Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Meni je pa tale poteza MS kar vsec, moram priznati, ker me 4K ne gane in ker sem se odlocil, da ne dam 350€ za Switcheo konzolo in bom tole kupil za mulca, kot vstopno konzolo v svet iger in zame kot neke vrste return v svet iger.

 

Boli me k**** za sveto vojno Sony - MS, ko bom doma metal ven TV in bo 4K standard se bom pa izprsil in nabavil PS5 ter sel se enkrat preigrati TLOU, Uncharted, Witcher ipd. spile. 

 

In IMHO bo s tole ceno MS kar konkretno zadel tja kamor cilja - na obicne ljudi, ki jim 4K ni absolute must have. Japonci ne bodo klecnili in dali konzol na pol zastonj zaradi te poteze konkurence. So prevec ponosni za kaj takega.

 

NPM confirms

uredilo bitje Matej24
Povezava do prispevka

Sej pise ze tam, ko je nekdo kopiral kako bo.. 1440p up to 4k upscaling.. v resnici pa se ve.. z vsemi bomboncki 1080p.. brez RT ipd 1440p..maybe 1080p 60fps brez bonbonckov.. anyway.. bo moznosti.. tudi backwards igre ki so vecinoma na 1440p bodo lepo tekle na 4k tvjih podobno kot zdaj.. da ne govorim cena konzole plus 10 denarnih enot narocnine ultra budget za narod.. komunisti bi nekdo rekel.. enim bo zelo ql, drugim pac ne

Povezava do prispevka

Mah... 2 leti imam še plačan Game Pass + Gold (to je v bistvu itak Ultimate al kaj že pravijo :D ) vnaprej, pa je vseeno ne bom nabavil. Ne vem zakaj, ampak me enostavno niti malo ne vleče. Bom ostal pri tem kar vedno pravim: PC + PS5. Pa še za PS5 ne bom delal sile, če ga bo težko dobit, dokler nebo kaj za igrat. Že zdaj nimam ne vem kaj za igrat, da bi me full vleklo na PS4...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Če je kdo spregledal... :santa:

 

PS5 Pre-Orders Start At £7,999... For A 24K Gold Edition... 

That's not even the most expensive version, either. An 18K rose gold edition of the PS5 is priced at £8,099, while the Platinum variant costs £8,199. It's worth mentioning that those prices are for the digital PS5 - if you want a disc reader, you can add another £100 onto each figure.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...