Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 11 urami:

Mislim da tako pavšalno tudi ne gre primerjati, saj ni edini faktor kaj se zgodi, ampak tudi kako in predvsem kje se zgodi. Tudi naše babice, ki so že v času osnovne šole v domači kuhinji rezale vrate kuram za popoldansko župco, ne bi lih pozitivno reagirale, če bi med sprehodom skozi center videle, kako en model reže živi kuri vrat na pločniku. 

 

 Itak da ne, ampak za to negativno reakcijo ne bi bilo nobene slabe vesti. One pač redijo in koljejo živali kot so to delali njihovi predniki, do živali gojijo spoštovanje in ponavadi tudi ljubezen, ko jo je treba zaklat to storijo, ker je to naraven proces. Ne gre za prenažiranje in industrijsko rejo živali na totalno nehumane načine, filanje živali z antibiotiki, žrtje eksotičnih živali ki širijo bolezni itd ... Cel point tega performansa je bilo opominjanje na nepravilno početje, gnus je tisto, kar te prisili, da razmišljaš o tem.

 

Navedek

Mislim da doma vsi serjemo, nekateri celo v wc, samo to ne pomeni, da ne bo zgražanja, če se poserjem na pločnik.

Kakšen point si hotu s tem naredit? Ti sploh ne razumeš poante performansa lol. Seveda ti je v tej luči (oz. temi) nesmiselno.

 

Navedek

Pomoje bi bil tudi ful bolj hud performans, da random babica sredi centra pripravlja tradicionalno kosilo, z vsem klanjem ki spada zraven, bi sigurno več povedala kot en model ki je pojedel netopirja :D

Povedala bi nekaj drugega, kar nima veze s tem, kar je želel povedati model, ki je pojedel netopirja. Lepo da si delil to misel sicer.

 

 

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 25 minutami:

 

sori nigg, tukaj odgovarjaš na svojo izkrivljeno interpretacijo mojega zapisa, ne na moj zapis

Domišljaš si, da tvoj zapis, ki izhaja iz nerazumevanja nekega zelo preprostega koncepta ima sploh globino, ki bi mu omogočala intepretacijo. No lej sej, whatever pač, ti si izgubljen primer, kr ostani pri svojih razlagah z babico in kakanjem, ki nimajo nobene korelacije z dejanskim smislom performansov.

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 8 urami:

Rad bi začel STALKER igrat, k sm ga enkrat dost let nazaj začel, pa dokaj hitro odnehal. Skratka ko sem si jo hotu nabavit vidim, da je neka trilogija, kaj je s tem? A so vsi trije deli kul, enako dolgi ... ? A so kaki modi ali nuradni patchi obvezni?

Enka je najboljša, dvojke se dolgo ni dalo igrat zaradi bugov, trojka pa je dosti bolj akcijsko orientirana 

 

Meni je prime izkušnja STALKER: Complete 2009 z 2012 patchem (tole: https://www.moddb.com/mods/stalker-complete-2009), sam da je zdaj že 11 let stara zadeva, tako da mogoče so uleteli jači modi

 

Sem malo pogooglal in je zgleda tole avtoriteta trenutno: STALKER Anomaly mod (https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly). Ne vem pa realno, kaj točno naredi

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

Je možno na next gen konzolah series s in x imeti samo xbox live gold naročnino in ne game pass? 

 

Osebno res ne rabim game pass-a k igram enga ali dva špila.

Opazil sem namrec da je microsoft umaknil 12 mesecev gold in imajo samo 1 in 3 mesece kdo ve zakaj? 

Povezava do prispevka
Power reče pred 59 minutami:

Je možno na next gen konzolah series s in x imeti samo xbox live gold naročnino in ne game pass? 

 

Osebno res ne rabim game pass-a k igram enga ali dva špila.

Opazil sem namrec da je microsoft umaknil 12 mesecev gold in imajo samo 1 in 3 mesece kdo ve zakaj? 

 

https://www.cdkeys.com/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 10 urami:

Domišljaš si, da tvoj zapis, ki izhaja iz nerazumevanja nekega zelo preprostega koncepta ima sploh globino, ki bi mu omogočala intepretacijo. No lej sej, whatever pač, ti si izgubljen primer, kr ostani pri svojih razlagah z babico in kakanjem, ki nimajo nobene korelacije z dejanskim smislom performansov.

 

s tem, ko sklepaš, da so v zapisu babice in kakanje uporabljeni v kakršnemkoli odnosu do smisla performansov, dokazuješ svoj inferioren intelekt, saj si več kot očitno zapis prebral s predpostavko o vsebini / avtorju (ali pa do te prišel kadarkoli pred celostnim razumevanjem zapisa), le tako si lahko zgrešil zelo preprosto bistvo

 

zapis analizira zgolj povezavo med prostorskim kontekstom dogajanja in stopnjo zgražanja, popolnoma neodvisno od in neobremenjujoče z vsebino, smislom, in razlogi za dogajanje

 

drugič manj podcenjuj in ob nejasnostih raje predhodno preveri, namreč s takšnimi streli v prazno izgubiš na kredibilnosti še preden jo imaš možnost zgradit

Povezava do prispevka

Cudno mi je da ni nikjer omenjen Black myth: Wukong...ki zgleda prav epsko...lep za popozdit...pa miljon enih featurov ponuja..pa od nekih no name japoncev...no name americaji naredijo prison break...japonceku pa masterpiece ki poje daysGone pa HzD :))...in pa 9 monkeys of shaolin...mmmm..se ze slinim...daj mi prosim.

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 14 minutami:

Cudno mi je da ni nikjer omenjen Black myth: Wukong...ki zgleda prav epsko...lep za popozdit...pa miljon enih featurov ponuja..pa od nekih no name japoncev...no name americaji naredijo prison break...japonceku pa masterpiece ki poje daysGone pa HzD :))...in pa 9 monkeys of shaolin...mmmm..se ze slinim...daj mi prosim.

 

je bilo govora, samo si ti premalo gor da bi opazil :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 25 minutami:

 

s tem, ko sklepaš, da so v zapisu babice in kakanje uporabljeni v kakršnemkoli odnosu do smisla performansov, dokazuješ svoj inferioren intelekt, saj si več kot očitno zapis prebral s predpostavko o vsebini / avtorju (ali pa do te prišel kadarkoli pred celostnim razumevanjem zapisa), le tako si lahko zgrešil zelo preprosto bistvo

Dobesedno si odgovarjal na post Chenierja, ki je pisal o zgražanju nad pojedenim netopirjem in ti si kritiziral jedro bistva performansov iz katerega je razvidno, da ti to ni jasno. Nič nisem rabu predpostavljat.

 

Navedek

zapis analizira zgolj povezavo med prostorskim kontekstom dogajanja in stopnjo zgražanja, popolnoma neodvisno od in neobremenjujoče z vsebino, smislom, in razlogi za dogajanje

Ja ful jaka analiza - če odstraniš dejstvo, da je v ozadju industrijske pridelave mesa nehuman odnos do živali, potem je performans nesmiseln in samo povzroča občutek gnusa brez razloga. Ja seveda, ampak če upoštevaš njihovo škodljivo početje pol pa ni ane. Kot da bi reku ja zakaj se voziš z avtom v trgovino in nazaj, če odmislim da rabiš kaj kupit. Samo porabu si čas in bencin rofl. Človek ti si prav težkokategorni debil, naenkrat me je prav sram, da sem se sploh vtaknu vate in the first place, dobesedno imam občutek da se menim z enim otrokom iz vrtca, ki šele ugotavlja osnovne koncepte mišljenja in vzročnosti.

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 35 minutami:

in ti si kritiziral jedro bistva performansov

 

lol, kje?

 

also, lol @ jedro bistva

 

Heretik reče pred 35 minutami:

Dobesedno si odgovarjal na post Chenierja, ki je pisal o zgražanju nad pojedenim netopirjem in ti si kritiziral jedro bistva performansov iz katerega je razvidno, da ti to ni jasno. Nič nisem rabu predpostavljat.

 

Ja ful jaka analiza - če odstraniš dejstvo, da je v ozadju industrijske pridelave mesa nehuman odnos do živali, potem je performans nesmiseln in samo povzroča občutek gnusa brez razloga. Ja seveda, ampak če upoštevaš njihovo škodljivo početje pol pa ni ane. Kot da bi reku ja zakaj se voziš z avtom v trgovino in nazaj, če odmislim da rabiš kaj kupit. Samo porabu si čas in bencin rofl. Človek ti si prav težkokategorni debil, naenkrat me je prav sram, da sem se sploh vtaknu vate in the first place, dobesedno imam občutek da se menim z enim otrokom iz vrtca, ki šele ugotavlja osnovne koncepte mišljenja in vzročnosti.

 

oh ti debelušček

 

try again

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 minutami:

lol, kje?

Točno tukaj:

 

Navedek

Mislim da doma vsi serjemo, nekateri celo v wc, samo to ne pomeni, da ne bo zgražanja, če se poserjem na pločnik. Temu modelčku je to zgražanje tudi verjetno point "performansa"

 

Ti ne razumeš, da je pri performansu zgražanje zgolj orodje, ti vidiš to kot končni cilj. Dejansko mi ni jasno, kako je možno da si tako neumen.

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 1 minuto:

Točno tukaj:

 

 

Ti ne razumeš, da je pri performansu zgražanje zgolj orodje, ti vidiš to kot končni cilj. Dejansko mi ni jasno, kako je možno da si tako neumen.

 

aja, ti si "point" interpretiral kot "končni cilj"

 

kot pravim

Slinch reče pred 12 urami:

 

sori nigg, tukaj odgovarjaš na svojo izkrivljeno interpretacijo mojega zapisa, ne na moj zapis

 

Povezava do prispevka

Meanwhile:

 

Forumaš, ki je pojedel živega netopirja, pod drobnogledom inšpekcije in kriminalistov

https://www.24ur.com/novice/slovenija/rus-ki-je-pojedel-zivega-netopirja-pod-drobnogledom-inspekcije-in-kriminalistov.html

 

 

Mimogrede, men je odlom, da piše, da je modelček iz "zaprtega ruskega mesta". Sem šel googlat, kaj za vraga je zaprto rusko mesto: "Sarov (Russian: Саро́в) is a closed town in Nizhny Novgorod Oblast, Russia. It was known as Gorkiy-130 (Горький-130) and Arzamas-16 (Арзама́с-16) from 1946 to 1991. Until 1995, it was known as Kremlyov (Кремлёв). The town is closed as it is the Russian center for nuclear research." :D 

Povezava do prispevka

Jezus Marija, rusi se res ne zajebavajo

 

Navedek

Russia has the largest number of closed cities. The policy of closing cities underwent major changes in the late 1980s and early 1990s. Some cities, such as Perm, were opened well before the fall of the Soviet Union; others, such as Kaliningrad and Vladivostok, remained closed until as late as 1992. The adoption of a new constitution for the Russian Federation in 1993 prompted significant reforms to the status of closed cities, which were renamed "closed administrative-territorial formations" (or ZATO, after the Russian acronym). Municipally all such entities have a status of urban okrugs, as mandated by the federal law.

 

There are currently 44 publicly acknowledged closed cities in Russia with a total population of about 1.5 million people. 75% are administered by the Russian Ministry of Defense, with the rest being administered by Rosatom.[4] Another 15 or so closed cities are believed to exist, but their names and locations have not been publicly disclosed by the Russian government.[5]

 

Navedek

By republic
Republic of Bashkortostan

Mezhgorye – formerly known as Ufa-105 (Уфа-105) and Beloretsk-15 (Белорецк-15), home to the 129th Directorate of strategic subjects' technical supply and maintenance.
By krai
Altai Krai

Sibirsky
Kamchatka Krai

Vilyuchinsk – formerly known as Petropavlovsk-Kamchatsky-50 (Петропавловск-Камчатский-50), base of a squadron of submarines from the Russian Pacific Fleet, also involved in the production of nuclear submarines.[citation needed]
Krasnoyarsk Krai

Dikson
Solnechny – formerly known as Uzhur-4 (Ужур-4).[11]
Zelenogorsk – formerly known as Krasnoyarsk-45 (Красноярск-45).[12][13][14]
Zheleznogorsk – formerly known as Krasnoyarsk-26 (Красноярск-26).[12][13][15]
Perm Krai


The cultural center in Zvyozdny, Russia
Zvyozdny – formerly known as Perm-76 (Пермь-76).
Primorsky Krai

Fokino – formerly known as Shkotovo-17 (Шкотово-17).[16]
Zabaykalsky Krai

Gorny – formerly known as Chita-46 (Чита-46).
By oblast
A-M
Amur Oblast

Uglegorsk – formerly known as Svobodny-18 (Свободный-18), site of the second Russian trial cosmodrome of the Ministry of Defense of the Russian Federation, also called Svobodny Cosmodrome.
Arkhangelsk Oblast

Mirnyy – site of Plesetsk Cosmodrome.
Astrakhan Oblast

Znamensk – formerly known as Kaputsin Yar-1 (Капустин Яр-1), home to the Kapustin Yar (air base) and the "4th Missile Test Range".[17]

 

Chelyabinsk Oblast
Lokomotivny
Ozyorsk – formerly known as Chelyabinsk-65 (Челябинск-65) and Chelyabinsk-40 (Челябинск-40), nuclear material processing and recycling plant.[13][18]
Snezhinsk – formerly known as Chelyabinsk-70 (Челябинск-70), site of one of the two major Russian Federal Nuclear Centers.[13]
Tryokhgorny – formerly known as Zlatoust-36 (Златоуст-36), site of development of parts and machinery for atomic stations and weaponry.[13]
Kirov Oblast

Pervomaysky – formerly known as Yurya-2 (Юрья-2).
Moscow Oblast

Krasnoznamensk – formerly known as Golitsyno-2 (Голицыно-2).
Molodyozhny – formerly known as Naro-Fominsk-5 (Наро-Фоминск-5).
Vlasikha – formerly known as Gorky-2 (Горький-2).
Voskhod – formerly known as Novopetrovsk-2 (Новопетровск-2).
Zvyozdny gorodok – formerly known as Shchyolkovo-14 (Щёлково-14).

 

Murmansk Oblast
Alexandrovsk – closed administrative-territorial formation, includes the towns of Gadzhiyevo, Polyarny, and Snezhnogorsk
Ostrovnoy
Severomorsk
Snezhnogorsk
Vidyayevo
Zaozyorsk
N-V


Nizhny Novgorod Oblast
Sarov – formerly known as Arzamas-16[12]
Orenburg Oblast

Komarovsky
Penza Oblast

Zarechny – formerly known as Penza-19[12][13][19]
Pskov Oblast

Smuravyevo
Saratov Oblast

Mikhaylovsky
Shikhany
Svetly
Sverdlovsk Oblast

Lesnoy – formerly known as Sverdlovsk-45[12][13]
Novouralsk – formerly known as Sverdlovsk-44[12][13]
Svobodny
Uralsky


Tomsk Oblast
Seversk – formerly known as Tomsk-7[12][13]
Tver Oblast

Ozyorny
Solnechny
Vladimir Oblast

Raduzhny

 

:mellow:

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...