Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Na začetku so jo komiki vlekli za openerja pa na radijske oddaje in podcaste, ker so hteli jebat. Potem, ko je odpujsala v holivudsko slavo, jih je pustila v beznicah za 200 ljudi, ona pa snemala filme z Lebronom. No, ko so prišle alegacije, da je lopov jokov, so jo ta isti pustili na cedilu. Simpest of them so jo nekaj časa branili, zdej ko je pa napokala še 80 kil nesmešnosti, pa je še židovski kolegi ne morejo povlečt nazaj v slavo - fat joke. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

joke mora bit naravno ufuran, ne pa v nekem prednastavljenem "joke prostoru"

Res je, recimo na setu filma. :D

 

Veš, da te cenim, ampak sry, tole se mi zdi najbolj plitka izjava ever. Pač, ni ti všeč format in to je to. Ni treba delati mentalne gimnastike, da upravičiš svoj dopor. Isto kot folk, ki preferira filme knjigam. A misliš, da je razlog to, da je pisanje manj naraven in priljuden način komunikacije od govora? :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kaj, a korporativno okolje -  kjer kup ljudi, namesto da odfuka domov in henga s prijatelji in družino, mora prisiljeno poslušat unfunny hacka, ki je moral svoj že tako skromni repertoar poneumit za corpo HR publiko -  ni optimalen prostor za komedijo? 

Ne predstavljam si okolico manj primerno za standup, kot to. School shooterji majo več potenciala za kak random smeh, kot komik na korporativnem eventu.

Aja, je še eno manj primerno okolje za smeh. Joe Rogan podcast, ko gostujejo njegovi "comic" frendi, in še posebej kralj nesmešnosti, one and only tip, k ma en bit, tega ponavlja že 15 let, je totalna fakin laž in ni bil smešen nanosekundo svojega obstoja - Bert Kreischer. Raje sedim v kotlu kisline, kot na njegovem standupu.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

Poglej littlle nicky, to je uno, a ti bo kul al pa ne 50/50

Sm gledal, se matral in ugotovil, da mi je krep. Pa pr njegovih filmih je skos isto, pač neki je bogi, neki neumen, pol pa nakonc nek car. Brezveze. Pol pa pogledaš nek Montyh Python al pa Mr Beana pa se sprašuješ od kje ta model tok popularn. Sam pač je, ne zgubljam spanca zarad tega.-

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

Kaj pa Uncut Gems?

A se ne pogovarjamo o komedijah?

 

Sandler mi je bil ful dober v Punch Drunk Love in Uncut Gems.

Njegove nove komedije so mi smeti, kjer sumim, da se tip nalašč dela norca iz publike, ki ima rada tak trash. Je Galko dobro povedal v enem postu višje. Tip je največji hustler v Hollywoodu in vsaka mu čast za tako kariero.

 

Waterboy in Happy Gillmore sta mi edini njegovi genuinely dobri komediji.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

A se ne pogovarjamo o komedijah?

 

Sandler mi je bil ful dober v Punch Drunk Love in Uncut Gems.

Njegove nove komedije so mi smeti, kjer sumim, da se tip dela norca iz publike, ki ima rada trash.

Waterboy in Happy Gillmore sta mi edini njegovi dobri komediji.

Dejch je govoru, da Sandler nima enga dobrega filma

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...