Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

Edino kar ima Japka res dobro je za delanje videjev, orenk mašina. Ostalo pa če nimaš Maca in ostalih Apple zadev je pa imet iPhone brezveze. Either go full indoctrination ali pa nazaj na normalne telefone


Ko te ekosistem zaklene, je skoraj nemogoče it ven. Sploh, ko ima 9/10 folka okoli tebe tudi japke.

Airdrop in iMessage povozijo vse. Also build quality itd…

 

Also, nisem Rom, da bom Androida nucal, od sramote… :(

Povezava do prispevka

Build quality so jajca. Stativ je popraskal v roku 2 dni zadno stran iphonea, medtem k samsung brez praske 3 leta. Airdrop je cool, sam vecina classic standard appk so v kurcu. Od digitrona do caller appke k je najvecje sranje. Operacijski sistem ni niti malo prakticen, al se ne da nekaj samoumevnega narest al pa za to rabis en klik vec k pr androtu. Camera je dobra pa fajn je ko lahk s camero meris stvari (measure app, je ze ene parkrat prav prisla ko sm rabu nek na hitr odrezat)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

Jaz sem tako malo na telefonu, da zih ne mislim dat jurja za telefon :D dokler google maps dela + SMSi, to je vse kar rabim

Tole.

 

Sicer pa sms uporabljam sam zarad najboljsega prijatelja, ki še vedno fura telefon star 15 let. Brez vseh funkcij, mms in sms, to je to. 

Noče spremenit. Enkrat je ekran razbil, in smo mislili, evo končno bo vzel normalen telefon. Nope, šel je na nek obskuren nemški forum, in najdo čisto isti telefon, naročil za dele in evo ti ga :D

Povezava do prispevka

Meni je pa apple na tem področju vrhunski

 

Telefon imam sicer andro, ampak tablico pa sem kupil Applovo in mi je svetlobna leta od primerljivih androtov. Res smooth as fuck, dober ekran za brat stripe, dobre appke za stripe, revije, filme, ni da ni, sploh pa tudi integracija z airpodsi je brutalna v primerjavi z androtom in drugimi BT slušalkami

 

Ni pa to nek segment tehnologije, ki mi je pomemben. Pač rabim tablico za brat stripe in PDF-je z dosti slikami, pa sem imel androta in je bila menjava na IPAD res top move 

Povezava do prispevka

iPad bi se strinjal, da je boljši od Android tablic... ampak kot omenja Ćamir za kak namen. Ko hočeš kaj več, pa so Apple produkti zajebani in zakomplicirani v pičko materno. Nič ne moreš (ajde zdaj že malo več kot pred leti) svojemu okusu, ampak samo kot so si oni zamislili, app-i v veliki večini vsi pametni plačljivi... ipd.

 

Jaz sem moral doktorirati zraven, da sem nastavil drugo tipkovnico na iPadu, pa še ta se je nekak nazaj ruknila na njihovo in se mi ne da več jebat, ker malo rabim.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 20 minutami:

Meni je pa apple na tem področju vrhunski

 

Telefon imam sicer andro, ampak tablico pa sem kupil Applovo in mi je svetlobna leta od primerljivih androtov. Res smooth as fuck, dober ekran za brat stripe, dobre appke za stripe, revije, filme, ni da ni, sploh pa tudi integracija z airpodsi je brutalna v primerjavi z androtom in drugimi BT slušalkami

 

Ni pa to nek segment tehnologije, ki mi je pomemben. Pač rabim tablico za brat stripe in PDF-je z dosti slikami, pa sem imel androta in je bila menjava na IPAD res top move 

 

high end samsung tablice so primerljive, mam en tab s6, s8+ al we je, pa en ipad pro, pa realno ma android relativno dost prednosti pred applom, izkusnja je pa res mal bol smooth na applu, ni pa slaba fora DeX mode, kjer lahk tablico furaš kot nek tak mini PC, vključno s tem, da sm jo na dopustu prklopu prek službenga docka na tv in ti tv dela kot sekundarn screen. Sam žal za ta luksuz (da tablica normalno dela) tud plačaš primerljivo ceno applu. Nima žvake za seljake al kako se reče.

 

prej bi reku, da so telefoni bolsi kot primerljivi androidi, sam jebeš k si pol vezan na njihov store kar me niti mal ne mika.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 30 minutami:

iPad bi se strinjal, da je boljši od Android tablic... ampak kot omenja Ćamir za kak namen. Ko hočeš kaj več, pa so Apple produkti zajebani in zakomplicirani v pičko materno. Nič ne moreš (ajde zdaj že malo več kot pred leti) svojemu okusu, ampak samo kot so si oni zamislili, app-i v veliki večini vsi pametni plačljivi... ipd.

 

Jaz sem moral doktorirati zraven, da sem nastavil drugo tipkovnico na iPadu, pa še ta se je nekak nazaj ruknila na njihovo in se mi ne da več jebat, ker malo rabim.


Dobesedno štirje kliki, the fuck si ti delal? :D

 

Settings - general - keyboard - add new keyboard. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...