Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 5 minutami:

Imaš prav, @Hernire. Moram se malo ustavit pri prehitrem pisanju. Ampak v zameno za forumaške odnose ti omenjene knjige "podarim" za 20 €. Da se malo odkupim za moje neumnosti. Edini pogoj je, da: ali plačaš poštnino ali pa prideš osebno prevzet.  Btw, knjige so ohranjenje v nulo, ker sem mogoče samo enkrat prebral in shranil.

 

Evo, jaz ti vzamem za 20€, ker me res zanima ta "trash" :D in mam novo knjižno polico kam jih mam dat.

 

Sem tudi gledal na Bolhi in so od 3€-5€ po komadu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Evo, jaz ti vzamem za 20€, ker me res zanima ta "trash" :D in mam novo knjižno polico kam jih mam dat.

 

Sem tudi gledal na Bolhi in so od 3€-5€ po komadu.

Evo, nice, bomo videli, če boš dejansko kdaj dobil

 

Sicer sem v "Najlepše antične pripovedke" bral o enih legendah, da je DaCapo nekoč forumašu prodal PS4, ampak dokler ne potrdi nekdo verodostojen, ne verjamem

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

Sicer sem v "Najlepše antične pripovedke" bral o enih legendah, da je DaCapo nekoč forumašu prodal PS4, ampak dokler ne potrdi nekdo verodostojen, ne verjamem


Moj sin je Smrku prodal PS4 v Lljubljani. Naj Smrk potrdi, če mi ne verjamete.
Za ceno pa se ne spomnim. MIslim da je bilo 150 €? Ker ni bil pro, ampak navaden ps4 brez kontrolerjev in brez priloženih igric.


 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

:D Za osebni prevzem je standardnih 5€ več...

 

Lahko mi "hraniš"... zdaj v kratkem nimam pota v MB, bom pa verjetno v roku meseca moral enkrat in se takrat lahko zmenima kaj... bom ti povedal prej.


Ni problema. TO je še boljše, ker bom v roku meseca ponovno prebral te knjigice. 5 € pa gor al pa dol, to bova dala na račun za kakšno pivo. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Ni problema. TO je še boljše, ker bom v roku meseca ponovno prebral te knjigice. 5 € pa gor al pa dol, to bova dala na račun za kakšno pivo. 

A to Tomazek pride na pir in si mu dodal 5 € k cenam za knjige, da si pokriješ ta pir? :D Lepa lepa, priporočam selitev na Gorenjsko, tam bi znali cenit take move 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

A to Tomazek pride na pir in si mu dodal 5 € k cenam za knjige, da si pokriješ ta pir? :D Lepa lepa, priporočam selitev na Gorenjsko, tam bi znali cenit take move 


Pivo plačam jaz, lol. Spet sem preveč nerazumljivo napisal; vem.

V nobenem primeru ne bo nepotešen šel od mene. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Danes sta uletela tehnika od Telekoma, ker postavljajo optiko na moji lokaciji in mi ponujajo zastonj priklop.

 

Aleluja. :D


Obljubljajo marsikaj. Jaz čakam že dve leti na optiko. Isto je uletel neki tehnik in mi ponudil prilop, sem podpisal... Potem pa se 2 leti ni nič premaknilo. Pa ne bi rekel, da živim v nekem zabačenem selu, ampak sem skoraj v centru MB doma. 
Skratka: ne se prehitro veselit ;) 
Ajde, pri meni je bojda problem, ker v ulici ni nobenih drugih interesentov razen mene. In se jim dobesedno ne splača vlečt optičnega kabla, čeprav so prazne cevi že pripravljene. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Ah kje. Po moje je to v sklopu polaganja kanalizacije, ki je v planu že od 2008. :rofl:

Letos naj bi začeli. Ne mislim si preveč dvigati upov, da bo kmalu.


Če kak predstavnik pride osebno do tebe, potem podpiši, pa tudi povprašaj. Kaj dosti itak ne bo vedel povedati.;) 
Pri nas je bilo enako. So na novo polagali kanalizacijo in komplet na novo asfaltirali cesto. Takrat je bilo rečeno, da bodo v istem času položi še optične kable. Pa je že kar nekaj let od tega in optike še vedno ni. Če pa kdaj kaj povprašam pa dobim odgovor: "hja, to smo takrat samo prazne cevi položli, da je pač pripravljeno za napeljavo optičnega kabla." Plus to: "Razen vas, ni bilo v celi ulici nobenega interesenta, zato je zadeva na čakanju."

Sem se pa malce zmotil, to pri nas ni bilo dve leti nazaj, ampak že kar štiri! In še vedno ne duha in sluha o optiki.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 34 minutami:

holy shiite @DaCapo, kakšne epske artefakte razdajaš. Če imaš kake Sierrine hintbooke ali kaj podobnega odveč, se prvi v vrsto tod pofočkam :P :D Aja, ali pa knjigo Hišni računalnik od Mladinske knjige iz leta 1984.


Od Sierre imam edino tisto žepnico Sins of the Father, ki je bila zraven deluxe kompleta Gabriel Knight 2 ;). Dokaj cheap papir, precej porumenelo.
Hišni računalnik pa tudi 100% imam, ampak moram poiskat. To je bila moja prva knjiga o računalnikih (kupljeno preko Svet Knjige).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 15 minutami:

Lol, sem vedel, da če kdo ima, moraš imeti ti. :D Aja, no, če se nameravaš knjige Hišni računalnik kdaj znebiti (in da je v berljivem stanju), se priporočam.


Takoj ko jo najdem ti javim. Bo pa verjetno trajalo, ker imam komaj čez vikend namen konkretno pregledati vse možne arhivske prostore. Danes na hitro je žal nisem našel, čeprav vem da je nekje blizu.
Knjiga je drugače ohranjena v nulo, to tudi vem. Drži pesti, da jo najdem, ker ti jo dobesedno podarim. Zame nima več nobene vrednosti, ker sem dal skozi vsa ta obobja računalništva in tudi precej zastarelo spisana je. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

@Hernire a je tebe tud creep-outal theme song?

Itak. V bistvu mi je bil X-Files ful creepy. Ko sem potem enkrat na faksu downloadal serijo in začel "rewatchat" sem bil samo uh okay, tole ni sploh horror zares :D. Theme song me pa še vedno malo creep outa, še vedno ga najraje poslušam s spuščenimi roletami, da me ne začnejo aliensi svetit skos okno

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...