Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

To ja, bivši sodelavc mi tud sanjal, kako on lagano butne 50 sklec v enem setu in se smejal meni, k sem se takrat trudil, da bi jih v enem naredu 30.

No, v celem sklecu ni blo ene same pravilno izvedene.

 

Ampak Bog DaCapo pa laganica duplo odlomil svetovni rekord :avadodo:

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

3 sklece in pol na sekundo je nemogoče nardit, če govorimo o pravilnih.


O, pa je še kako možno. Sem pa za rezultat treniral ohoho let in itak vedno delal izključno prave. V štartu sem bil vesel, če sem jih naredil 10. Potem pa je sčasoma prišlo že v navado. Skoraj dolgočasno mi je postalo, zato sem jih delal tudi na eni roki, pa s ploskanjem itd.

  • Trol 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


O, pa je še kako možno. Sem pa za rezultat treniral ohoho let in itak vedno delal izključno prave. V štartu sem bil vesel, če sem jih naredil 10. Potem pa je sčasoma prišlo že v navado. Skoraj dolgočasno mi je postalo, zato sem jih delal tudi na eni roki, pa s ploskanjem itd.


skoda k aktualni svetovni rekorderji samo par tednov trenirajo sklece in ne ohoho let

Povezava do prispevka

Mene bolj moti izjava popolnoma pravilnih

 

Ker da jih tucas neki na hitro polovicne gibe, nekako se lahko verjamem ce ai res v formi, da ti do minute ne pade moc

 

Samo da delas cel extention.. mocno dvomim

 

Sicer ce se lahko uni od 50 kil dvigajo na stangi kor da ni nic.. lahko tudi nek mali z genetsko ogromnimi prsi nastanca ful sklec.. kar glede na sliko ki jo dacapo rad tle kaze, ko je bil mlad in postaven, on je imel.... sam.. popolnoma pravilne mocno dvomim

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:


O, pa je še kako možno. Sem pa za rezultat treniral ohoho let in itak vedno delal izključno prave. V štartu sem bil vesel, če sem jih naredil 10. Potem pa je sčasoma prišlo že v navado. Skoraj dolgočasno mi je postalo, zato sem jih delal tudi na eni roki, pa s ploskanjem itd.

 

A nisi glih reku, da se boš smiru s pribijanjem :D 220 sklec, na 60 laufa 4 sekunde, maraton pod dvema urama, valda to vse v vojski ohoho let nazaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...