Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 3 urami:

Kdo je pobrisal Undeadovo prodajo Diablota??? A sploh vemo, če se je igra dejansko prodala?

ma ne no. ni mi vec ziveti na tem planetu. najjaci thread. ful me zanima razplet, ker imam hudo ohranjene velike engrish skatle vseh ancient warcraft, starcraft in diablo spilov ter dodatkov.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

 

Sicer pa kaj bi on kupil novo konzolo, da bi jo razšraufal?

 

Kaj to maš Damjana za kolega?

Ne stekam tvojga komentarja

 

mu bom jaz posodil svojga dokler ne dobi kej od zavarovalnice al neki

 

povejte ce sliste za koga k prodaja po nescammerski ceni

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 minuto:

Ne stekam tvojga komentarja

 

mu bom jaz posodil svojga dokler ne dobi kej od zavarovalnice al neki

 

povejte ce sliste za koga k prodaja po nescammerski ceni

 

Šit... Sorry...totalno neprimeren moj komentar, ker sem napačno prebral poplavljenca. Jaz sem prebral popravljalca in sem sklepal, da išče rabljenega za dele za popravljat. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Prokleta branjevka, a se ti da napisati en tl;dr, plz. :D

 

Undead je prodajal igro Diablo 2 za 110 EUR v Malih oglasih

 

Poštena cena za big box verzijo v mint stanju, ki je bila oglaševana

 

Edini problem je, da dejansko prodajan izdelek ni bil mint big box, ampak nemški cheap rerelease v DVD škatlici in niti približno mint, ker je bila plastika že zvita/rabljena :D 

 

Seveda so začeli padat taunti, nakar je tip zabrusil, da pač je joke na nas, ker je on vmes našel kupca na Ebayju

 

Neka legendica pa je valda izbrskala njegov dejanski Ebay oglas (iste fotke), kjer je igro prodajal za 16 EUR, pa še tam je ni prodal

 

Pol smo se še malo hecali in je prišel Febo in vse pobrisal 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 29 minutami:

Undead je prodajal igro Diablo 2 za 110 EUR v Malih oglasih

 

Poštena cena za big box verzijo v mint stanju, ki je bila oglaševana

 

Edini problem je, da dejansko prodajan izdelek ni bil mint big box, ampak nemški cheap rerelease v DVD škatlici in niti približno mint, ker je bila plastika že zvita/rabljena :D 

 

Seveda so začeli padat taunti, nakar je tip zabrusil, da pač je joke na nas, ker je on vmes našel kupca na Ebayju

 

Neka legendica pa je valda izbrskala njegov dejanski Ebay oglas (iste fotke), kjer je igro prodajal za 16 EUR, pa še tam je ni prodal

 

Pol smo se še malo hecali in je prišel Febo in vse pobrisal 

Poleg omenjenega D2 ima med oglasi tudi zdemoliran (razsut ekran, kamera zadaj, ohisje…) Xiaomi (?) telefon, ki ga prodaja za nekaj preko 100 eur. Enak, lepo ohranjen (ali celo nov), se je nazadnje prodal za 50 eur… sledilo še več tauntanja.

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 2 urama:

aloha konzolec, ve kdo, kje bi dobil rabljen PS5 za enga kolega poplavljenca po eni realni ceni?

na bolhi so take cene, da je vseen če ga nabaviš za polno ceno

 

a mislte, da bi dobu skonto če pišem Sonyu? :D

Vidm da kolega nič ne spremlja cen za stvari k ga zanimajo. V Leclercu je bil drop cene Disk verzije, mogoče je se zmer

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...