Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 34 minutami:

Drugače po mojih izkušnjah, ko si v luknji ni kul it v družbo random ljudi, ki so uspeli v lajfu.

 

Na meetu bodo ljudje iz foruma Mnenjalnik, tako da okrog tega bo safe :D :D :D

 

Ulet Dejč, kul ti bo. Če ti ne bo kul, ti pa pač ne bo, itak da je tud to opcija. Ampak a boš tudi v tem primeru kej na slabšem? :) 

Povezava do prispevka

@galko: jah sm mau nezaupljiv, ker sm doživlju zadnja leta je blo brutal. od fursa k sm jebu ježa, do na ulci k sm dobival po čeljusti do tega da me vsi zapustil. kak sm jz vse to nekak preživel jz nimam pojma. sam stari i'm broken like glass, kosi so vsepovsod jz pa probam to najdt pa s sekundim sestavt skp.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Zakaj si skoz govoriš, ne vem če bom zmogu, im broken in bla bla... Sam sebe prepričuješ v neko weakness. Jest sem imel tudi obdobje in to dolgo, k sm ga čist preveč pil. Hvala bogu nisem nagnjen k odvisnosti in danes spijem vsake tolko par pirov . Enostavno  si nočem zapravit naslednjega dne z mačkom in moralci, pa naj bo to zgolj prebiranje neumnosti, k sm jih pisal na forum. No dobr to tud trezen kdaj, ampak pustmo zdej to...

 

Poznam res preveč ljudi, ki so imeli težave z alkoholom. Dostim sem pomagal. Rešitev je samo ena, žal... Nič alkohola več, kar si spil do zdej si spil. Odvečno energijo pa v špport, tko jih je tud Rugelj uspešno zdravil. Pač spil si za 20 let v naprej. Žal tko je.

 

Tko da v petek imaš idealno priložnost, da prideš na meat in nič ne piješ, imel se boš fino in  boš vedno dobrodošel. Ali pa opcija dve, sred meata, rečeš ah enga pa bom, potem to ni eden, si začneš delat brukice, naslednji dan imaš spet moralca in aksioznost in te več  ne povabimo.

 

Tko da jest ti priporočam, da prideš in attidue boli me ruka boli me noga pustiš nekje drugje. Pač realno je težko do penzije v rudniku delat, pridet ne meat in spit nič pač ni težko ane...

 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 7 urami:

 sam stari i'm broken like glass, kosi so vsepovsod jz pa probam to najdt pa s sekundim sestavt skp.

 

and you'll still be broken, sam poliman

steklo se fukne v peč, stali in na novo formira

 

sej si na dobri poti 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Jaz sem bil eno leto brez alkohola, pač experiment. Največji problem je, ko prideš v družbo in vsi pijejo alko, ajde dve Cockti še gre pol pa ne veš več kaj bi naročil. Je pa zdaj malo lažje, ker imajo po navadi v barih brezalko pivo. Enkrat takrat sem bil v Prlekiji par dni, in tam ni nič bolj čudnega kot tip, ki ne pije, ampak mi je nekako ratalo :D

Lahko se pa vsi odpovemo alkotu na m33tu v podporu abstinentom :sorcerer:
A si predstavlajte natakarje :rofl:

Povezava do prispevka

Men se to ne zdi nenavadno, jaz ko mi ni do pira (se pravi vecino casa), si narocim limonado. V AT je to cist navadna pijaca, gazirana voda pa stisnjen limonin sok notr. Noben cudn ne gleda, pa to je pac vseeno pijaca k jo lah velik popijes, ker je brez sladkorja. Od raznih cockt bi mi blo imo prej slabo scasoma

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Men se to ne zdi nenavadno, jaz ko mi ni do pira (se pravi vecino casa), si narocim limonado. V AT je to cist navadna pijaca, gazirana voda pa stisnjen limonin sok notr. Noben cudn ne gleda, pa to je pac vseeno pijaca k jo lah velik popijes, ker je brez sladkorja. Od raznih cockt bi mi blo imo prej slabo scasoma

 

Po moje ni to problem. Ampak bolj to, da ti ni na tak način posedat ure in ure. Ko sem bolj redno pil pirčke, sem lahko sedel v gostilni v družbi tudi 8 ur. Zdaj pač ni variante, da sedim več ur in pijem mineralno vodo (ali karkoli). Spijem 2-3 pijače in kako kavico... pa mi je že za domov it.

Povezava do prispevka

Ja, to je čist drugo. Jaz sem od srednje šole imel družbo, ki smo pač v veliki večini hodili čez vikende samo pit in žurat na tak način. Nikoli nismo hodili lepo kulturno kam na izlete ali kosila :D

 

Sploh se ne spomnim nekih trenutkov, da bi kdo naročil karkoli drugo kot alkohol, ko smo se dobili. Pač "gremo na kavo" je pomenilo, da bo to pir.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Bodmo realni, eno je danes pit eno je pa 10-15let nazaj. Mi smo zanč z eni frendi po dolgem cajtu dobil, rešil svet pred propadom in se skregal zaradi partizanov in domobrancev, tako da se spet ne bomo dolgo vidli. Ampak mal sem se nazaj držal, tko da sem ene dve rundi spusil in sem spil samo 4 pire. Ja jest sem se naslednji dan zbudil, k prvi trash mob iz from iger.

 

Sam jest imam drug problem, men je dobro vino enostavno nora pijača. Sploh zraven hrane. Al pa recimo sveže točeno pivo, ma jest ga s kozarcem pojem. Težko pijem fante, limonade, ledene čaje, cockte...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

In pol podlasica se kao malo edita poast da se predstavi kot good guy mrss pula

 

Ma, saj veš, da vse kar je je attention whore. Zdaj izgublja pozornost v oni temi in jo bo pričel iskati povsod drugje, dokler spet ne pade v center. Zato sem absolutno za to, da se ona teme prestavi ven iz igrovja, ker on s svojimi debatami nikakor ne spada sem in sem presenečen, da se to tolerira sploh. A lahko jaz odprem še temo o ribolovu, gobarjenju in podobne v igrovju?

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

Vsaj to, čeprav bi jaz tudi ono temo vrgel nekam drugam, na forumu, kjer je primernejša izba za tiste debate.

 

Nardil sem jo ker model ni zelel spizdit iz igrovja, se bojim da ce jo prestavimo drugam bo pac dalje sral po ostalih topicih v igrovju. :(

Povezava do prispevka
Slinch reče Pravkar:

 

Nardil sem jo ker model ni zelel spizdit iz igrovja, se bojim da ce jo prestavimo drugam bo pac dalje sral po ostalih topicih v igrovju. :(

 

Potem pa enostavno ban, če bo smetil drugje po igrovju. Nima on kaj sploh delat v igrovju, ker nima nobenega doprinosa forumu o igrah. Ni to gnoj kjer je vse dovoljeno. Tista tema je nekaj časa še bila o igricah, sicer proti njim, ampak o njih. Sedaj nima več absolutno nobene veze z igrami. Ne moremo imeti prostih rok pri odpiranju tem v igrovju, ker bo potem tudi ta izba postala gnoj kjer se lahko vse odpira in o vsem debatira. Tako je vsaj moje mnenje...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...