Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

sadhu sequencer reče Dne, 15. 1. 2024 at 19:50:

Imam eno resno vprašanje v zvezi z igranjem iger.

 

A je kdo poskusil igrati Road Rash tako da med igranjem ves čas oponašate Zdravko Mamića?

 

Ko ti dajejo nasvete v baru:

"Ti si jedan lažov, ja tebe pamtim kao lažova, monstrum, i ti si jedan od vodečih falsifikatora svega toga"

Ko te mahne s kijem:

"ĐUBRE"

Ko si na prvem mestu:

"U grupu se grupirati i kad te ja ne vidim to vam jako dobro ide"

Ko ga mahate s kijem:

"Zmazan si, prljav, smrdiš, neškolovan i lažeš"

Ko policaju zletite v havbo:

"Mrš u p**ku materinu"

 

+

Ko se ruvata za 11. mesto in ga potisneš v prometni znak:

"Kretenu jedan glupi"

Ko zmagaš:

"Pa takve ja jedem za doručak čovječe Božji"

Ko vidiš ceno naslednjega motorja:

"Ja znam i spreman sam se time nositi"

Po britanski progi v Road Rash 3 na Mega Drive:

"Ja sam mislio da sanjam, da mi se to ne događa"

 

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Meni ni slaba sama na sebi, odvisno od konteksta. Najbolj top uporaba je zjutraj z jajci in ko natreseš malo soli gor. 

Jst sm team rdeča al pa rumena, zelena mi ma res ta nek ... Pa niti ne grenak priokus, bolj manjko nekega okusa? Rdeča, ki je bolj sladka, mi bolj paše pol s slanimi zadevami, ker naredi en tak kontrast v jedi. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 5 minutami:

Jst sm team rdeča al pa rumena, zelena mi ma res ta nek ... Pa niti ne grenak priokus, bolj manjko nekega okusa? Rdeča, ki je bolj sladka, mi bolj paše pol s slanimi zadevami, ker naredi en tak kontrast v jedi. 

Ja ja rdeča v jedeh zna naredit lepo kontro. Meni je zelena kul samo surova, ker ima kul strukturo (recimo v tej kitajski nastane tak razkuhan zdriz), je lepo grizljiva, večinoma nevtralna pa taka sveža. Rumena bi mi tudi šla na tak način, je nekje med rdečo in zeleno.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Ja ja rdeča v jedeh zna naredit lepo kontro. Meni je zelena kul samo surova, ker ima kul strukturo (recimo v tej kitajski nastane tak razkuhan zdriz), je lepo grizljiva, večinoma nevtralna pa taka sveža. Rumena bi mi tudi šla na tak način, je nekje med rdečo in zeleno.

 

This, za kako poletno solato je super

za kuharijo pa sam bejž tajfl

Povezava do prispevka

Rdeča mi je najboljša pečena v jedeh, rumena in zelena za jest, rumena pa sploh ne vem kam paše, tudi kot mešanica v pečene jedi. Rdeča in rumena mi surove nista kul za jest.

 

Kje vi to kupujete papriko? A jemljete pakirano? Vse tri (zelena, rumena in rdeča) so po cca. 3€ na kilo v trogivnah. Ko je akcija pa cca. 2,2€. Kupujem večkrat tedensko.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...