Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 1 uro:

Forever bad imo pomeni predvsem da ima vedno slab reputation. Vsak review No man's sky pravi da igra "ni več slaba" točno zato ker se je drži slab sloves.

 

Prva asociacija pri NMS sigurno ni "slab sloves" ampak "kako narditi the right thing". Igrice, ki so še vedno slabe, imajo slab sloves. NMS in studio se pa univerzalno praIsa kot vzgled celotni industriji, kljub porodnim težavam. "Forever bad" v tem primeru definitivno ne drži. NMS seveda ni edini primer, je pa najbolj odmeven.

 

Pravtako ne drži prvi del citata, npr

DukeNukemForever.jpg

 

Spet, ni edini primer, le najbolj odmeven.

 

Če kaj, se je tale miyamoto citat mega slabo postaral. Sicer pa kot vemo, nintendo in stik z realnostjo...

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

Tole je tok izjema kot moj vr alyx tbh.

 

Slinch reče pred 3 urami:

NMS seveda ni edini primer, je pa najbolj odmeven.

 

Pač lahko bi si zdaj vzel pol ure in malo raziskoval katere vse rushed igrice so vseeno (ob launchu ali po patchih) dobre, lahko pa se postrinjamo da je miyamotov citat pač neresničen, ker je dovolj primerov, ki direktno ovržejo obe postavljeni tezi, pa nam vsem ostane nekaj viška cajta za kaj pomalcat al pa hitro drkico in je to to.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

Pač lahko bi si zdaj vzel pol ure in malo raziskoval katere vse rushed igrice so vseeno (ob launchu ali po patchih) dobre, lahko pa se postrinjamo da je miyamotov citat pač neresničen, ker je dovolj primerov, ki direktno ovržejo obe postavljeni tezi, pa nam vsem ostane nekaj viška cajta za kaj pomalcat al pa hitro drkico in je to to.

Ti jemlješ un Miyamotov quote ful preveč resno.

Pač, tip je sam reku, da raje mal potrpiš in dobiš boljšo igro, kakor da igraš rushed (in potencialno slabši) izdelek bolj zgodaj. Pa tudi treba je upoštevat, da je to bilo rečeno še v časih, ko ni bilo internetnega patchanja naslovov in je rushanje lahko dejansko nepopravljivo zafukalo neko igro.

Ni treba zdej tle delat nekih zgodovinskih analiz. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 20 minutami:

Ti jemlješ un Miyamotov quote ful preveč resno.

Pač, tip je sam reku, da raje mal potrpiš in dobiš boljšo igro, kakor da igraš rushed (in potencialno slabši) izdelek bolj zgodaj. Pa tudi treba je upoštevat, da je to bilo rečeno še v časih, ko ni bilo internetnega patchanja naslovov in je rushanje lahko dejansko nepopravljivo zafukalo neko igro.

Ni treba zdej tle delat nekih zgodovinskih analiz. :D

 

Ne vem točno kaj je tip rekel, tudi ne vem, koliko natančno ga ta quote povzema, samo specifično ta citat je pač slab, jebiga. Valda, je čist smiseln v kontekstu časa, ko internetnih patchov ni bilo, samo a: danes je preprosto outdated in ful nima smisla v povezavi z igrico, ki bi naj izšla 2021, in b: ko sem na hitro poguglal, sem našel referenco na članek/intervju iz 2012. Če je citat dejansko s tega cajta (nisem pol dalje raziuskoval ker se mi ni dalo, lp :D), pol pa ni smiseln v nobenem kontekstu. Se strinjam, da "raje malo potrpimo za boljšo igro", absolutno, samo ta quote postavi eno čist drugo tezo.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pa če Epic store primerjam z gamepassom se mi zdi slednji prst v rit.

Na PC igre hodijo z zamudo, slabše igre, nekatere sploh ne delajo (npr. Halo strategija)

Računajo pa isto! Pedri!

Po drugi strani je Epic častil Arkham serijo. Za ceno, da če se zamerim kakemu Kinezu, ve kje sem doma. Kr dober deal.

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Poleg perfect dark, pride tudi flight simulator, seveda day 1 na gamepass

 

 

tudi več yakuz lahko pričakujemo na gamepassu
 

 

in seveda skyrim, če ga kdo še ni igral (kot recimo jaz)

https://www.gamesradar.com/skyrim-xbox-game-pass/&utm_source=facebook&utm_campaign=oxm/?utm_medium=social&utm_campaign=socialflow-oxm&utm_source=twitter.com

 

Ark II (z vin dizlom) :rofl: pride "enkrat". zaenkrat zgleda ful leseno 

 

ostalo kar pride na gamepass v kratkem:

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...