Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 12 minutami:

Nisem še pogledal, ampak sem videl da je isti avtor kot od Plutota, tko da ziher pade v naslednjih tednih :) To in Vinland Saga.

Thnx za omembo Plutoja. Naoki Urasawa je en od mojih najljubših avtorjev. Monster in 20th century boys so legendarne mange.

Tole pogledam asap.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Sej je rekel, da mu ni bil všeč.

 

Bom dodal še par predlogov

 

A Tier 

Acca 13 

Politični anime, ki je ravno prav dolg - 12 epizod. Kraljestvo Dowa je v svoji eri miru in zve se, da se bo zgodil državni udar. Spremljaš enega od uradnikov, ki hodi od pokrajine do pokrajine...

 

Odd Taxi 

Kriminalka in filozofska serija obenem :D liki so živali, spremljaš mroža, ki je taxi driver. Maš yakuze, maš smešne characterje,... od istega tipa, ki je spisal tudi Setoutsumi.

 

Samurai Champloo

??? Galko res tega še ni gledal ???? Razen enega mlačnega dela (ki je alegorija na atomsko bombo) je to perfect serija. Hiphop estetika + samuraji. Od istega avtorja, ki nam je dal tudi Cowboy Bepop in pa Carole & Tuesday.

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Good, ker včasih imam feeling, kot da je ta anime nek fever dream, ki se nikoli ni zgodil :D ful folka je ta anime pa Mononoke (ima podobno foro) nekak prezrlo

Mononoke še nisem gledal, Mushishi pa mi je žena predstavila. Mi je bilo res noro dobro, ampak razumem, zakaj se ti je zdel fever dream, ker to je the fever dream anime :D

 

Sicer ne bi rekel, da je nek TOP anime, vseeno je dosti "monster of the week" format, ki je že v osnovi težko težko top, ampak je pa res vizualna poslastica in prav uno anime za pred spanjem, da pol sanjaš duhove al neki :D 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 15 minutami:

fak kaj clovk vse prebere. kako lahko primerjas nek shonen z Berserkom fak no. 

Če bereš mange, potem Berserk <<< HxH, ker Berserk ima kar padec v kvaliteti

 

Če pa gledaš anime, potem je pa Berserk vrhunska izkušnja tko k Dark Souls, če bi ga končali po Ornstein & Smough fajtu. 

Povezava do prispevka

 

Weraziel reče pred 3 minutami:

Če bereš mange, potem Berserk <<< HxH, ker Berserk ima kar padec v kvaliteti

 

Če pa gledaš anime, potem je pa Berserk vrhunska izkušnja tko k Dark Souls, če bi ga končali po Ornstein & Smough fajtu. 

Dej ne klobasej. 

Ravno obratno je, Berserk Anime drzi quality do konca prve arca iz leta 1997 potem je vse crap. Med tem ko mangi ne pride blizu skoraj noben drug. 

Kako lahko reces da ma Berserk padec v kvaliteti Miura je svetono znan po temu da drzi/je drzal quality arta in zgodbe na zelo visokem nivoju. Mel smo LETA ko smo cakal na nov chapter in nobenmu ni blo pravtezko cakat ker smo vedl da bomo dobil crem de la crem izdelek. 

Ne me narobe razumet HxH je ok, sam ne pride blizu Berserku. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 6 minutami:

Kako lahko reces da ma Berserk padec v kvaliteti Miura je svetono znan po temu da drzi/je drzal quality arta in zgodbe na zelo visokem nivoju. Mel smo LETA ko smo cakal na nov chapter in nobenmu ni blo pravtezko cakat ker smo vedl da bomo dobil crem de la crem izdelek. 

Kvaliteta arta ne pade, zgodba pa pač po apokalipsi ni več tok zanimiva. Pa to govorim res brez predsodkov, meni je bila Berserk manga do "apokalipse" best thing ever, dobesedno jokal bi od sreče, če bi še naprej držala to kvaliteto, ker bi to pomenilo, da me čaka še 250 številk carskosti. Ampak je ne. Sem se res trudil, prebral pomoje vsaj še 100 številk po apokalipsi, ampak potem pa počasi zaključil, ker mi je bilo toliko manj zanimivo  

Povezava do prispevka

+1 za Samurai champloo in Mushishi in tnx za predloge, glede na vreme v naslednjih dneh bo kaj za pogledat. 

Včeraj pogledal 1. del Pluton, zgleda ok. 

 

A se kdo spomni nekega kjer so imeli ljudje različne moči in so po uporabi imeli kot neke kazni, zlagali kamenčke, jedli itd. glavni junak je imel elektriko se mi zdi. 

Povezava do prispevka

 

Vse_je_najslabse reče pred 35 minutami:

nisem vedu da lahko primerjamo animeje samo po kategorijah kateri so nam ljubši. Če boš malo manj prizadet v lajfu ti bo lažje.

 
glej ne noben forum al pa zaljenje uporabnikov da so prizadeti ti ne more pomagat ce enostavno nimas okusa, estetika ti je spanska vas, in raj gledas 12 letne fantke kako se neki kloftajo, kot pa mozate dedce ki sekajo demone. 

image.thumb.png.ef23de318ec7c399af6a41aec33a765b.png
 

VS 

image.thumb.png.89a14df835090a6fb72505b75faeeda2.png

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 42 minutami:

Kvaliteta arta ne pade, zgodba pa pač po apokalipsi ni več tok zanimiva. Pa to govorim res brez predsodkov, meni je bila Berserk manga do "apokalipse" best thing ever, dobesedno jokal bi od sreče, če bi še naprej držala to kvaliteto, ker bi to pomenilo, da me čaka še 250 številk carskosti. Ampak je ne. Sem se res trudil, prebral pomoje vsaj še 100 številk po apokalipsi, ampak potem pa počasi zaključil, ker mi je bilo toliko manj zanimivo  


te stekam, osebno mi post Eclipse dogaja ker se takrat Berserk sele zacne. 

Vsi mamo zelo lepe spomine na pre Eclipse stanje se posebej zarad Animeja, ampak to je res samo intro. Pac ce ti ne dogaja dark fantasy poj to res ni zate. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 33 minutami:

 

 
glej ne noben forum al pa zaljenje uporabnikov da so prizadeti ti ne more pomagat ce enostavno nimas okusa, estetika ti je spanska vas, in raj gledas 12 letne fantke kako se neki kloftajo, kot pa mozate dedce ki sekajo demone.

image.thumb.png.89a14df835090a6fb72505b75faeeda2.png

glede na to da sploh ne poznam zadeve

 

a sta namenoma sestavljena iz istih kosov kot ponavad penisi?

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

glej ne noben forum al pa zaljenje uporabnikov da so prizadeti ti ne more pomagat ce enostavno nimas okusa, estetika ti je spanska vas, in raj gledas 12 letne fantke kako se neki kloftajo, kot pa mozate dedce ki sekajo demone. 

Ne vem s kom se pogovarjaš, nisem nikjer reku da je art boljši, meni je v hunter x hunter (1999 anime) dober, fotka ki si jo dal ti je nereprezentativna, ravno tako kot opis animeja. Izgleda da se pogovarjam s trolom sicer, tko da kr nadaljuj samo jako tako naprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...