Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 30 minutami:

Itak. V bistvu mi je bil X-Files ful creepy. Ko sem potem enkrat na faksu downloadal serijo in začel "rewatchat" sem bil samo uh okay, tole ni sploh horror zares :D. Theme song me pa še vedno malo creep outa, še vedno ga najraje poslušam s spuščenimi roletami, da me ne začnejo aliensi svetit skos okno

 

Men so se X-Files ful słabo postaral.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 17 urami:

Itak. V bistvu mi je bil X-Files ful creepy. Ko sem potem enkrat na faksu downloadal serijo in začel "rewatchat" sem bil samo uh okay, tole ni sploh horror zares :D. Theme song me pa še vedno malo creep outa, še vedno ga najraje poslušam s spuščenimi roletami, da me ne začnejo aliensi svetit skos okno

Jaz sem se prvič lotil tega rewatchanja med korono, pa sem hitro prišel do spodnjega zaključka:

Mutombo reče pred 17 urami:

 

Men so se X-Files ful słabo postaral.

 

Res so se slabo postaral. Oziroma pardon, bom takole rekel. Če res hočeš it gledat vse dele vseh sezon, potem je tu ogromno trasha. Sicer imaš tudi kar nekaj dobrih delov, ampak so res kar skriti. Tudi ta celoten government conspiracy zgodbovni lok postaja vedno bolj brez repa in glave, kar sem ugotovil letos, ko sem na podlagi internetnih "vodičev" šel gledat samo te glavne epizode. Pa ni, ne, zelo je all over the place vse skupaj. Je pa še vedno nostalgičen feel in ima neko carskost, tako da pogledam en del na teden?

 

Vse_je_najslabse reče pred 11 urami:

Ja men je svastika dober simbol, pa všeč mi je izvorni pomen iz sanksrita, torej je ok da si jo natisnem na majco?

 

Popolnoma. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

Smešno da to pride od tebe, poglej malo zgodovino svojih postov, skoz uletavaš jokat nad vsem in vedno se motiš glede vsega.

 

Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Wera in avion, dva intelektualna mogotca mn3njalnika.

 

Vse_je_najslabse reče pred 38 minutami:

Ni bolj patetičnega od užaljenega idiota

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 urama:

 

X-Files big trash upon re-watch (ki se je zgodil že tam 2009). Scully študirana biologinja, pa ji morajo tam razlagat o 4 bazah dnk-ja. En del s celo bajto polno prisilnih nosečnic. Mulderjev foter na neki podmornici Al kva že Al požre neko rakovico Al kuga.

 

V og TV run na lokalnih kanalih pa much fun.. Se Mi zdi, da se sicer SG-1 precej bolje drži, celo Ori plotline mi je bil kr kewl. 

 

 

Edit: na telefono ne znam zbrisat qwovt kvadratka, k je bil po pomoti kliknjen

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

Ja itak je bil joke to s posterjem, niti ne vem, če je res postala izključno hipsterska stvar, samo ga imam na sumu. Podobno kot npr. scena z NASA majcami, ko jih nosijo neke najstnice, ki niti ne vejo kaj nasa sploh je, jih imam na sumu, da si lepijo ta poster, ker je postal nek kult, nimajo pa odnosa do x-filesov. Ta relativizacije kulture se mi zdi precej nihilistična in to me uizico tilta, ker se s tem briše svet. Ali pa tatuji, ki so popolnoma izgubili pomen, ki so ga nekoč imeli. Pizda še včeraj si se bal človeka, ki je nosil tatu, zdej je pa obratno. Pa vsi tej simboli na njih, ki so fake nosilci praznih pomenov, kao neka deep scena zadi, ali nek opasan mininalizem. Sem prepričan da ima tudi avion obvezno enga takega recimo.

 

Torej valda se ne zajebavam glede tega, da nek simbol, izdelek, izjava itd. v konkretni rabi v družbi postane del točno določene ideologije ali zgolj konteksta. Recimo že če rečeš "ker se cenim" je hecno, imamo "bundesliga" frizure, ali pa raztrgane hlače, ki so nekoč bile simbol upora proti sistemu in pravilom lepega,  danes pa so postale ravno obratno. Skorajda ni izdelka v družbi, da se ne bi vezal na nekaj (ajde če si faca nosi boxeur des rues majco) in moje sporočilo je to, da mogoče bi tisti, ki tega ne razumete morali malo pustiti igračkanje igračk videoigric in vzet kako knjigo v roke. Dal sem še idiot proof primer s svastiko pa izgleda ne prebije tega debelega zidu neumnosti. Kle bojo verjetno še čez dvajset padale neke srednješolske modrosti ala

 

Kočevc reče pred 18 urami:

A ni vseeno kaj drugi delajo s tem, glavno je kaj teb pomeni pa kaj je tebi vsec

Ki se bere kot nek cringe opis najstnice na glasujzame. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...