Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pa dobro no, kaj ti bo to no... Najbolj vesel sem bil, ko je PS5 fully backward compatible, da imam eno napravo manj v dnevni manj, takrat ko je T2 aplikacijo izdal, da nisi rabil STBja in še dodatnega daljinca je bil pa praznik.

Ne vem zakaj bi ob emulatorjih imel namenske knozole, razen če si res zbiralec.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 15 urami:

A je kdo preveril Guinnessovo knjigo rekordov, da ni dacapo povsod napisan?

 

Btw galko respect za 7,7, jaz pod 10 nisem spravil 🥴

u wot m8

še js sem tekla pod 10 pa nisem bla nisi posebej dobra med ženskami

Povezava do prispevka

Ma jest to sploh ne jemljem resno, kak bo zdej mene ene prfoks za telovadbo, k je 2x na letel dejansko delal ob teh testiranjih z neko ročno štoparco zmeril v desetinko natančno. Jest sem imel imel rezultate od 7.2 do 8.8, to je več kot sekundo pa pol razlike :) 

Sem pa pri telovadbi in testiranjih zmeraj bil med boljšimi, na štangimi sem vedno visel do konca 2min al kolk je blo že... Edino, kar sem bil vedno podpovrečen, in tudi danes sem bolj kilav, je met tiste žogice v daljino, kasnejše generacije vortex. Kle sem res kilav, nč nisem po fotru, k bi pa lahko bil pitcher pri baseballu.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

na štangimi sem vedno visel do konca 2min al kolk je blo že..


12 sekund al neki, pa še to šenkanih. 0 upper body strength, pa je blo to v času ko sem treniral rokomet. By far najslabši fizični feat mi je to, v filmu ko nekdo visi čez prepad me sfuka k vem da bi blo to to zame. :(

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Ma jest to sploh ne jemljem resno, kak bo zdej mene ene prfoks za telovadbo, k je 2x na letel dejansko delal ob teh testiranjih z neko ročno štoparco zmeril v desetinko natančno. Jest sem imel imel rezultate od 7.2 do 8.8, to je več kot sekundo pa pol razlike :) 

Sem pa pri telovadbi in testiranjih zmeraj bil med boljšimi, na štangimi sem vedno visel do konca 2min al kolk je blo že... Edino, kar sem bil vedno podpovrečen, in tudi danes sem bolj kilav, je met tiste žogice v daljino, kasnejše generacije vortex. Kle sem res kilav, nč nisem po fotru, k bi pa lahko bil pitcher pri baseballu.

me smo mele vedno dost konsistentne rezultate, tud ponavad smo naredile več ponovitev in je pol upoštevala najboljšo, ampak je blo redko več kot kšno desetinko plus minus

tko da mislim da je ful na spretnosti prfoksa tle

 

js sem mela skos rezultate tko da sem boljša od okrog 60% populacije

me pa mal zanima kako bi blo to zdej v odraslih letih, zdel se mi je da sem fizično ful napredovala po koncu teh testiranj

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

Jaz sem poleg šprinta tudi skakal ko žaba :D najboljši rezultat na celotni osnovni šoli in pol še na gimnaziji.

 

2.85 m sem skočil v daljino z mesta

 

Kvak kvak

 

Kvak

mi smo mel enga k je trdil da skoči 3m

nisem bla nikol zraven da bi lahko potrdila, sem ga pa vidla zabijat na koš in sem označila trditev za 'ne nemogoče'

Povezava do prispevka

Moj soimenjak sicer Slovenc (mam dost bosansko ime), je bil prav skakal k črnc in tudi igral k basket k črnc, ne tko da je zadel vse trice, ampak je skočil in je 2 dni v zraku, pa ful obvaladal trike k globetrotter... no anyway, ne vem če je bil visok 175cm, pa ga je zabil.

Povezava do prispevka

jaz sem ga pri 180 cm kucal z rokometno ali odbojkarsko kadarkoli, ob 03:00 zjutraj, z basket žogo pa če sem bil res uno maximalno XXXL ogret (in če smo igrali v telovadnici, kjer je bil glih tisti 1 centimeter nižji obroč :D :D

 

drgač pa itak, proper zamorci ti tudi pri 175 kucajo ko fuknjeni. Iverson je bil glih nekje tam, pa ga je lomil ko pošast. Kyrie tudi mislim da ima kakih 185 cm, star je skor 50, pa ti ga z dvema rokama kuca med tekmo ko da pobiral kebab iz štanta

Povezava do prispevka

Nad 1.85 lahko folk že confortably kuca če je leaper. Reach in sploh velikost dlani so pa itak največji faktor pri tem če boš hudo kucal. Vidu sem modela fumblat ker ma ručice kot 13 letna deklica, ni mogu enoročno kucat razen če je šel na tomahawka pa nosil žogo. Če jo je moral prijet za zatlačit pa no go. Z dvema rokama pa ko prime Blake Griffin.

Povezava do prispevka

jaz sem ravno tam z višino, ampak ful nimam odriva, zato tud nism res nadaljeval z odbojko (pa ajde, mogoče sploh nism nikol bil dobr v odbojki)

sem pa videl 10cm manjše od mene kucat na šolske koše, ko maš gene taprave je res sick kok lah eni skočjo

Povezava do prispevka
Galko reče pred 41 minutami:

ja bi dejansko lahko, neuradni svetovni rekordi so še 1 meter dlje :D 3.75 m ti skočijo atleti z mesta, brez zaleta

ma ja sam v osnovki so to redki pojavi

men je sam jezilo k v lajfu nisem sestavila 2m

199cm pa pika :D

Povezava do prispevka

Evo, zdaj sem našel "fotko", kako izgleda tisti moj sosed, ki sem ga omenjal. Tisti, ki ne je perutnine in ki je imel mačka Mengeleja in ki ima nekje na vrtu skrivoma zakopano zlato palico. Dobesedno isti. Dvojnik! Če ne bi vedel, kdo je dejansko na screenshotu, bi takoj rekel, "Ja, to je definitivno moj sosed". Prav njegove slike žal nimam nobene (ker apriori zavrača vsako fotografiranje) in ne morem dati primerjave, tako da mi pač morate verjeti na besedo.

sosed_branimir.jpg.cfe5f2de2d20b6cf5586a7a362e464e1.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pizda ta galko

Preseneca.. tip je bil boljsi od mene pa sem se imel za precej dobrega fizicno...

 

Tam ko smo ali na testiranj za kadetsko fizicno reprezentanco sem bil najboljsi

 

Jaz sem mislil, da je bil galko samo piflar z velikim kurcem in jajci.. ma vidim, da je zna tudi odlicno migat

 

Props

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 31 minutami:

Evo, zdaj sem našel "fotko", kako izgleda tisti moj sosed, ki sem ga omenjal. Tisti, ki ne je perutnine in ki je imel mačka Mengeleja in ki ima nekje na vrtu skrivoma zakopano zlato palico. Dobesedno isti. Dvojnik! Če ne bi vedel, kdo je dejansko na screenshotu, bi takoj rekel, "Ja, to je definitivno moj sosed". Prav njegove slike žal nimam nobene (ker apriori zavrača vsako fotografiranje) in ne morem dati primerjave, tako da mi pač morate verjeti na besedo.

sosed_branimir.jpg.cfe5f2de2d20b6cf5586a7a362e464e1.jpg

 

To ti pa res ne verjamem, da je isti kot ta. Fotkaj ga na skrivaj, da preverim!

 

Ker ta je podoben mojemu sosedu...

 

spacer.png

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 urama:

a pol vaše šole niso mele tissot merilcev, k ste mel laufanje pa plavanje in so se štopali časi?

 

 

 

wat, kako plavanje?

a to ste nekateri tud meli izven une OŠ šole v naravi (Fiesa represent)

 

Fuksija reče pred 2 urama:

mi smo mel enga k je trdil da skoči 3m

nisem bla nikol zraven da bi lahko potrdila, sem ga pa vidla zabijat na koš in sem označila trditev za 'ne nemogoče'

 

pokojni uporabnik hovi + en moj bivši frend iz SG (ki je bil tud fucking majster vert inline rolanja. Če bi se tip resno dal zraven, pa če ne bi bil iz RUPETINE, bi model verjetno lahk šel pro). 

Pa ja, tale drugi ga je tud živalsko zabijal pri svojih ca 175cm 

 

Buzzkill reče pred 1 uro:

Nad 1.85 lahko folk že confortably kuca če je leaper. Reach in sploh velikost dlani so pa itak največji faktor pri tem če boš hudo kucal. Vidu sem modela fumblat ker ma ručice kot 13 letna deklica, ni mogu enoročno kucat razen če je šel na tomahawka pa nosil žogo. Če jo je moral prijet za zatlačit pa no go. Z dvema rokama pa ko prime Blake Griffin.

 

Dobesedno js,  z basket žogo ni variante, da bi ga zabil, ker mam damske ročice

če sem jo pa prjel v dve roki, je pa blo pa premal odriva.

 

Kar je šlo v eno roko (realno size 5, basket žoga je pa 7) ni blo problema.  

 

Sam največja milina je pa bla znižat koš in se it dunk contest :D

Seveda do konc življenja ne bom pozabil, kako me je napizdil prof. za telovadbo, ko sem izvedel brutalen alley-oop (uno k res ful za telesom ujameš žogo z eno roko) po asistenci @Bumbar s kanglico 

Valda namesto da bi vadil serve pri ofuj.gif odbojki

 

 

dandanes vprašanje, a bi mi polno ogretemu uspelo zabit z odbojkarsko žogo :(

no, vsaj na obroč se še ziher lahk obesim brez štrika

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...