Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 33 minutami:

Pri ameriških [nebrojnih krščanskih ločinah] gre. 

Ma ne, to si po moje malo udaril mimo.

Strah pred bogom je bolj osebna stvar imo. Krščanska vzgoja, ki promovira sočutje je sekundarna stvar in po moje najboljše kar je lahko ta institucija prinesla svetu.

Sem hard ateist, sam tega cerkvi res ne bi nikoli kritiziral.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Jest ne vem, a je to hardcore katoliška vzgoja, ker še danes pri prazničnih večerjah pri starših molimo lol... Ali je to ker sem kommunist :) hehe

 

Ampak kokr sem rekel, včasih dobiš, hvala, včasih nič, včasih od sodelavke čokolado, včasih za fukat... ampak res redko pa šamar nazaj v kakršnikoli obliki.

Od hijene frend je zadnjič teku za roparjem v ljubljani, k je eni stari baki na stritu torbico ukradu, zdrsnu na nekem listju, fuknu po tleh in si zlomu ključnico. Haha, karma is a bitch.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 6 minutami:

Od hijene frend je zadnjič teku za roparjem v ljubljani, k je eni stari baki na stritu torbico ukradu, zdrsnu na nekem listju, fuknu po tleh in si zlomu ključnico. Haha, karma is a bitch.

Ja lej, ti povem eno basen. So letel živali z avijonam in orel naroči whiskey in mu stevardesa reče, da ne more dobit neki neki in se orel razpizdi začne kričat, in mu stervardesaa prinese whiskey, gleda to še medved in medved reče, ja pizda če pa on to lahko, pa lahko tud jest, sj sm jest medo! In on isto začne težit, in valda stevardesi dopizdi in pokliče pilota in ta oba ven fukne. Oba padajoč k zemlji orel pogleda medveda razpre krila in reče, kaj se kurčiš če ne znaš letet...

 

Tko da ta od hijene frend, če ni zavarvan, kaj se kurči? :) 

Moraš tud kdaj vedt, kdaj lahko kdaj ne.

uredilo bitje atomic
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 12 minutami:

Od hijene frend je zadnjič teku za roparjem v ljubljani, k je eni stari baki na stritu torbico ukradu, zdrsnu na nekem listju, fuknu po tleh in si zlomu ključnico. Haha, karma is a bitch.

Ne sj iz tako zapisane zgodbe bi lahko razbral tudi srečen konec, da je padel ropar in si zlomil ključnico.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Un karma is a bitch ni bil neki ful smiseln. Jaz sem sicer štekal, da si je ta kolega zlomil ključnico, samo nisem pa kapiral ironije te izjave. :D

Ja una karma is a bitch je fora, zato je tudi italics, ker Karma is a bitch se uporablja, ko nekoga zajebeš in dobiš nek drek nazaj v faco kot povračilo istega, v tem primeru pa te Karma kaznuje ko skušaš nekomu pomagat in je prasica v enem drugem pomenu. Meni se ne zdi to nesmiselno. 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Meni se zdi slovnično prav napisan, ker sem dal vrinjen stavek z vejicami, ki govori o roparju. Recimo kako bi se vam bral brez vrinjenega stavka? Pa poudarjen "is" pove, da je karma dejansko prasica, v slabem smislu.

 

Od hijene frend je zadnjič teku za roparjem v ljubljani, zdrsnu na nekem listju, fuknu po tleh in si zlomu ključnico. Haha, karma is a bitch

 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 uro:

dobr vem da nu metal ni metalcem metal pa NYHC tud. ne sam so komadi res proper pa lyricsi so proper.

 

Ma ne, da ni neki, to je beyond the point. Men je vsaj slednji kr carski, lanil bil na Cro-Mags ...

Sam pač nobeno od tega ne spada v metal zvrst, that's all 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

Ma ne, da ni neki, to je beyond the point. Men je vsaj slednji kr carski, lanil bil na Cro-Mags ...

Sam pač nobeno od tega ne spada v metal zvrst, that's all 

ma cro-mags so mal drgač.

 

sej rap metal je tud bogoskrunstvo pr metalcih. a veš RATM pa clawfinger pa te fore.

 

sam lej riffi pa vse to so pač metal, lej sej štekam.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Mah, jaz tko gledam, če ruži je metal, pa naj so Limp Bizkit al pa Burzum. Vse ostalo so okusi, nijanse in gatekeeping. 

 

I'm a gatekeeper and a hater. I'm also god's favourite princess and the most interesting girl in the world :*

 

also carsko, k stare mame, k vse kar ruži je isto in poslano od satana

sej se sam tam derejo neki

 

Menethil reče Pravkar:

ne ratm ni v istem kokr limp bizkit, čeprav majo slednji prvo plato hudo. ratm je tko dejansko proper na vseh levelih. tom morello je tko wizard.

 

a kdo pravi, da je isto (razen v tem, da nobeno ni metal)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

I'm a gatekeeper and a hater. I'm also god's favourite princess and the most interesting girl in the world :*

 

also carsko, k stare mame, k vse kar ruži je isto in poslano od satana

sej se sam tam derejo neki

 

 

a kdo pravi, da je isto (razen v tem, da nobeno ni metal)

sm pravm, da to tud metalcem ni blo nč metal. ker sej štekam.

 

tko kot nieti niso bli punksom pravi punk, ker hej bli iz slo. čeprav so najboljši punk band vseh časov. ves punk na svetu nima za burek proti lep dan za smrt kaseto.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...