Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Če ne jemleš resno, ne rabiš odgovarjat in se me ogni. Nism pa jz noben pushover. Preigral sem več iger kot ti, doživel že c64 prek kaset in naprej. Filmov sem pogledal tudi več kot ti. Ter zna bit da prebral več knjig kot ti. Če pa se hočš naslajat na moj misfortune iz preteklost pa kar, sam to te ne naredi nič bol legitimnega do svojega mnenja kokr jz. Sam pokažeš v bistvu da si empatičen gnoj.

Povezava do prispevka

Jaz nisem gledal dosti njegovih filmov.. izgledajo taki b tier budget lahkotni gledljivi in niso lih banalni, se vidi da so premisljeni imajo nek smisel in flow

 

Ne moremo rect, da so neki hudi ampak redko kateri je gnil.. to so uni filmi za maso, ki ves da ne bos dozivel razodetja ampak tudi dolgocasil se ziher ne bos

 

Podobno kot bud spencer in terence hill ipd

Povezava do prispevka

čaki @BigBoss82, o čem ti to, o adam sandler komedijah? :D  stari to je tko največji cringefest od cringfesta, prov epic cringy in nesmešni so, to morš prov vidt da lahko dojameš njihovo cringe veličino :D 

 

ampak morš gledat kaj iz njegovih zlatih let, recimo od 2010 do zdej

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 44 minutami:

Sandler mi je bil ful dober v Punch Drunk Love in Uncut Gems.

Njegove nove komedije so mi smeti, kjer sumim, da se tip nalašč dela norca iz publike, ki ima rada tak trash. Je Galko dobro povedal v enem postu višje. Tip je največji hustler v Hollywoodu in vsaka mu čast za tako kariero.

 

Waterboy in Happy Gillmore sta mi edini njegovi genuinely dobri komediji.

 

Morate vedeti tudi, da potem ko se je Sandler uveljavil kot igralec/komik (ja, njegovi nekateri začetni filmi so gledljivi) in si je nabral dovolj denarja in poznanstev, je ustanovil lastno produkcijsko hišo Happy Madison Productions in se povsem usmeril na biznis vidik snemanja zanič filmov. Namreč, dobro je vpet v židovski lobij, veliko denarja pobere od product placementa, snemanje filma je njegov plačan dopust (še sam je tako dejal), kjer si preko poslovnih dealov nakaže ogromen honorar za igranje (in njegovem prijateljem, ki se pojavijo v filmu). Da je tako dobro plačan, ne pomeni, da je uspešen komik/igralec, pač pa svojo produkcijsko hišo uporablja za kar je praktično pranje denarja. Zato pa njegovi filmi koštajo po sto milijonov, ker se itak skoraj vse neposredno nakaže na njegov račun in njegovih frendov.

Tako da, ja, model je poslovni genij, ki ga že dolgo boli k... za film in komedijo, ker je našel tržno nišo idiotskih filmov, ki so brez velikega truda za majhen denar posneti v 14 dneh. Dodaš malo premišljenega marketinga, tipični moviegoer je dokaj nezahteven in poslovni model odlično deluje.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

A se ne pogovarjamo o komedijah?

 

Sandler mi je bil ful dober v Punch Drunk Love in Uncut Gems.

Njegove nove komedije so mi smeti, kjer sumim, da se tip nalašč dela norca iz publike, ki ima rada tak trash. Je Galko dobro povedal v enem postu višje. Tip je največji hustler v Hollywoodu in vsaka mu čast za tako kariero.

 

Waterboy in Happy Gillmore sta mi edini njegovi genuinely dobri komediji.

Dela filme, da lepo scuza sponzorski kes od product placementa. Pa se kej drugega kesa opere zravn.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 36 minutami:

Sej je smeh ta cringe

Sploh ce si zapusen

 

Pac to so tej americani oni so vedno imeli bolj take komedije

 

The naked gun

Hot shots

 

Pol so zaceli delat malo pametnejse ala ace ventura in ta adam sendler

 

 

Primerjati legende Hot Shots, Naked Gun, Airplane on ostale bisere z late Adam Sandlers filmi je kriminal.

Do you finger your girlfriend with those filthy hands?!

:D

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 6 minutami:

Dela filme, da lepo scuza sponzorski kes od product placementa. Pa se kej drugega kesa opere zravn.

Sam sej nismo govoril, da ne scuza keša, to je jasno vsem, govorimo a so dobre komedije. Men pač niso. Sam a ni tko skoraj povsod tko? Knjige, igre (call of duty itd), pa filmi? Pač ne mormo glih trdit, da so najbolj prodajani eni in isti, res najboljši izdelki. Pač men osebno, se to ne zdi kot prikaz kvalitete. Mislm, spet bom Disney hater (čeprav so mi iz zgodovine neki najboljšga), pač totaln drek. Štancajo zdej vse živo sam vse je tak krep, da se vn ne vidm. Mislm, fak, novo SW trilogijo hočjo narest, mislm Lucas se v grobu obrača.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

To je isto, kot da bi Aladina, pa sneguljčico, pa vse te risanke posnel 10 delov, ker pač cepaj ko je vroče, sam to zjebeš celo zadevo. A bi še kdo gledal vse te risanke gledal kot legendarne, če bi mel 10 delov kompletnega dreka, pomoje noben, ker bi ves ta drek zasenčil legendarni del ali 2. Sej če tko gledaš, tko je z Terminatorjem, SW, Alien pa itd itd.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

Moram pa prikimati glede komedij, Monty Python Life of Brian/Holy grail (Meaning of life mi ni bil tolk noro všeč), Fawlty towers in monty python serija je top tier comedy

Pa Mr. Bean al pa Black adder, al pa samo konji in butci al pa crveni patuljak. To so komedije. Satira vsega, pa igralci top. To se mi je vse kot najstniku vtisnl v spomin. Da tudi hot shots pa tko. Adam Sandler ipd. se mi ni, ker se pač sm dela norca. Tudi Seinfield je huda serija. Neki je na tem, da predstavijo komedijo na posebn način, ne pa direkt debiln shit, tisti drekasti debilizm. Jaz pač tega nikol nism jemu kot komedijo, ampak kot drisko.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

Z ženo sva pogledala oba Ace Ventura med karanteno, meni je še bolj smešen kot otroku. Pač ful nekih seksualnih džoukov, ki jih kot otrok sploh nisem razumel. Top robica.

 

Glede Monty Python pa moram povedat, da sem probal gledat Sveti gral, pa nisem štekal/mi ni bilo ZELO smešno. Ajde, ni bilo bad, ampak nisem pa se povezal. Mogoče je kaj veze z leti, ne vem, Kastor, kir letnik si ti? Med mojimi (91) je pač res malo, ki bi bili fani Monty Pythona. Sem bil v dosti alter družbah, ki so gledali svašta, sam MP pa res redki. Možno, da Holy Grail ni v redu vstop v to? Ker z določenimi starimi serijami nimam problema. Allo Allo in Black Adder recimo se cepam brez problema heh, isto mi je Only Fools and Horses bil ful smešen kot najstniku in bi mi verjetno bil še vedno. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 8 minutami:

Dajmo pogledat še z druge strani tega diamanta, kateri je najslabši Sandlerjev film? Jaz glasujem za Jack and Jill :D

 

btw za ljubitelje uncut gems, tole bi znalo biti tudi kul:

 

 

Mimogrede, tale Spaceman je po knjigi Spaceman of Bohemia iz 2017, ravno danes sem jo videl v knjižnici. Kar ok film.

Povezava do prispevka

Lahko pa še ta moje mnenje povem, da nove grozljivke niso subpar starim. Dejansko, je dost novih grozljivk k majo dobro vzdušje, se ne nasajajo sam na efekte, predvsem pa predstavijo zgodbo, ki jih v drugih filmih ne vidiš. To mi je všeč pr grozljivkah, najdejo se vse teme in to znajo tudi predstavit na način k ni cuzanje franšiz. Morm priznat, da sm en velik fan grozljivk. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 21 minutami:

Z ženo sva pogledala oba Ace Ventura med karanteno, meni je še bolj smešen kot otroku. Pač ful nekih seksualnih džoukov, ki jih kot otrok sploh nisem razumel. Top robica.

 

Glede Monty Python pa moram povedat, da sem probal gledat Sveti gral, pa nisem štekal/mi ni bilo ZELO smešno. Ajde, ni bilo bad, ampak nisem pa se povezal. Mogoče je kaj veze z leti, ne vem, Kastor, kir letnik si ti? Med mojimi (91) je pač res malo, ki bi bili fani Monty Pythona. Sem bil v dosti alter družbah, ki so gledali svašta, sam MP pa res redki. Možno, da Holy Grail ni v redu vstop v to? Ker z določenimi starimi serijami nimam problema. Allo Allo in Black Adder recimo se cepam brez problema heh, isto mi je Only Fools and Horses bil ful smešen kot najstniku in bi mi verjetno bil še vedno. 

Glede monty pythona sem mnenja, da je pravi entry film life of brian, če ti to ne bo všeč, potem ti verjetno tudi ostalo ne bo. Je pa fawlty towers od cleesa definitivno bolj za mase zadeva.

 

Drugač letnik 82 :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Ne vem, meni je Monty Python top tier comedy še danes. Zraven Črnega gada. 

Pa M.a.s.h. Kaj takega več ne bo nikoli. 

 

Je kdo med vami gledal/gleda Trailer park boys? Meni je to top shit zadeva od "novejših" comedy zadev. Tipi so mi totalni cari.

Že sama stvar, da Ricky v čisto vsakem, ampak res vsakem kadru v roki drži kozarec z rumkolo, mi je nekaj najbolj smešnega ever :w00t::D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...