable, ki pride tudi ta mesec. Za konec pa še enkrat skozi BOTW.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Switch z 122.55m prodajanimi konzolami postal 3. najbolj prodajana konzola v zgodovini. V zadnjem tromesečju prehiteli PS4 ter Gameboy/GB Color

 

Top 10 Best Selling Switch Games:

Mario Kart 8 Deluxe - 52.00M

Animal Crossing: New Horizons - 41.59M

Super Smash Bros. Ultimate - 30.44M

Breath of the Wild - 29.00M

Pokemon Sword/Shield - 25.68M

Super Mario Odyssey - 25.12M

Pokemon Scarlet/Violet - 20.61M - Sword/Shield je potreboval 3 leta, da je prišel do te cifre, Scarlet/Violet samo 6 tednov

Super Mario Party - 18.79M

Ring Fit Adventure - 15.22M

Pokemon Let’s GO - 15.07M

 

Other titles: (as of December 31, 2022)

Splatoon 3 - 10.14M

Switch Sports - 8.61M

Kirby & The Forgotten Land - 6.12M

Xenoblade Chronicles 3 - 1.82M

Bayonetta 3 - 1.04M

Mario Strikers: Battle League - 2.47M

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 2 minutama:

Ali N DS igre lahko igraš na 2ds oz 3ds konzoli.

Tako pravi google.

Navedek

Nintendo 3DS family systems can play most software released for Nintendo DS, so if your child previously owned a Nintendo DS family system, they can continue to enjoy the games they already own.

Navedek

Nintendo 2DS is backwards compatible, so you also have the entire library of Nintendo DS games to replay or discover!

Povezava do prispevka

Moje top 3 iz Directa danes:

3. Pikmin 4, 21.07.2023

2. GameBoy pride na NSO ter GameBoy Advance pride na  NSO Expansion Pass danes.

1. THE LEGEND OF ZELDA: TEARS OF THE KINGDOM, 12.05.2023

 

Še dve omembe vredni najavi:

 Metroid Prime Remaster prihaja digitalno danes, fizična izdaja od 22.02.2023 dalje.

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon, 17.03.2023

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...