Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 7 minutami:

 

Zdaj mi je malo bolj jasno od kje tebi vse te carske zbirke vinilk in ostalega collectibla pa hude hi-fi opreme :D


škoda da nisi prišo na meet, sem bil sredi navzkrižnega audifilskega debatnega ognja med Slinchem in še enim uporabnikom (Heraklej?)😀

Povezava do prispevka

Kok je bila ta gamecube dejansko dobra konzola? Jaz sem si lastil PS2 in xbox og. Obedve morm rečt res proper konzoli. Slednja res beštija za tiste čase, jaz sem jo kupil z diskom (ni se blo treba zajebavat z memory cardi), controller S, flashano in s programi gor inštaliranimi, da sm lahk gledal tudi divxe. Za tiste čase čist groundbreaking v konzolnemu svetu. Pa tud prek neta se je dal neki špilat, sam jz nism. Sicer konzola ni imela tok dobrih iger kakor PS2, je pa mela par svojih zadev, kot npr Half life 2, Star Wars Republic Commando, Far Cry (k je bil drugačen kakor PC verzija sam vseen proper igra), Baldurs Gate (spet poenostavljena verzija kakor PC sam vseeno huda), ter par svojih hudih ekskluziv kakor Forza Motorsport 1 (čeprav mi je GT bil boljši), Ninja Gaiden Black (ker zafukan špil je to bil, Alme verzije 1 nam nikol pozabu :ranting:). Medtem k PS2 je imel ene najbolj epske špile vseh časov, boljši gamepad, ter sploh slim (k so verzije dejansko ble slim) prenosljivost, to si lahk nesu kamorkol si hotu pa nažigu kjerkol si hotu. Lol nikol nam pozabu vseh legend od God of War, SOTC, Okami, GT4, MGS3 itd itd. Blo je pa tud par takih "čudaških" iger, kot Viewtiful Joe 2 ipd. Aja, pa k sm z bivšo nažigal Guitar Hero z gamepadi, sva bla tok nadrkana na tiste gumpke, da nč jasn. :avadodo:

 

Še do danes k smo leta 2024, še zmer si nisem lastil niti ene Nintendo konzole, kar je kratkomalo čudno za gamerja. Vedno sem imel nekaj drugega, pa niti ne vem zakaj točno. Ko je bil NES, sem imel neko Atari kopijo, ko je bil Game Boy, sem edin imel Game Gear, v času SNES in N64 nisem imel konzole. V času Gamecubea, Wii, Wii U in Switch, pa PS2, Xbox OG, xbox360, PS3 in PS4. Svašta. Cele generacije nintendo iger sem preskočil. To sploh ne vem, če še ker obstaja poleg mene. Sem sicer igral kere nintendo igre, k je ker frend mel NES, gameboy, sam vseen. No pa takrat k je bla TV Šiška so tam not imel SNES pa smo tam praktično dnevno nažigal SF2, Super Mario World, Star Fox ipd. Keri hudi jebeni časi so to bli! :avadodo:

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 13 urami:

Kok je bila ta gamecube dejansko dobra konzola? Jaz sem si lastil PS2 in xbox og. Obedve morm rečt res proper konzoli. Slednja res beštija za tiste čase, jaz sem jo kupil z diskom (ni se blo treba zajebavat z memory cardi), controller S, flashano in s programi gor inštaliranimi, da sm lahk gledal tudi divxe. Za tiste čase čist groundbreaking v konzolnemu svetu. Pa tud prek neta se je dal neki špilat, sam jz nism. Sicer konzola ni imela tok dobrih iger kakor PS2, je pa mela par svojih zadev, kot npr Half life 2, Star Wars Republic Commando, Far Cry (k je bil drugačen kakor PC verzija sam vseen proper igra), Baldurs Gate (spet poenostavljena verzija kakor PC sam vseeno huda), ter par svojih hudih ekskluziv kakor Forza Motorsport 1 (čeprav mi je GT bil boljši), Ninja Gaiden Black (ker zafukan špil je to bil, Alme verzije 1 nam nikol pozabu :ranting:). Medtem k PS2 je imel ene najbolj epske špile vseh časov, boljši gamepad, ter sploh slim (k so verzije dejansko ble slim) prenosljivost, to si lahk nesu kamorkol si hotu pa nažigu kjerkol si hotu. Lol nikol nam pozabu vseh legend od God of War, SOTC, Okami, GT4, MGS3 itd itd. Blo je pa tud par takih "čudaških" iger, kot Viewtiful Joe 2 ipd. Aja, pa k sm z bivšo nažigal Guitar Hero z gamepadi, sva bla tok nadrkana na tiste gumpke, da nč jasn. :avadodo:

 

Še do danes k smo leta 2024, še zmer si nisem lastil niti ene Nintendo konzole, kar je kratkomalo čudno za gamerja. Vedno sem imel nekaj drugega, pa niti ne vem zakaj točno. Ko je bil NES, sem imel neko Atari kopijo, ko je bil Game Boy, sem edin imel Game Gear, v času SNES in N64 nisem imel konzole. V času Gamecubea, Wii, Wii U in Switch, pa PS2, Xbox OG, xbox360, PS3 in PS4. Svašta. Cele generacije nintendo iger sem preskočil. To sploh ne vem, če še ker obstaja poleg mene. Sem sicer igral kere nintendo igre, k je ker frend mel NES, gameboy, sam vseen. No pa takrat k je bla TV Šiška so tam not imel SNES pa smo tam praktično dnevno nažigal SF2, Super Mario World, Star Fox ipd. Keri hudi jebeni časi so to bli! :avadodo:

Pa kaj pogrešaš N igre?

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 15 urami:

Medtem k PS2 je imel ene najbolj epske špile vseh časov, boljši gamepad, ter sploh slim (k so verzije dejansko ble slim) prenosljivost, to si lahk nesu kamorkol si hotu pa nažigu kjerkol si hotu. Lol nikol nam pozabu vseh legend od God of War, SOTC, Okami, GT4, MGS3 itd itd. Blo je pa tud par takih "čudaških" iger, kot Viewtiful Joe 2 ipd. Aja, pa k sm z bivšo nažigal Guitar Hero z gamepadi, sva bla tok nadrkana na tiste gumpke, da nč jasn. :avadodo::avadodo:

Moji najljubši nostalgični konzoli sta NDS in PS2, s tem da PS2 je res faking kralj, koliko hitov je bilo pa za to konzolo, je povsem nerealno

 

Pomoje tako vsaj 30 res vrhunskih, polica material igric, če ne 40 ali 50

 

GTA Vice City in San Andreas
Resi 4
Okami 
Silent Hill 2
Final Fantasy X
SOTC in ICO
MGS 3
Ratchet & Clank 1 in 3 
Tony Hawk Pro Skater 3
Katamari Damacy
Burnout 3
Devil May Cry 1 in 3
Jak & Daxter
NBA Street Vol. 2 
Gran Turismo 4
Graidus V 
SSX 2 & 3
God of War 1 & 2 
Silent Hill 2
Beyond Good & Evil
 

 

26 polica worthy igric brez da bi pogledal online, torej najbolj očitne. Pomoje da dejansko prideš do 50 polica worthy igric

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Moji najljubši nostalgični konzoli sta NDS in PS2, s tem da PS2 je res faking kralj, koliko hitov je bilo pa za to konzolo, je povsem nerealno

 

Pomoje tako vsaj 30 res vrhunskih, polica material igric, če ne 40 ali 50

 

GTA Vice City in San Andreas (jp sm to povezujem s PCjem)
Resi 4 (jp, sam una dečva je bla tok annoying, da dejansko nism obrnu igre zarad tega, če si igral remake, dej povej, če so to kej spedenal v remaku da ga nabavim)
Okami 
Silent Hill 2 (to se nikol nism mogu prpravt igrat zarad tankovskih kontrol)
Final Fantasy X (dejansko mi je bil všeč, do tiste "vaterpolo" igre)
SOTC in ICO
MGS 3
Ratchet & Clank 1 in 3 (hah ja čist carsko vse sem preigral)
Tony Hawk Pro Skater 3 
Katamari Damacy
Burnout 3 (fak yeee)
Devil May Cry 1 in 3 
Jak & Daxter (ja carsko)
NBA Street Vol. 2 
Gran Turismo 4
Graidus V (carsko sam zafukano)
SSX 2 & 3 (epsko, zato tonyja nism igral)
God of War 1 & 2 
Silent Hill 2
Beyond Good & Evil 
 

 

26 polica worthy igric brez da bi pogledal online, torej najbolj očitne. Pomoje da dejansko prideš do 50 polica worthy igric

Drgač pa pr Xboxu OG sm pozabu še oment Halo smotan jz. Obadva dela sta mi bla carska, medtem ko 3ka res bedna, ostale pa nism igral. pr unih k niso v oklepajih sm al že omenil al pa nisem igral.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Moji najljubši nostalgični konzoli sta NDS in PS2, s tem da PS2 je res faking kralj, koliko hitov je bilo pa za to konzolo, je povsem nerealno

 

Pomoje tako vsaj 30 res vrhunskih, polica material igric, če ne 40 ali 50

 

GTA Vice City in San Andreas
Resi 4
Okami 
Silent Hill 2
Final Fantasy X
SOTC in ICO
MGS 3
Ratchet & Clank 1 in 3 
Tony Hawk Pro Skater 3
Katamari Damacy
Burnout 3
Devil May Cry 1 in 3
Jak & Daxter
NBA Street Vol. 2 
Gran Turismo 4
Graidus V 
SSX 2 & 3
God of War 1 & 2 
Silent Hill 2
Beyond Good & Evil
 

 

26 polica worthy igric brez da bi pogledal online, torej najbolj očitne. Pomoje da dejansko prideš do 50 polica worthy igric

a je blo to na konzoli normalno za igrat?

pred leti sem probala na PC-ju pa je kamera tolk jebala, da sem obupala

Povezava do prispevka

@Menethil Monkey Kombat v štirki je bil res kr neki. Pa tudi tisti skoki v vodo so mi šli dokaj na živce. Ne spada to v klasično avanturco. 
Če se ne motim je bilo tudi na koncu Space Quest 3 nekaj podobnega Monkey Kombatu, ampak pač z roboti. Nevšečno. 
 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jah Monkey Kombat mi je zasral 4ko. Čeprav igra ni slaba in tiste tankovske kontrole pa bedn 3D mi niso morile (ker je avantura, tko da ne rabš nekih hitrih reakcij), ker zgodba pa humor je blo še zmer good. Sej so pomoje hotl dobr kokr mečevanje pa to, sam blo je pa tko shitty, da sm takrat ene 5 let po izidu iz čiste vztrajnosti šel to igrat, da sm ubrnu špil. Sam še zdej bi rd vidu, da če kjerkol lahk kupš to igro, da enostavno lahk ta part skipaš, ker je debiln. Sam nau ne.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

Imaš že leta mod, da avtomatično zmagaš vse monkey kombat segmente

ok to nism vedu. edine mode k sm odkril so bli za Doom al pa Fallout. no pa takrat k sm obračal ponovno MI4 zih ni blo modov. Sej to je tist kar bi FFX rabil, kdo hoče igrat tist kurčev vaterpolo. To je isto kot da bi v RDR2 mogu sesuvat v tistih miniigrah da napreduješ v zgodbi. Komu to treba?

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 uro:

Jah Monkey Kombat mi je zasral 4ko. Čeprav igra ni slaba in tiste tankovske kontrole pa bedn 3D mi niso morile (ker je avantura, tko da ne rabš nekih hitrih reakcij), ker zgodba pa humor je blo še zmer good.


Meni je na polno zamoril res beden videz 3D Guybrusha. Vse drugo gre lepo skozi.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 1 uro:

A ta tanov monkey si igral? Je vredn nakupa?


Tanovi Monkey mi je bil presenetljivo dober. Definitivno vreden nakupa, rdečenosi Guybrush gor al pa dol. Tudi dolžina igre ni od muh! In dejansko super zaključek serije.
Vseeno pa upam da bo še kak Monkey prišel. To so mi pač naljubše igre. 

Povezava do prispevka

Na današnji dan, 15 let nazaj, je izšel

 

image.thumb.png.ff33724e59e39a0b50d5b939f3c0450b.png

 

Kdaj ste ga prvič igrali? Jaz ene 2 leti po EU releasu. Res brutalno dobra igra. Že uvod je kar v redu, ampak tapravo pa se začne, ko premagaš prvega bossa. Najprej greš čez un most, kjer prileti zmaj, z ognjem dobesedno anihilira enemyje na mostu, drop frejme na 15 fps in odleti proč ... Pol pa še malo naprej drugi boss, un oversized vitez, tudi res top feeling

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...