Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 18 minutami:

Vse do You cant imagine how much fun we are having mi je zelo fajn. Pa seveda najbolj fun njihov album Stricktly Leakage. Bil v Ljubljani na koncertu, carsko.

Tisto obdobje je bilo zakon, Atmosphere, Sage Francis, El-P in Aesop, ko so še bili sveži.

 

Bil sm tud jst, sam takrat se mi je zdel vse skupi že mal passe :D

 

Men zihr ni blo vse zelo fajn, ampak pač dovolj dobr...

 

od tega kolektiva (ne vem kako naj rečem) mi je bil daleč najjači deep puddle dynamics, fuck kok sm to poslušu... Sole je bil tud 2x v Sloveniji, sm bil na obeh koncertih (no ubistvu sta bla en za drugim, v dveh večerih) :D Men je še zmer carski. Pač Anticon je mel nenormalno hudih albumov, Personal Journals od Sage Francisa, Deep Puddle Dynamics - Taste of Rain, Sole - Selling Live Water, Alias - Muted... Ne vem takrat se mi je še več drugih projektov zdel čist hudih, čeprav so dostkrat prehajal v noise/rock.

 

K pač na drugi strani je mel pa Def Jux bol high profile shit, ne tok hipursko, k so res nafukal 20 albumov k so pomoje še zmer v top 100 hiphop. Vse od Fantastic Damage, Cold Vein, Deadringer, I Phantom do Float in ne vem kaj še vse, ne da se mi zdej gledat, sam pač zdel se mi je ta early 2000s res neki posebnega, kot da se je hiphop znova rodil. Imo je ful tega zvoka zdej v pop prešlo, velik več kot bi folk mislu :D

uredilo bitje Ezoterik
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Vidis, men pa Sole nikoli ni bil tolk dober :D najslabsi clan skupine v bistvu, ceprav mi je Dose One dober, njegov glas mi je sel na kurac zmeraj. Alias je bil ful dober, zal umrl. Priporocam Alias & Tarsier album.

 

Ampak od vseh teh ljudi, edino sta Aes in El-P še vedno dobra. Pizda Aesop še zmeraj naredi vsak album vsaj dober, če ne odličen. El-P in Killer Mike pa itak razturata.

 

Pozabil sem dodat, Cold Vein, en izmed mojih najbolj top albumov vseh žanrov.

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Cold Vein je mojstrovina in verjetno ena boljših produkcijskih plat ever. Deep pudle so bili veliko razocaranje glede na ekipo, Atmosphere v LJ sta bla ql, je pa god loves ugly še vedno top plata. Sage mi je deloval v Non prophets super, drugače se nisem preveč ukvarjal z njimi.. ne vem no, belci in rap mi nikoli niso sedli :D

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 9 minutami:

Cold Vein je mojstrovina in verjetno ena boljših produkcijskih plat ever. Deep pudle so bili veliko razocaranje glede na ekipo, Atmosphere v LJ sta bla ql, je pa god loves ugly še vedno top plata. Sage mi je deloval v Non prophets super, drugače se nisem preveč ukvarjal z njimi.. ne vem no, belci in rap mi nikoli niso sedli :D

Stari, poslusal sem Damage iz non prophets albuma live v Zagrebu. Jebeno :D

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Non Prophets je kul projekt, ker je love letter hiphopu, ampak z Sage Francis ljubezni do igranja z besedami. Tko čist iz dolgčasa narejen projekt, ki se poserje na dost drugih plat tistega časa, ki so ble bolj hajpane :D

 

Mr. Lif je tudi en unsung hero Def Jux ere. Političen reprs brez da bi zvenel preachy tko k Immortal Tech

Povezava do prispevka

Škoda, da je toliko tega prevedenega trasha šlo v pozabo. Tudi Goosebumpse (Kurja polt) imamo prevedene, imam 5 delov doma. Pa cela ta zbirka Prvinski nagon, kjer so bile prevedene knjige, po katerih so posneli film. Jebene Starship Troopers smo imeli prevedene :) 

DaCapo reče pred 3 minutami:

Komplet bi prodal recimo za 50 € (10 € po knjigi), ampak ste me zdaj nahajpali in bom najprej še enkrat vse skupaj prebral. Čez mesec dni pa sem odprt za ponudbe ;) 

Sem vmes pisal ljudem na Bolhi, za 20 € komplet, pa še cel kup jih je gor. Tako da ... 

Povezava do prispevka

Sploh pa itak ne bi prodal. Kar se mene tiče, ne rabiš pisat, kaj bi ti prodal in za koliko, ker se mi zdi, da tvojega "prodajanja" dobesedno noben ne jemlje resno. Ker vedno hočeš prodat stvari, ampak slučajno se ravno tisti trenutek nahypaš in ne moreš prodat žal :rofl: 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Imaš prav, @Hernire. Moram se malo ustavit pri prehitrem pisanju. Ampak v zameno za forumaške odnose ti omenjene knjige "podarim" za 20 €. Da se malo odkupim za moje neumnosti. Edini pogoj je, da: ali plačaš poštnino ali pa prideš osebno prevzet.  Btw, knjige so ohranjenje v nulo, ker sem mogoče samo enkrat prebral in shranil.

 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...