Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

carski motorji, carska grafika, ful zabaven gameplay, lomljenje nasprotnikov z ketnami po faci, Spoonman od Soundgardenov... Smo kot otroci igrali pri frendu in nas je čist odlomilo

 

All my friends are Indians

(all my friends are brown and red)

 

dej fak off dejansko se tega še vedno spomnim lol

 

 

edit: tega ni bilo v špilu od Soundgardnov haha, je bil pa Rusty Cage

 

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pa dejansko zelo alter špil, pač dosti mehanik sploh niso nikoli več replicirali. Recimo lomljenja nasprotnika med vožnjo motorja, pol ko si fuknil z motorja si dejansko moral šetnit po njega, policija je uletavala, lahko si povozil publiko in unga momca z zastavico ...

 

Also pri nas je krožila legenda, da si lahko v igrački dobil tudi pištolo, ampak ko po 50h igranja še kar nismo dobili pištole ... smo še vedno verjeli, da jo lahko dobiš, times were easier eh

 

image.png.e6b4006aa641535da99353c064d99280.png

 

Tako res pune dober špil, ki mu je lahko konkuriral samo Carmageddon, a slednji žal ni nikoli dospel do mojega otroškega računalnika :(. Edino demo unega wacky spin-offa, ko so bili namesto ljudi zombači 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 minutami:

Fak, saj tega sem tudi igral! Jaz sem ves cajt mislil da je tale Megadrive verzija, pa zdej vidim da je to PC, Megadrive je izgledala stokrat bolj seljačko. 

Dobrodošel nazaj med lepe, uspešne in inteligentne uporabnike. 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Jaz se prav spomnim, da sem oboleval kako slabo grafiko ima igra, ker so bili možiclji pikslasti izrezani 2d kartoni s preveč basic animacijami. :D

Identičen feeling kot ga imam sedaj. :D

Igralnost mi je tudi bila totalno v kurcu.

 

Pa na splošno, ko vidim kake stare igre, ki so mi bile kul v mladosti, mi je sedaj samo bedno kako slab okus sem imel.

Preseneča me, da imate dobre spomine na igre, ki so se tako slabo postarale.

 

Grem nazaj igrai Evil West. Lep lp. XD

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Pa na splošno, ko vidim kake stare igre, ki so mi bile kul v mladosti, mi je sedaj samo bedno kako slab okus sem imel.

Preseneča me, da imate dobre spomine na igre, ki so se tako slabo postarale.

 


Jaz zato ne preigravam starih iger. Raje se jih “narobe” spomnim, kot da bi probal obujati neke trenutke iz preteklosti. Niti videjev ne gledam. Preferiram svoj skewed rose tinted spomin preko realnosti skozi oči starega cinika.

Povezava do prispevka

Jaz pa ful rad poženem kake stvari, na katere imam dobre spomine. Velikokrat se izkažejo za proper evergreene.

Another World in Flashback combo mi pride na misel, ki sem ju spet obrnil pred kratkim.

Ali pa kak Prince of Persia 2. :avadodo:

Men je dost carsko cringeat, ko vidim kako slabe so kake igre, ki sem jih cenil v mladosti. :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 25 minutami:

 

Also pri nas je krožila legenda, da si lahko v igrački dobil tudi pištolo, ampak ko po 50h igranja še kar nismo dobili pištole ... smo še vedno verjeli, da jo lahko dobiš, times were easier eh

 

Direkt isto haha

 

Sem pa probal mal igrat tega iz 2010s 

MEEEEEEH

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Fak, celo ta art mi je ogaben. Prav take redneck neumne feelinge mi sproža. :D

Ampak saj Road Rash je mel ful redneck viba, pač nekaj med motorheads in redneck. Saj pomoje niso skrivali tega, se mi zdi da prva mapa je bila po neke podeželju, kjer so krave spuščale looka, ko si se vozil mimo

atomic reče pred 1 minuto:

99% je pa res smeti. Recimo moji otroci ni šanse da gledajo original Star Wars ali Kekca.

Dobro, sam to je malo hecno. Jaz sem užival v Kekcu, pa sem tudi bil rojen 40 let po izidu filma. Pa pri sedmih še nisem bil hipster, prisežem. Problem Kekca je imo, da ni dobre restavrirane verzije. V Beogradu so film sicer restavrirali, ampak ni prišlo do izida, ker so ga zaradi slabega restavriranja blockali. Ko pa bo nekoč narejena neka proper 4K restavracija Kekca, pa ga bodo slovenski sedemletniki in sedemletnice pomoje spet z veseljem gledali :D 

Povezava do prispevka

Sam pismo, jaz pa kar imam stik s froci, se mi zdi, da res ne jebejo, če so posebni efekti tako quadruple AAAA Marvel superhero ali neki Fiver youtube efekt :D. Tam nekje do pet, šest, sedem let dobesedno ne vidijo razlike med nekimi high tech efekti in Kekcem. Pol pa se je počasi začnejo zavedat, ja. Atomic ima starejše hčerke, to mi je jasno, da se jim zdaj ne da gledat nekih starih SW-jev. Ampak pomoje bi isti hčerki pri desetih pa vseeno ful dogajale

Povezava do prispevka

Jest recimo nikoli nisem gledal Anime risank. Oziroma reees malo... In sem dal za gledat Spirited Away, Ponyo, pa ponesreč celo pinces Mononoke, ki niti ni za otroke... In sem gledal in samo WTF, kaj jest to gledam? Po koncu risanke pa tamali obe WOW, čisti odlom. Ženi je bil recimo KEKEC TOP in je bila kr razočarana, k je bil tamalim res beden. Tko da ne vem, kle je bl mal fotrov v temi, da bi še drugi povedal, kako je pri njih in KEKEC.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 23 minutami:

V Beogradu so film sicer restavrirali, ampak ni prišlo do izida, ker so ga zaradi slabega restavriranja blockali. Ko pa bo nekoč narejena neka proper 4K restavracija Kekca, pa ga bodo slovenski sedemletniki in sedemletnice pomoje spet z veseljem gledali :D 

Sj to že morejo, ker še zmeraj umiramo, k se kdaj dol predvaja na televiziji Kekec in je še zmeraj original prevod.

Pa se Kosoborni zadere:" Jej, jej, Kekec!" 

Prevod spodaj pa" Jedi, jedi Kekec!"

Povezava do prispevka

Ko smo že pri tem, a ima kdo slovensko serijo DEKAMERON na kakšnih torencih? 

 

To mi je ena ljubših slovenskih serij evere, imam par ripov iz Partisa, ampak nikoli ni bilo cele serije gor: https://sl.wikipedia.org/wiki/Dekameron_(nanizanka)

 

Par let nazaj so na RTV-ju (v času korone) na novo sukali, ampak lih takrat neki ni delalo piratiziranje z RTV-ja in sem si mislil, da bom že kdaj drugič snel, a potem je izginilo :( 

 

Če kdo slučajno ima kakšne fajle, ali tiste s Partisa (da vidim, kaj mi manjka), ali pa celotno serijo, se mega pune priporočam

 

Kurba te koprodukcije s češko imajo čisto sjebano sceno glede avtorskih, tudi TV serije Prešeren, kjer je Pavle Ravnohrib igral, ne dobiš nikjer (in on mi je potrdil, da je zaradi kolaba s češko televizijo). Ampak serijo Prešeren sem na srečo dobil piratsko/posneto na VHS in pol digitalizirano :D 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Jest recimo nikoli nisem gledal Anime risank. Oziroma reees malo... In sem dal za gledat Spirited Away, Ponyo, pa ponesreč celo pinces Mononoke, ki niti ni za otroke... In sem gledal in samo WTF, kaj jest to gledam? Po koncu risanke pa tamali obe WOW, čisti odlom. Ženi je bil recimo KEKEC TOP in je bila kr razočarana, k je bil tamalim res beden. Tko da ne vem, kle je bl mal fotrov v temi, da bi še drugi povedal, kako je pri njih in KEKEC.

To je, ker si živel v res slabem zonu za animeje. Na zahodu so gledali animeje na italijanski TV, mi iz vzhodnih regij smo gledali na nemški TV, vi v osrednji sloveniji i malo gore dole pa nič od tega :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...