Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 9 minutami:

Igre niso poceni, ampak tudi ne zgubljajo na ceni. :)

 

Najboljši deal za OLED verzijo sem pri nas videl v Mullerju - 349€

Ima kdo ceneje?

Preko v Italiji ga imajo za 319€, ampak se mi ne da jebat z italijani, če gre kaj narobe...

 

Sicer ne vem kako je z Nintendom... Ampak ko sem Samsung telefon vzel iz Nemčije mi ram 2 ni nič kompliciral...

 

Tako da tudi tu pomoje nebi smelo biti težav :)

 

Jest sm pa v bistvu bolj ponaključju vzel Swič - ni bil v planu sam je pa mn3njalničar dal ponudbo ki je nisem zavrnil :D

 

Pa še spucane dovode je mel.

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 48 minutami:

 

Mene muči isto, oziroma samo še ta izgovor imam, da ne kupim. :D

Mislim pa da ne bom zdržal do konca tedna, ki je začela še žena navijat za nakup, ko je videla Animal Crossing (nekdo ga ji je slučajno pokazal) :D

 

Tej tak neboš do Switcha prišel kar nekaj časa, če boš zraven kupil Animal Crossing :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 7 minutami:

Tej tak neboš do Switcha prišel kar nekaj časa, če boš zraven kupil Animal Crossing :D 

 

Ja, sej mogoče sem se zajebal :D

Ki igra neko igrico Fishdom na telefonu že leta, kjer si isto neki opremljaš - in samo to igra, nič drugega, to ji je prav uno zen, zato sem ji pokazal Animal Crossing...

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 11 minutami:

Sicer ne vem kako je z Nintendom... Ampak ko sem Samsung telefon vzel iz Nemčije mi ram 2 ni nič kompliciral...

 

Tako da tudi tu pomoje nebi smelo biti težav :)

 

Jest sm pa v bistvu bolj ponaključju vzel Swič - ni bil v planu sam je pa mn3njalničar dal ponudbo ki je nisem zavrnil :D

 

Pa še spucane dovode je mel.

 

A imamo sploh pri nas uradni Nintendo servis?

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 28 minutami:

 

Ja, sej mogoče sem se zajebal :D

Ki igra neko igrico Fishdom na telefonu že leta, kjer si isto neki opremljaš - in samo to igra, nič drugega, to ji je prav uno zen, zato sem ji pokazal Animal Crossing...

Še paid DLC ima igra :D  Tam pa strankam na resort islandu opremljaš počitniške hiše. Nevem, če boš letos zagnal Zeldo ko nabaviš Switcha :D  

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 33 minutami:

Še paid DLC ima igra :D  Tam pa strankam na resort islandu opremljaš počitniške hiše. Nevem, če boš letos zagnal Zeldo ko nabaviš Switcha :D  

 

Moj plan je bil da nabavim, dam njej malo da igra Animal Crossing, dokler jaz ne končam Ragnarok na PS5, ta čas malo spoznam konzolico - in pol razpalim Zeldo. :D

Zdaj me je malo strah, ki še nikoli se nisva pričkala za konzolo. :D

 

Na katero regijo imate Nintendo accounte?

Usual, USA Oregon? :D 

Povezava do prispevka

Sicer se ne gre toliko o Switchu ampak bom kar tukaj vprašal, ker je Nintendo. Zanima me recimo če se mi splača kupit Nintendo new 2ds xl ali new 3ds xl če bi seveda ujel kakšno super ponudbo. Na ebayu je kar nekaj zadev ampak ker nisem poznavalec me zanima sledeče:

- Dosti jih je recimo iz Japonskega trga in so skoraj novi pa tudi precej cenejši. Je potem konzola samo v Japonskem jeziku ali v čem je fora?

- Se v teh dveh konzolah da brez problema spreminjat jezik, tudi če je igra recimo iz Nemčije (angleščina je must)?

- So imele te konzole kakšne probleme in na kaj je recimo treba pazit pri nakupu?

- Menda se da na enostaven način odklenit in potem lahko prideš do prave zakladnice iger. Originalni E shopi verjetno ne delujejo več?

 

Sem pogledoval tudi proti Switchu Lite ampak me zelo odvrača tale joycon problem. Kupil bi jo pa za sebe, recimo za odigrat par legendarnih naslovov da podoživim čase od Game boy colora, ki sem ga nekoč imel in žal izgubil. Vem da je normalen Switch top izbira ampak pride v poštev samo handheld, ker me ta sploh ne interesira. Zato se morda še najbolj nagibam k 2ds xl ali 3ds xl, ki sta po mojem mnenju zadnji pravi drkalici tipa game boy.

 

Hvala

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 24. 5. 2023 at 17:17:

Teli listi res manjka samo še Ori duologija pa je top za vedno imet s sabo Switcha :D

Sem nabavil digitalno. Imajo trenutno neko znižanje in sem z ponucanimi goldcoinsi dal za oba skupaj pod 10€ :D Ampak trenutno še vedno aktualna Zelda.

Povezava do prispevka

 

Navedek

Captain Olimar and the Rescue Corps have crash-landed on a mysterious planet, and only YOU can save them! Rise to the occasion and venture forth, brave explorer! Pikmin 4 launches exclusively on Nintendo Switch July 21, 2023. Pre-orders are available now on Nintendo eShop.

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
ke_kit reče pred 26 minutami:

2:02 :avadodo:

Kr fuknejo framerate dips v announcement trailer za SMB igro. Tipe totalno boli kurac at this point. :D

 

Stari jebeš framedrope - a si ti dejansko spremljal, kaj se dogaja na screenu? Mega weird zvoki, random komentarji ki jih spuščajo okoliški predmeti, ena scena bolj trippy kot druga, mavrice, chilly cheese zvočni efekti, random petje, distortane melodije, Mario s slonjim rilcem... jaz si nekako tako predstavljam lethal dose LSDja, ne pa 2D platformer za Nintendo Switch

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Stari jebeš framedrope - a si ti dejansko spremljal, kaj se dogaja na screenu? Mega weird zvoki, random komentarji ki jih spuščajo okoliški predmeti, ena scena bolj trippy kot druga, mavrice, chilly cheese zvočni efekti, random petje, distortane melodije, Mario s slonjim rilcem... jaz si nekako tako predstavljam lethal dose LSDja, ne pa 2D platformer za Nintendo Switch

Uf ja, meni je tale novi flamboyant still res nagravžen. Enostavno preveč vsega.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Stari jebeš framedrope - a si ti dejansko spremljal, kaj se dogaja na screenu? Mega weird zvoki, random komentarji ki jih spuščajo okoliški predmeti, ena scena bolj trippy kot druga, mavrice, chilly cheese zvočni efekti, random petje, distortane melodije, Mario s slonjim rilcem... jaz si nekako tako predstavljam lethal dose LSDja, ne pa 2D platformer za Nintendo Switch

Mario končno prešaltal na taprave gobice :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...