Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pa a to je kako nenapisano pravilo v prometu, da je k takim težavam vedno treba pristopiti ko največji zajebanec, pa samo jaz ne poznam, al to pretiravate v humoristične namene? :D

Kaj pa pristop kjer z nasmeškom na obrazu zelo vljudno vprašamo ali lahko kako pomagamo?

A to je kao zagotovljen nož med rebra, kjerkoli izven obalnega pasu? :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Nivo zateženosti pri pristopu na cesti je funkcija moje trenutne razpičkanosti in nivoja ter količine napak, ki jih je dotični osebek povzročil.

Če stoji malo predolgo na rdeči, dobi tak prijazen opozorilni honkič. 
Če predolgo kje čaka in zapira promet vedoč, da ga nekdo čaka, dobi jezni honk, dvignjene roke v "alo?" pozi. 
Če dela res debilane in je nevaren za okolico dobi polni četnik "jebačuti mater debilu" paket, ko se celo okno odpre in sika. Nivo sikanja in kolk je okno odprto je obratno-sorazmeren perceived levelu zajebanosti nasprotne stranke.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 minutami:

Fak nehi, men je blo tud enkrat najbolj bad. Enkrat pred običino v Kranju, v vrsti čakam, en en Twingo pred mano (valda, če bi bil črn BMW bi bil lepo miren) se ne premakne, kar čaka. Jest pa ne morem nikamor, ne nazaj ne naprej, ne levo ne desno. Čakam, čakam potrobim enkrat, dvakrat. Stopim ven iz avta, dvignem pas zajamem sapo, pridem do twingiča in klasični "IMA'Ł NEKI PROBLEM!!??" Sam model se obrne, sam res en bogi model, k me je mel za birmanske skupine in je bil tkrat pomoje pr 35+ ministrant. Tko najbolj presran se opravič, jest tud skoraj nazaj... sem šel samo nazaj v avto in rekel, Lord have mercy ne mi prižgat lučke za motor na avtu, šel bom k spovedi v nedeljo.

Haha, to je prav moja sreča. Skos dovolim, da sem cucked v prometu, neki čakam na drugi folk potrpežljivo, ko delajo gluposti na cesti, dvigam roko kao vse v redu legenda ja ja. Pol pa nabasi neka situacija, ko si mislim evo to je to, boli me kurac, zdaj bom nadrl modela in se magari stepel še za unih 10 v preteklosti, če bo treba, pol pa pridem do okna in VEDNO nek bogi model v avtu, na pol downovec, al pa brez nog invalid al neki, da sem pol v nedeljo v solzah pri maši

Povezava do prispevka

Ma dej kle na obali ki imamo itak same krožne 90% ljudi vozi perma po zunanjem pasu prav strgalo se mi bo, malo manjka da se komu nalašč ne zaletim v avto. 

 

Mislim gre za to, da me to na simbolni ravni napade in vidim v tem to mentaliteto zaradi katere ves svet propada. Pač lažje je vozit po zunanjem in zato naj ves krožni stoji in se premika počasi in neoptimalno, ker je tistemu osebku trenutno v avtu tko bolj udobno. 

 

Da ne govorim o folku, ki ko prideš na AC in je kolona pa se furajo čimdlje kot je možno in pol na koncu se štulijo not. Pizda vidiš da je kolona, dej se lepo postavi v vrsto in počakaj tko kot vsi ostali.

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Haha, to je prav moja sreča. Skos dovolim, da sem cucked v prometu, neki čakam na drugi folk potrpežljivo, ko delajo gluposti na cesti, dvigam roko kao vse v redu legenda ja ja. Pol pa nabasi neka situacija, ko si mislim evo to je to, boli me kurac, zdaj bom nadrl modela in se magari stepel še za unih 10 v preteklosti, če bo treba, pol pa pridem do okna in VEDNO nek bogi model v avtu, na pol downovec, al pa brez nog invalid al neki, da sem pol v nedeljo v solzah pri maši


To sam pomeni da maš dober radar. Ne boš šel srat nekemu aggro šiptarju, greš pač na invalide, žene, otroke, župnike.. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Ma dej kle na obali ki imamo itak same krožne 90% ljudi vozi perma po zunanjem pasu prav strgalo se mi bo, malo manjka da se komu nalašč ne zaletim v avto. 

Sam v tem primeru boš ti 99,9 % caseov kriv. Pač te krožni so res retarded za prometne nesreče, če voziš po zunanjem si skoraj 100 % safe, vedno bo tadrug kriv, ali un k se priključuje, ali pa nekdo, ki gre iz notranjega na zunanjega. Ta zunanji pas krožnega je nek lifehack, kjer praktično ne moreš bit kriv za prometno, ko pride policija 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 minutami:

večpasovni krožni brez visokih robnikov in večpasovnih uvozov, kjer se moraš že vnaprej razvrstiti, so SMETI!

Žal je pri takih zadevah treba vnaprej planirat, da "folk je načeloma glup™"

So pa večpasovni krožni z robniki zato top tier, would drive on em everyday 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 urami:

Ma dej kle na obali ki imamo itak same krožne 90% ljudi vozi perma po zunanjem pasu prav strgalo se mi bo, malo manjka da se komu nalašč ne zaletim v avto. 

 

Mislim gre za to, da me to na simbolni ravni napade in vidim v tem to mentaliteto zaradi katere ves svet propada. Pač lažje je vozit po zunanjem in zato naj ves krožni stoji in se premika počasi in neoptimalno, ker je tistemu osebku trenutno v avtu tko bolj udobno. 

 

Da ne govorim o folku, ki ko prideš na AC in je kolona pa se furajo čimdlje kot je možno in pol na koncu se štulijo not. Pizda vidiš da je kolona, dej se lepo postavi v vrsto in počakaj tko kot vsi ostali.

Haha, vstopanje v krožni na zunanjem pasu ter izstopanje brez uporabe smerokaza sta moj road rage fuel. Instant pena na usta in kamanenje kože na čelu na obeh straneh nad očmi. :D

Povezava do prispevka

Aja, deliti moram imena, ki si jih s kolegi izmišljujemo za različne vrste ganje, ki jo kadimo.

 

Šparta (kolega gojil eno sadiko zunaj v gozdu pri bajti; ko jo je sušil ga ni bilo doma in mu je med nevihto padla v vodo, izgubil je polovico pridelka, preživela je samo elita)

Dobrodošel opušak (najbolj okusna ganja, ki smo jo kdaj kadili)

Optimus Prime (as in prjelo me je ko sto mater)

 

Jih mam še ene par, ampak sem pozabil (zaradi trave).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 24 minutami:

Haha, vstopanje v krožni na zunanjem pasu ter izstopanje brez uporabe smerokaza sta moj road rage fuel. Instant pena na usta in kamanenje kože na čelu na obeh straneh nad očmi. :D

Jaz dostikrat ne dam ob izstopu. Včasih bi res lahko dal in se kesam, včasih pa prideš pod takim kotom, da itak ne vidi unega dela tvojega avta, včasih pa imam roke tako čudno navite med zavijanjem da dejansko "ne dosežem" žmigavca. Ampak probam vsaj nardit ful očitno da bom zavil ven ampak folku kr ni jasno. Meni je res takoj jasno kdaj bo kdo zavil, ful se vidi iz obnašanja.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

Jaz dostikrat ne dam ob izstopu. Včasih bi res lahko dal in se kesam, včasih pa prideš pod takim kotom, da itak ne vidi unega dela tvojega avta, včasih pa imam roke tako čudno navite med zavijanjem da dejansko "ne dosežem" žmigavca. Ampak probam vsaj nardit ful očitno da bom zavil ven ampak folku kr ni jasno. Meni je res takoj jasno kdaj bo kdo zavil, ful se vidi iz obnašanja.

Ja sam to je dobesedno isto kot folk ki vozi po zunanjem pasu cel cas, model. Ne mores narest bolj ocitno da bos zavil kot da uporabis zmigavec.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 urami:

Nivo zateženosti pri pristopu na cesti je funkcija moje trenutne razpičkanosti in nivoja ter količine napak, ki jih je dotični osebek povzročil.

Če stoji malo predolgo na rdeči, dobi tak prijazen opozorilni honkič. 
Če predolgo kje čaka in zapira promet vedoč, da ga nekdo čaka, dobi jezni honk, dvignjene roke v "alo?" pozi. 
Če dela res debilane in je nevaren za okolico dobi polni četnik "jebačuti mater debilu" paket, ko se celo okno odpre in sika. Nivo sikanja in kolk je okno odprto je obratno-sorazmeren perceived levelu zajebanosti nasprotne stranke.

 

Tu čez lužo ne bi bil dolgo živ :D Sam sem mel kar težave, da sem povsem izklopil to pizdenje.. 

 

Tu se moraš pač odločit, če boš piskal, žmigal, kazal fakiče moraš biti pripravljen na vse posledice, vključno z grožnjami s pištolami ali kak road rage s streljanji. Enostavno se ne splača tvegat, in folk res, nikoli skoraj na nič ne reagira. Itak se pa navadiš da v mestih vozijo k norci, pogosto menjave pasu (mislijo, da če daš žmiguvc da pol maš kar prednost, če menjaš pas haha, stalno zavijanje levo tudi na treh pasovnicah, in ustavljanje/parkiranje na najbolj desnem pasu, kaos res)  Ampak si misliš svoje in greš naprej. Niti pogledaš ne.  Tudi policaji svetutejo, da če prometna  nesreča, da kar v avtu počakaš na njih in ne greš razpravljat ven s tistim, ki jo povrzočil. 

 

Zato mam kar mal šok ko pridem v Slovenijo, in spet vsi neki trobijo, žmigajo, ipd. Itak lahko je pizdit, ko največ kar dobiš je na gobc. Strel v trebuh in čreva, je pa že druga pesem. Tu se junaštvo konča. 

Moj koleričen fotr niti en teden ne bi preživel :D

 

 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 23 minutami:

 

Tu čez lužo ne bi bil dolgo živ :D Sam sem mel kar težave, da sem povsem izklopil to pizdenje.. 

 

Tu se moraš pač odločit, če boš piskal, žmigal, kazal fakiče moraš biti pripravljen na vse posledice, vključno z grožnjami s pištolami ali kak road rage s streljanji. Enostavno se ne splača tvegat, in folk res, nikoli skoraj na nič ne reagira. Itak se pa navadiš da v mestih vozijo k norci, pogosto menjave pasu (mislijo, da če daš žmiguvc da pol maš kar prednost, če menjaš pas haha, stalno zavijanje levo tudi na treh pasovnicah, in ustavljanje/parkiranje na najbolj desnem pasu, kaos res)  Ampak si misliš svoje in greš naprej. Niti pogledaš ne.  Tudi policaji svetutejo, da če prometna  nesreča, da kar v avtu počakaš na njih in ne greš razpravljat ven s tistim, ki jo povrzočil. 

 

Zato mam kar mal šok ko pridem v Slovenijo, in spet vsi neki trobijo, žmigajo, ipd. Itak lahko je pizdit, ko največ kar dobiš je na gobc. Strel v trebuh in čreva, je pa že druga pesem. Tu se junaštvo konča. 

Moj koleričen fotr niti en teden ne bi preživel :D

 

 

Ma sam se mi zdi, da Američani na cesti res ne cincajo, ker niti jim ni treba. Enkrat se ne spomnim, da bi mi me kdo delal nervoznega, ker vozi ful počasnejš od omejitve, da dela gužvo, da spi na zeleni etc.

Edino v Koloradu, k je malo več ovinkov, je bilo hecno, saj tam res naenkrat vozijo neverjetno previdno. Kk ni več naravnost, je jeba :D

 

Kje pa se furaš drgač? V kermu mestu + county.

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

Kdo ma čas dajat žmigavec, ko gre iz krožišča? Ajde, če bi blo 4 trino... Ostaneš na zunanji liniji pa samo pičiš.

Vsak ki ga ne boli kurac za soudelezence v prometu. Edina situacija ko ne dajam zmigovca je ko sem sam na cesti pa, moj weak point, ce na avtocesti ni veliko prometa med menjavo pasov. 
Uporabljaj zmigovce. Razn ce bmw furas, pol ti ni treba. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 42 minutami:

Ja sam to je dobesedno isto kot folk ki vozi po zunanjem pasu cel cas, model. Ne mores narest bolj ocitno da bos zavil kot da uporabis zmigavec.

Ne niti podobno ni. Če ne daš žmigavca pač un pred tabo (če se ni odloču it) mora počakat par sekund v prazno. Če greš po zunanjem pasu blokiraš cel krožni in ga delaš pol manj prevoznega.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 minutami:

Vsak ki ga ne boli kurac za soudelezence v prometu. Edina situacija ko ne dajam zmigovca je ko sem sam na cesti pa, moj weak point, ce na avtocesti ni veliko prometa med menjavo pasov. 
Uporabljaj zmigovce. Razn ce bmw furas, pol ti ni treba. 

 

Pri nas so krožni z enim pasom, kaj bom dajal žmigavec :D

 

Da ne omenjam koliko prej ti žarnica crkne, če pogosto uporabljaš.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 11 minutami:

Ne niti podobno ni. Če ne daš žmigavca pač un pred tabo (če se ni odloču it) mora počakat par sekund v prazno. Če greš po zunanjem pasu blokiraš cel krožni in ga delaš pol manj prevoznega.

S tem da un pred tabo ne gre naprej si zmanjsal pretocnost za 1 avto v tistem trenutku. 
 

Sej nisem mel utvar da se bos strinjal, folk ki rad pizdi nad dejanji drugih rad ignorira svoje napake sam hotu sem izpostavit da je mal hipokriticno od tebe. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 9 minutami:

S tem da un pred tabo ne gre naprej si zmanjsal pretocnost za 1 avto v tistem trenutku. 
 

Sej nisem mel utvar da se bos strinjal, folk ki rad pizdi nad dejanji drugih rad ignorira svoje napake sam hotu sem izpostavit da je mal hipokriticno od tebe. 

Manjša škoda je narejena, če ne daš žmigavca kakor če voziš po zunanjem pasu. Dostikrat folk tudi gre, če ga ne daš, ker imajo dovolj prostora, ali pa pač vidijo, da zavijaš proti izhodu. Ko nekdo dela cel krog okoli po zunanjem pa zablokira avte od znotraj in tiste, ki se hočejo vključit.

 

Lepo si uletel z neko kmečko modrostjo, ki nima veze z ničemer. Lahko se pizdiš nad drugimi in si hkrati samokritičen. Eni so, drugi niso taki, recimo jaz sem tudi dobesedno napisal, da delam to napako in da se kesam, ampak si kljub temu mogu uvalit na copy/paste eno "pijanci izza šanka" življenjsko modrost. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...