Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Mejmo malo v mislih tudi kako gamepass vpliva na razvoj igric. Subscription model vseeno konkretno spremeni dohodek, na koncu lahko čisto komot pričakujemo netflix nivo igric, ogromna količina s skorajda nič substance.

 

Meni je dizajn kul, menjaš grill na zvočnikih in se ti dobesedno zlije v sistem

 

tangentspectrumx6.jpg

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Zgleda ko en cheapass woofer no...

 

@bigboss82Kar se pa tiče PS5 za 600€ oz 550€ pa sam LOL

Kaj lol zakaj lol povej, ne stekam, ne vem kaj ti odpisat

 

Govori se cel cas da ps5 ne bo tako poceni, tipi psiholosko pripravljajo, da pod 500 nisans, ce bo 500 bo uno best case scenario in samo evo roka sony

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

 

Pizda kako sploh pri teh cifrah karkoli finančno pije vodo pri Microsoftu, wat da fak? :D  Ajde sej so druga najbolj vredna firma na svetu, ma vseeno no, enkrat se bodo morali nehat zajebavat s tako insane deali

sej ne, grejo v minus z obema. Pač je plan privlečt čimveč folka na Gamepass s fajnimi poceni deali in potem našopat naročnino po kakem letu :P

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Kaj lol zakaj lol povej, ne stekam, ne vem kaj ti odpisat

 

Govori se cel cas da ps5 ne bo tako poceni, tipi psiholosko pripravljajo, da pod 500 nisans, ce bo 500 bo uno best case scenario in samo evo roka sony

 

Dej povej mi od kje ti ideja da bi bila cena PS5 600€? Sej vem da so bli neki bullshit leaki folka ki ne sam da niso zanesljivi ampak so še biased zapovrh. Edino relavanten leak je bil da je ocenjena vrednost PS5 komponent cca 450$. Ti res dobesedno vedno nasedaš na bullshit leake no :)

Povezava do prispevka

Bote srečni da je MS, ker drugač bi japonc koštal 700€ na launch day.

 

Long term bo pa MS skoraj zagotovo totalni zmagovalec ker prihodnost je cloud gaming, pozabte konzole in fizične medije, MS bo Netflix za gaming, majo vizijo, japonci jo nimajo, furajo isto strategijo že od samega začetka

 

Tole je brutal šamar za Sony, predvsem ker diskless konzola makes much much much more sense na MS platformi, in sedja ko gre svet ekonomsko počas u kurac bo cena bolj pomembna kod kdarkoli prej.

uredilo bitje George
Povezava do prispevka

Ne to je moja ideja po vsakovecernih ps5 news videjih.. za te lekane cene se sploh ne oziram ker so vsak dan druge.. 

 

Pac tej njihobi placanci iz yt so nekaj casa govorili, da bo cena za ps5 visoka v amislu nisans pod 500. Kar je logicno. 500 je ze 400 od prejsnje generacije samo z inflacijo.. kaj sele nova tehnolohija ipd.. pac glej... po mojem obcutku koliko so njihovi yt nas pripravljali, da naj ne pricakujemo neke nizke cene ipd.. na kaksen dumping je pripravljen MS.. v najboljsem primeru bo cena ista... v najslabsem bo 600.. 550 je malo cudna cena, ma be izgleda ful vec od MS in ne izgleda 600 kar za nekoga ki mu 100 ni kar tako nima takega negativnega ucinka

Povezava do prispevka
George reče pred 4 minutami:

Bote srečni da je MS, ker drugač bi japonc koštal 700€ na launch day.

 

Long term bo pa MS skoraj zagotovo totalni zmagovalec ker prihodnost je cloud gaming, pozabte konzole in fizične medije, MS bo Netflix za gaming, majo vizijo, japonci jo nimajo, furajo isto strategijo že od samega začetka

 

Tole je brutal šamar za Sony, predvsem ker diskless konzola makes much much much more sense na MS platformi, in sedja ko gre svet ekonomsko počas u kurac bo cena bolj pomembna kod kdarkoli prej.

 

Dej povej na kterih drogah si ker morjo bit ful hude.

Povezava do prispevka
George reče pred 6 minutami:

Bote srečni da je MS, ker drugač bi japonc koštal 700€ na launch day.

 

Long term bo pa MS skoraj zagotovo totalni zmagovalec ker prihodnost je cloud gaming, pozabte konzole in fizične medije, MS bo Netflix za gaming, majo vizijo, japonci jo nimajo, furajo isto strategijo že od samega začetka

 

Tole je brutal šamar za Sony, predvsem ker diskless konzola makes much much much more sense na MS platformi, in sedja ko gre svet ekonomsko počas u kurac bo cena bolj pomembna kod kdarkoli prej.

A ti maš kake sorodnike iz Pearl Harbora?

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 1 minuto:

Kakorkoli ze, MS se na startu te generacije ni debelo ustrelu v koleno kot se je za ob launchu prejsne

 

We have a fight on our hands boys, and i like it

To je zelo res. V končni fazi je pomembno, da bo zdrava konkurenca.

Vodokotlič reče pred 1 minuto:

Dobro je za nas, da bo verjetno euro še močen oz dolar šibek, ko pride konzola do nas.

Na to lahko kar pozabiš. Sem 100%, da bo standardni 1:1 conversion rate :D

Povezava do prispevka

Ok za dnevno sobo sigurno nabavim beasta za 500. Vprašanje pa je ali se splača sekundarnega X-a (na morju kot video predvajalnik in občasni špil) zamenjati z S verzijo.

 

Če prav razume je S verzija močnejša od trenutnega X-a, samo ne podpira 4k. Drugače pa poganje vse špile, ki jih poganja X?

 

 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 52 minutami:

Druga kategorija hardvara je vseeno manj relevantna, ko bosta zapela najbolj poceni next-gen FIFA in COD: Battle Royale :D

 

Jaz vseeno mislim, da je danes pri Sonyju nekdo proper zašvical :D 

Pri temu po moje igra večjo vlogo install base in kje tvoji frendi igrajo online.

 

Pa vedelo se je, da bo Series S podhranjena verzija in po moje je Sony valjda pričakoval, da bo znatno cenejša od flagshipov. Ne vem no, bomo vidli al neki.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Sem šolan človek 

 

Zelo izobražen

 

Priljubljen v družbi

 

Zaželjen pri ženskah

 

Uspešen tudi poslovno

 

 

... pa ne uspem ugotoviti, od kje Microsoftu skill in resursi, da so Sonyju tako profesionalno zarili 33 cm kurca v rit, in to takega res debelega in nepravilno oblikovanega, da te še ledvica bolijo zraven. Game over za Sony IMO, to je to, kje se že kupijo xbox majice in japanke?

 

Faking 299 USD ob launchu in 10 USD game pass za vse next gen špile, pa a ste vi normalni no, what the fuck, evo Sony se mi smili na podoben način kot so se mi smilili Inki ko sem v Peruju pod Machu Pichujem jedel piščanca po andaluzijsko :( 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Naj te še enkrat opomnim kako si napovedoval konec retaila, ko je MS pred leti naznanil always on DRM na Xbox One?


Sem mislu, da ti je takrat kurac zlezel nazaj v trebušno votlino, sam vidim, da še vedno opletaš XD

 

(Ne jemat preveč resno, to sam odgovarjam na očitni lizard style bait.)

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Naj te še enkrat opomnim kako si napovedoval konec retaila, ko je MS pred leti naznanil always on DRM na Xbox One?


Sem mislu, da ti je takrat kurac zlezel nazaj v trebušno votlino, sam vidim, da še vedno opletaš XD

 

Pač treba je biti objektiven. Zelo mi gre na kurac smer, v katero pelje MS svojo konzolo. Ne vidim scenarija, ki bi me bolj žalostil kot je always-on subscription model namesto tradicionalnega retaila.

 

Ampak je pa treba reči bobu bob in priznati, da ga je MS Sonyju ravnokar zaril tako na grobo, da smo že na meji robe, ki jo lahko vidiš samo preko Tor protokola

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Pa vedelo se je, da bo Series S podhranjena verzija in po moje je Sony valjda pričakoval, da bo znatno cenejša od flagshipov. Ne vem no, bomo vidli al neki.

Sam tole bom še enkrat postal.

 

A vi ste res pričakovali neko ceno podobno PS5 digital? A sem res samo jaz nor tukaj? XD

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...