Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 2 minutama:

Kaj so razmišljali s tistim črnim detajlom mi res ni jasno lol.

Drugače pa carska cena. Upam, da bo Sony ustrezno kontriral, da dobim poceni PS5.

pomoje bo Sony šel s svojo načrtovano ceno (DE cenejša od standardne) , povpraševanja imajo čez glavo :D

 

XSS je MSjev način da čimveč folka priklopi na Game Pass, saj rabijo ohoho subscriberjev da bo zadeva finančno pila vodo.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Kaj so razmišljali s tistim črnim detajlom mi res ni jasno lol.

Drugače pa carska cena. Upam, da bo Sony ustrezno kontriral, da dobim poceni PS5.

Sony raztur bi bil: digital only verzija za 299 €, disc verzija za 399 €

 

V realnosti pričakujem 399 in 499 

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 11 minutami:

Sam imo je tole ze tok razlika v ceni med obema verzijama da se bo orenk poznal na performancu imo.

 

4TF vs 12TF, manj rama in brez BR pogona. Mene sam zanima kolk se bodo 3rd party devsi potrudli optimizirat igre za tole konzolco, ker vsi pač ne bodo imeli za cilj 4K native kot si je za cilj zastavil Microsoft očitno.

Povezava do prispevka

Jp

 

Un Xbox za 299 zna bit fino prodoren, če bo 100 enot cenejši od najcenejše verzije PS5, potem bo zanimivo spremljat dogajanje. Itak bo sony vseeno imel edge, ampak pomoje manjši :D 100 enot je le 100 enot

Povezava do prispevka

Sony bo tole ceno kontriral z igrami imo. Po vsej verjetnosti bodo do poletja 2021 izšle: R&C, DeS, GT7, HZD2, Spiderman MM, Returnal, in Sackboy poleg Astrobot Playrooma ki bo zastonj s konzolo. Microsoft v tem času ne bo imel dobesedno nič primerljivega, kar je glede na to kako so obljubljali boljše čase na tem področju celo drugo polovico te generacije čisti dizaster.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 minutami:

Sony bo tole ceno kontriral z igrami imo. Po vsej verjetnosti bodo do poletja 2021 izšle: R&C, DeS, GT7, HZD2, Spiderman MM, Returnal, in Sackboy poleg Astrobot Playrooma ki bo zastonj s konzolo. Microsoft v tem času ne bo imel dobesedno nič primerljivega, kar je glede na to kako so obljubljali boljše čase na tem področju celo drugo polovico te generacije čisti dizaster.

Men se zdi gamepass zelo dober value.

 

Ne vem kaj bo Sony naredil, samo po moje si ne morejo ponovno privoščiti PS3 debakla.

Povezava do prispevka
fric reče pred 12 minutami:

Malo preoptimistično RC pa GT7 do poletja, HZD2 jeseni 2021 vse ostalo 2022(če sem prav dešifriral). Spidey pa itak uleti decembra.

A ni GT7 in RC day 1 title? Za RC sem skor 100%, ker je blo na Gamescom rečeno da je izid v PS5 release windowu. Je Geoff probu dobit info kak širok je ta window, pa so bli samo tiho.  

Povezava do prispevka
fric reče pred 16 minutami:

Malo preoptimistično RC pa GT7 do poletja, HZD2 jeseni 2021 vse ostalo 2022(če sem prav dešifriral). Spidey pa itak uleti decembra.

 

Vse kar je Sony dosedaj pokazal je 2020/21. Sicer lahko korona kej zamakne ampak če pogledaš kolk časa so te igre v razvoju je čist realno da pride vse dosedaj napovedano do poletja 2021. S tem da sploh niso vsega napovedal - Guerilla ima 2 ekipi, Studio Japan 100% ne dela sam na DeS itd

 

Ronin.si reče pred 4 minutami:

A ni GT7 in RC day 1 title? Za RC sem skor 100%, ker je blo na Gamescom rečeno da je izid v PS5 release windowu. Je Geoff probu dobit info kak širok je ta window, pa so bli samo tiho.  

 

Launch window je imo vsaj tja do pomladi mišljen.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 31 minutami:

A ni GT7 in RC day 1 title? Za RC sem skor 100%, ker je blo na Gamescom rečeno da je izid v PS5 release windowu. Je Geoff probu dobit info kak širok je ta window, pa so bli samo tiho.  

Release window je ponavadi med 3 meseci in pol leta po izidu.

 

Uradna cena XSS v EU je 299,99 evrov

 

Je pa totalno noro, kako MSju vse uhaja pred uradnimi najavami

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
johnbi reče pred 1 uro:

Ze 499€ bi sel sony v minus, z 399€ pa sploh, pricakujem da bosta oba imela isto ceno. 

 

Mogoc da sony 449e for the lolz

za 499€ gre tut Microsoft z Series X v minus drugače :D bo pa pomoje ziher obadva dala tako ceno: 499€.

 

[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

imo trenutno najbolj safe bet, ceprou bi sony pmojem ubil xbox series s, ce bi dal ceno 350 za digital only verzijo

Jaz mislim, da bi Sony tudi z 399€ z alldigital ubil Series S. Veš, da bi vsak raje dal 100€ več pa maš boljšo konzolo in 4K. (Če primerjaš samo ti dve).

 

 

Naj raje Microsoft pokaže kak gameplay iz svoje konzole, da mal vidimo kak sploh je :D So pa vsaj cene začeli vun dajal. Alelujah!

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

Glede na to kdo je leaknil bi rekel da gre za nadzorovan leak.

MS je za naslednji teden načrtoval price reveal event, tko da mal dvomim v tole...

 

se bodo pa zadeve na obeh frontah začele premikat končno zdej...

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
johnbi reče pred 1 uro:

Konzola je grda, ampak das 300e plus gamepass ultimate 10e na mesec pa imas zelo solidno igralno izkusnjo, ce pozabis na sony heavy hitterje. MS doing this right, business wise 

 

Faking tole. Skor sem padel s stola ko sem videl spoilano ceno, wtf niggers, tole je pa BRUTAL ANAL ASSAULT na Sonyjevo mehko kitajsko ritko. Prov uno, uleži se na tilnik pa noge za vrat, da moraš gledat še kosmati ameriški šupak, ko te guzi nabit zamorec iz Kalifornije 

 

Pizda kako sploh pri teh cifrah karkoli finančno pije vodo pri Microsoftu, wat da fak? :D  Ajde sej so druga najbolj vredna firma na svetu, ma vseeno no, enkrat se bodo morali nehat zajebavat s tako insane deali

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Kot prvo 4tf rdna2 niso isto kot 4tf te generacije, ta stvarca bo precej jaca od xbox one x.. drugo to je konzola bolj za 1080p zaslone, dvomim, da bodo optimizirali za 4k, max 1440p, ce bo slabsa igra, drugace pa 1080p RTX =))) pac.. konzola je beast za 1080p zaslone

 

Kar se tice cene sony bo v najboljsem primeru imel isto ceno im se to je rahlo optimisticno pricakovat po govoricah.. ce ima ist9 ceno bpm kot MS fan, prizadet =)))

 

Pac zdaj je MS povedal, zdaj more Sony razmislit, koliko si lahko privosci popusit na zacetku in ne rabi vec stiskat repa med nogami tako da lahko ppricalujemo hitro sony price, ampak ne tako hitro, da ne bp ocotno, da so cakali MS. Ce dajo ceno na 500 bom presenecen.  Imo al bo 400 500 digi retail al 500 600.. jaz ce bi bil v njih bi bil pameten in dal 450 550, da ne izgleda toliko vec.

 

Ker moremo se zavedat da MS s tako ceno sel v proper dumping

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

Faking tole. Skor sem padel s stola ko sem videl spoilano ceno, wtf niggers, tole je pa BRUTAL ANAL ASSAULT na Sonyjevo mehko kitajsko ritko.

Umiri malo predivje konje. PS5 digital je čisto druga kategorija hardvera kakor tole MS "skropucalo".

Gamepass je edini dober value, ki ga ima TRENUTNO Microsoft.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 minutami:

Umiri malo predivje konje. PS5 digital je čisto druga kategorija hardvera kakor tole MS "skropucalo".

Gamepass je edini dober value, ki ga ima TRENUTNO Microsoft.

Druga kategorija hardvara je vseeno manj relevantna, ko bosta zapela najbolj poceni next-gen FIFA in COD: Battle Royale :D

 

Jaz vseeno mislim, da je danes pri Sonyju nekdo proper zašvical :D 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 minuto:

Druga kategorija hardvara je vseeno manj relevantna, ko bosta zapela najbolj poceni next-gen FIFA in COD: Battle Royale :D

 

Jaz vseeno mislim, da je danes pri Sonyju nekdo proper zašvical :D 

Svicajo svicajo.. zdaj se mkrejo samo odlocit 600 in reskirar, 500 in popusit in nastancat ful vec konzol od povprasevanja al nek kompromis 550... hehe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...