Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 17 minutami:

Zdaj se lahko odpre še debata o magiji v ženskih torbicah, kjer je noter vse, a hkrati nikoli ničesar ne najdeš.

 

Telefon da notri 5 sekund nazaj, pobrskaš po trobi, ga ni nikjer, nekje v 9. krogu pekla morda pride ven, ko zadevo obrneš na glavo, da vse streseš ven.

dodatne dimenzije, ti rečem

mal pomaga manjše kose pospravit skupi v dodatne žepke al pa mini torbice, ampak telefon pa občasno ključi so pa problem

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

Meni tudi ni jasno pogovarjanje preko zvočnika. Tega ne uporabljam niti doma. Se mi vsak pogovor zdi toliko intimna zadeva (čeprav je čist formalna), da si ne predstavljam, da bi vsi v okolici poslušali o čem govorimo.

Men pa pride prav, ko si moram kaj zapisovati ali iskati po internetu med pogovorom. Drugače pa itak nikoli. Saj ni, da mi stereo zvok kaj dosti pomaga v tem primeru. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

Men pa pride prav, ko si moram kaj zapisovati ali iskati po internetu med pogovorom. Drugače pa itak nikoli. Saj ni, da mi stereo zvok kaj dosti pomaga v tem primeru. :D

 

Ma saj jaz tudi občasno... absolutno pa ne kje zunaj ali pa, ko je prisotnih več ljudi. Edino doma, če sem sam in moraš po možnosti še klikat "pritisnite 3 za to pa to" in potem glasbena spremljava do klica... Ni mi jasno kako folk to počne na javnih mestih obrkožen z ljudmi. Video klic pa sem menda opravil samo enkrat v življenju za probo. Meni je ravno to kar pravi Heretik čist nenaravno, da držim telefon pred usta, na ušesu mi je normalen filing.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Ma saj jaz tudi občasno... absolutno pa ne kje zunaj ali pa, ko je prisotnih več ljudi. Edino doma, če sem sam in moraš po možnosti še klikat "pritisnite 3 za to pa to" in potem glasbena spremljava do klica... Ni mi jasno kako folk to počne na javnih mestih obrkožen z ljudmi.

Evo, tole tudi. Ko me dajo na čakanje na liniji, dam na glas in delam zraven druge reči. :D

Povezava do prispevka

pogovarjanje po zvočniku je lajf, kakšne kle bereš lol. dejansko še obstaj folk, ki se pogovarja po slušalki??? :rofl: 

 

 

pregreti možgani

 

tumorji na glavi

 

z ušesnim mastlom zamaščen telefon

 

bacili in gnus na licih

 

 

 

pizda fantje sej vem da je kle bolj low income / low education crowd, samo dejte no vsaj tiste perke izkoriščat, ki jih lahko

Povezava do prispevka
Paljo reče Pravkar:

Jst si dam lepo airpodse notr in se zmenim k clovk. Pa se obe roki imas frej za shitpoastanje po foromu.


Točno to. Plus added bonus, ko maš kapuco gor mimoidoči mislijo da si norc k se sam s sabo pogovarja in imaš ful več placa. Sploh, če si sred raysis ranta o tem in onem (se pravi vsak klic).

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 minutami:

Meni je ravno to kar pravi Heretik čist nenaravno, da držim telefon pred usta, na ušesu mi je normalen filing.

Sej ga ne držiš pred usti. Če ležim na kavču si ga položim na trebuh tudi, ali na mizo če sem za mizo, sicer pa ga držim v roki normalno pred sabo, preverjeno najbolj effortless. Dobesedno je najslabše si ga dat na uho. 

 

Tudi to kar je galko reku. So ble že raziskave da so telefoni ena bolj umazanih stvari, ker večina ljudi ga nosi na wc ko gre kenjat in se nabirajo gor pizdarije. Pol pa lepo to razmazat po licu.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 7 minutami:

Sej ga ne držiš pred usti. Če ležim na kavču si ga položim na trebuh tudi, ali na mizo če sem za mizo, sicer pa ga držim v roki normalno pred sabo, preverjeno najbolj effortless. Dobesedno je najslabše si ga dat na uho. 

Tole je tako dvoumno, da nujno nujno potrebuje omembo predmeta o katerem je govora. :D

Povezava do prispevka

Ne vem... ne morem se meniti na zvočnik :D Ultra weird filing mi je. Ko ni blo mobilnikov, sem mel slušalko pri ušesu in še zdaj sem tako vajen. Ko kličem kak klicni center na zvočnik, pa se prav čudno počutim.

 

So pa mi budsi tudi kul med sprehodom. Drugače pa ne uporabljam slušalk.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 36 minutami:

Sej ga ne držiš pred usti. Če ležim na kavču si ga položim na trebuh tudi, ali na mizo če sem za mizo, sicer pa ga držim v roki normalno pred sabo, preverjeno najbolj effortless. Dobesedno je najslabše si ga dat na uho. 

 

Tudi to kar je galko reku. So ble že raziskave da so telefoni ena bolj umazanih stvari, ker večina ljudi ga nosi na wc ko gre kenjat in se nabirajo gor pizdarije. Pol pa lepo to razmazat po licu.

isto

 

vmes lahko kuhaš, pospravljaš kako pizdarijo, dobesedno zrihtaš vse

 

seveda to počnem doma, zuni me mot k čefoti nažigojo un otomanski cigumigu na te prenosne zvočnike da bi jim ga zabil v rit 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 minutami:

isto

 

vmes lahko kuhaš, pospravljaš kako pizdarijo, dobesedno zrihtaš vse

 

seveda to počnem doma, zuni me mot k čefoti nažigojo un otomanski cigumigu na te prenosne zvočnike da bi jim ga zabil v rit 

Ko ga med kuhanjem položim na napo, ki je lih v višini glave hjooj. Včasih kličem koga sam da lah to nardim.

 

Drugače me raztilta vsako sebično dejanje v javnosti, ki ne upošteva osnovnega bontona nahajanja v javnem prostoru. Recimo kle v žusterni ki je promenada, natrpano sprehajalcev in kolesarjev, uleti tip z zvočnikom na kolesu in nabija neko svojo glasbo. Pizda da me je imelo ga zrušit po tleh in mu fuknit un zvočnik v morje. Mislim a si ta kreten predstavlja kako bi svet izgledal, če bi vsi počeli isto kot on. Živeli bi v neki nezdržni kakofoniji zvokov in sprehod ob morju bi bil nočna mora.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Avion reče pred 26 minutami:

Faking elitist :D 

 

 

more like čapski/čefurski basic bitch 

elitisti furajo aktualno generacijo Sony WF (trenutno WF-1000XM5)

 

spet drugi smo pa glih menjali baterijo v škatli od XM4, pol pa ugotovili, da jih bo tud v podih treba :(

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 14 minutami:

Ko ga med kuhanjem položim na napo, ki je lih v višini glave hjooj. Včasih kličem koga sam da lah to nardim.

 

Drugače me raztilta vsako sebično dejanje v javnosti, ki ne upošteva osnovnega bontona nahajanja v javnem prostoru. Recimo kle v žusterni ki je promenada, natrpano sprehajalcev in kolesarjev, uleti tip z zvočnikom na kolesu in nabija neko svojo glasbo. Pizda da me je imelo ga zrušit po tleh in mu fuknit un zvočnik v morje. Mislim a si ta kreten predstavlja kako bi svet izgledal, če bi vsi počeli isto kot on. Živeli bi v neki nezdržni kakofoniji zvokov in sprehod ob morju bi bil nočna mora.

Meni to sploh ni jasno, od kod ljudem taka jajca in totalna ignoranca do vseh okoli. Sedim v kavarni, pijem kavo v miru, kreten 2m stran drka tiktok na glas do konca in ne jebe 2%. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Meni to sploh ni jasno, od kod ljudem taka jajca in totalna ignoranca do vseh okoli. Sedim v kavarni, pijem kavo v miru, kreten 2m stran drka tiktok na glas do konca in ne jebe 2%. 


Low iq, narcisoidnost in premalo batin s strani bullyev v času formativnih let.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Meni to sploh ni jasno, od kod ljudem taka jajca in totalna ignoranca do vseh okoli. Sedim v kavarni, pijem kavo v miru, kreten 2m stran drka tiktok na glas do konca in ne jebe 2%. 

Ja, točno to. Ki ni samo way of saying ampak dejansko ne razumeš takih ljudi, kot da so vesoljci. Jaz če nehote s kakšno napravo začnem spuščat zvoke uno res na hard zapaničarim in zardim, prav uno bad mi je, v javnem prostoru smo, vsak ima dolžnost bit diskreten.

Povezava do prispevka

Jst bi rekel da predvsem slaba izobrazba. No sej če pogledaš kake budale s kakim obnašanjem in "kulturo" imajo po par otrok, ti je vse jasno. Največji kreten, ki ti z 10 let starim bemflom postrani zaparkira dva invalidska mesta, bo ziher model father tistima dvema frocema na zadnjih zicih, ya ya evo evo. Po drugo strani pa šolan in kulturen folk nima frocov, pa smo tam. 

 

Ko v uvodu od  Idiocracy, u bistvu

Povezava do prispevka

maja izobrazba nima veze.. razen ce ni pod izobrazba misljeno, koliko batin si doma dobil od starega kosi mislil da si glavni frajer na svetu

 

to je obcutek ki ga imas, ko te en tak moti in si reces, da jaz ne bo nikoli tak debil 

al pa, ce si jih dobil, slisal kot mali, ko si bil isti debil in pol si zacel razmisljat, da tle neki ne stima

 

je pa treba vedet da je majhna razlika med tem, da te neki moti upraviceno in da si snow flake 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...