Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Enterprise reče pred 11 urami:

tflops sicer niso primerljivi, verjetno bo XSS na koncu dneva (sploh cez leta, z zrelim softwarom in featurji) konkretno mocnejsi, ze RDNA arhitektura prinese zadosti da je 4.2 rdna tflop > 6 gcn tflop

Sj ne, da vsak post to pudarim in da je digital foundry delal primerjave itd..., da se ja ne bi kdo našel... pa vendar...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

To je tko, kot da bi rekel, da ženskam, ki ne morejo vaginalno orgazmirat, da jim je velikost penisa nepomembna.

glej, za nekega igralca fife, ki samo igra FUT, 4K ne bo naredilo nič, da bi dal 200€ več, ajd 100€ več za PS4 digital bo mogoče vabljivo, imo bi moral biti 250€ da se bo res prodajal.

 

No, saj bomo videli v praksi kakšne bodo razlike.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče Pravkar:

glej, za nekega igralca fife, ki samo igra FUT, 4K ne bo naredilo nič, da bi dal 200€ več, ajd 100€ več za PS4 digital bo mogoče vabljivo

Za nekega igralca counter strika ne bo naredil nič barvast nož, bo samo barvast nož in imaš na miljone ljudi, ki kupujejo skine za 200€.

 

Pri marsikateri igri only MP, so kar konkretne igre med med ps4 in ps4pro. Mogoče pri Fifi res ne bo, ampak je mnogo drugih, kjer vsak resen MP igralec hoče imeti cutting eedge, od najnižjega input laga, do najboljšega gampeada, da bo pa mel peasant consolo je pa nespreljivo.

Povezava do prispevka

FB marketplace ja haha nigga

 

Ko smo se včasih na forumu zabavljali, da je bil letgo trashy

 

FB marketplace je tako trashy in poln shady folka, da ne dam temu folka domačega naslova v lajfu

 

Na FB marketplace sem doslej prodajal: telefon, fotoaparat in nek kuhinjski gadget, ki mi ni sedel (cvrtnik). Zmeri mi je tak folk pisal, da me je bilo strah za kompom res no. Uno 10/10 redneck folk

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Drugace imas fb marketplace, ti pride na dom, da pare, das igrco, evo roka caw


Odlično!

Se ne spomnim katero konzolo sem prodajal na bolhi (x360alPS3) in mi je oseba predlagala nekje za BTCjem po 10i zvečer. Verjetno isti model, ki na bolhi prodaja mobitele in nože :nicjasno:
Letgo je pa isto govno. Prodajam nek trosed (zadeva res kot nova) za cena 20eur. Pa so padali razni "a je to zadnja cena" in pa "a lah prpelem v Kamnik". Prasica prodajam, ker sem prelen, da bi odpeljal na odpad. Ne da ti bom zdej še iz Radowlce pelu v Kamnik.
FB tržnica ti pa čudake dostavi na dom.
 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 19 minutami:


Odlično!

Se ne spomnim katero konzolo sem prodajal na bolhi (x360alPS3) in mi je oseba predlagala nekje za BTCjem po 10i zvečer. Verjetno isti model, ki na bolhi prodaja mobitele in nože :nicjasno:
Letgo je pa isto govno. Prodajam nek trosed (zadeva res kot nova) za cena 20eur. Pa so padali razni "a je to zadnja cena" in pa "a lah prpelem v Kamnik". Prasica prodajam, ker sem prelen, da bi odpeljal na odpad. Ne da ti bom zdej še iz Radowlce pelu v Kamnik.
FB tržnica ti pa čudake dostavi na dom.
 

Sej padajo na maeketplace zadnja cena ipd nonstop... samo jebiga to sam ignoriram.. pac tip prasa je se na voljo, ja. Dela, ja. Kje in kdaj in to je to. Vse ostale filozofije samo ignore. Ki cene ne prides nikamor.

Povezava do prispevka

Redno prodajam igrice za 20 - 30 eur, včasih na letgo, danes na FB marketplace, še nikoli nisem imel slabe izkušnje. Včasih pride kak mega geek, drugič pa nekdo v spimpanem direktorskem avtu, amak zmeri čist normalni ljudje. 

 

Drugo je, če prodajaš avto pod jurja :D Ali pa bmwja 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Redno prodajam igrice za 20 - 30 eur, včasih na letgo, danes na FB marketplace, še nikoli nisem imel slabe izkušnje. Včasih pride kak mega geek, drugič pa nekdo v spimpanem direktorskem avtu, amak zmeri čist normalni ljudje. 

 

Drugo je, če prodajaš avto pod jurja :D Ali pa bmwja 

Ne govori, upam da gre jutri vse čez, pa da se mi ne rabi več s tem ubadat... 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 9 urami:

Redno prodajam igrice za 20 - 30 eur, včasih na letgo, danes na FB marketplace, še nikoli nisem imel slabe izkušnje. Včasih pride kak mega geek, drugič pa nekdo v spimpanem direktorskem avtu, amak zmeri čist normalni ljudje. 

 

Drugo je, če prodajaš avto pod jurja :D Ali pa bmwja 

Pomoje je pri meni bolj fora, da sem prodajal telefone in nek kuhinjski aparat, to pomoje privabi drugačen tip folka kot igrica Uncharted 3 :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...