Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ma ja sej te scene s starješimi čefurji so bile povsod, teh spominov na šolo res nimam rad 

 

mi slovenski otroci smo bili taki fejst, kulturni, civilizirani, pač imel si enega bratca in sestrico in kakega bratranca in to je bilo to, sam se znajdi in se jebi :D Taki fini, evropski ljudje, pazimo na Zemljo in na porabo resursov.

 

pol si imel pa na isti šoli bosance kjer so se doma pač še vedno žgali kot da so v srednjem veku in ITAK da je pol vsak imel malo armado starejših bratrancev za ritjo. In dejansko so te opice uletele na šolo če je bilo treba, tko uletil ti je 18 letni mulc prefukavat 14 letnike, dej wat da fak no :D  Neka dva bosančka sta bila še posebi tečna, joooooooooooooooooooooj, še zdej se jih spomnim, kako sta sikala, bože mili ejjjj, arghhhhhhh, zakaj sem se zdej na to spomnil

Povezava do prispevka

ja ja tej izolani so bli fuknjeni in vsi so trenirali kickbox zaprav in so se tepli po diskacih ipd

 

uni milic je pa itak bil glavni, ko so mu spizdli motor jih je najdu v portorozu in jim je uletel z uno sabljo od conan the barbarian =)))))))))))))

mah teh zgodbic jih je se pa još niti ne vem 3/4

 

evo ga milic legenda

 

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 4 minutami:

ja ja tej izolani so bli fuknjeni in vsi so trenirali kickbox zaprav in so se tepli po diskacih ipd

 

uni milic je pa itak bil glavni, ko so mu spizdli motor jih je najdu v portorozu in jim je uletel z uno sabljo od conan the barbarian =)))))))))))))

mah teh zgodbic jih je se pa još niti ne vem 3/4

 

evo ga milic legenda

 

 

 

kak absoluten boss lol

 

jaz pa gledam kaj zdej delajo te legendarni čefurčki iz OŠ Polje in je ta tanajbolj tečen z najbolj zajebanimi brantranci bankir v Intessa Saopaolo :D :D  ahahahaha kok slabo no

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Mi smo imeli v času osnovne / srednje šole(se pravi early to mid 90ta) dve aggro fakcije kere so stalkale in težile.

 

Čefur fakcija, otroci rudarjev in livarjev - alkohol fueled teženje. Greš ven, kup debilov utruja zarad oblek, las, "kaj si reku moji sestrični" type sikanja. Eskalacija je bila pot do batin, deeskalacija skoraj nemogoča. Govna. Ta fakcija se je najprej umirila, ko je začela pušit travo, pol so pa eni postali očetje in se znormalizirali, ostali pa po zaporih rehabih in tedenskih obiskih ZD za dem Methadonez. 

 

Cigan fakcija, otroci ciganov - genetsko fueled teženje, v eni fazi so bili relativno under check ker jih je en policaj redno korigiral, pol je ta policaj umrl v prometni in ob manjku korekcij v obliki fraktur lobanj so se razkomotili in razigrali. Epiloga ni, ta ciganjad je po zaporih in ima po pol ducata mini krimosov each. 

 

Sicer pol je bla še ena fakcija in sicer okoliških ruralnih kmečkih fantov, ki pa niso bili inherentno aggro, ampak bolj response na prve dve fakcije. Z njimi nisi imel pizdarij, razen če si iskal. In če si iskal si fakin najdu. Cigani so tisti, ki so predvsem našli. 

Pol v Novem Mestu je bilo podobno, čefurji iz blokov(Plava Laguna pederčki so bli hillarious če že ne scary), cigani iz okoliških naselj in še extra DLC fakcija, kere nismo imeli doma, skinheadi. Frustra debilčki, vsake tolk si slišal da so delali pizdarije in koga stompali, mi nismo z njimi imeli problemov. Z njimi se je dalo hangat v bistvu. 


Osebno nisem, razen tu pa tam s cigoti imel težav nikoli. Te se pa da povečini verbalno shendlat, po defaultu so prestrašene pičkice ki se hočejo čutit pomembne. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Na Ptuju je bila frakcija šiptarjev (cigičev praktično 0), čeprav njihovo nasilje je bilo pretežno targetirano (sicer občasno targetirano na nivoju: "kaj me gledaš??"), tako da če si se jih izogibal, si imel pretežno mir

 

Pol imel si par osamljenih lunijev, ki so sami harali okoli in delali pizdarije. En vzdevek, ki se mi zdaj sili v misli, je "Klep" oziroma "Kleš" ali nekaj takega, ful bi mi bilo smešno, če bi se @Slinch tudi spomnil tega (je lih bil zadnji letnik gimnazije, ko sem jaz uletel na prvega). Ti luniji so bili večkrat Albanci, samo disasociirani od frakcije, ker so bili preveč fuknjeni, da bi jih sprejeli med mainline šiptarje. No, ta "Klep/Kleš" je enkrat vdrl v trafiko in ukradel šteko čikov. Vse lepo in prav, če ne bi za diverse zažgal ogromnega vojaškega skladišča na Ptuju, ki je bilo zapuščeno in kjer so se zbirali brezdomci in skvoterji :avadodo:. Dobesedno si lahko predstavljate ustreznico, da bi nekdo vdrl v random LJ trafiko in bi z mentaliteto "da zamotim policije" eno uro prej zažgal cel ex-Rog ali ex-Cukrarno :D. Pa kralj je to zažgal s bencinom, ki ga je še pred tem ukradel na bencinski, dobesedno je šel z majhnim kanistrom bencina na Petrol, natočil in odšel, zažgal vojašnico in šel vlomit v trafiko ter odnesel cigarete. To je celo bilo dosti blizu, kjer je Slinch živel. Je pa naredil uslugo Ptuju, ker je tam zraslo parkirišče pol :D 

 

No pol si imel tudi vaške pobse, kot pravi Buzzkill, ampak ti so večinoma bili po vaseh, na raznih veselicah. Če so začele padat bombe pravice, so padale res ornk, 90 % sprovociranega, 10 % nesprovociranega je vseeno bilo - tu bi popravil Buzzkilla, dejansko si lahko imel nesprovocirane probleme z vaško frakcijo, recimo si se pogovarjal z (dva tedna aktualno) punco od enega od njih oziroma kaj podobnega :D

 

Pol si mel pa še razne ptujske gangsterje-slovenčke. To je bila res weak frakcija, ki se je delala zajebano, samo tipi so bili 16-letni Slovenčki z karl kani kapo jebote no, šiptarji so to pospravili v enem večeru, če so bili preveč glasni :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Jaz sem imel sledeče probleme:

- v MB s skini, čisto naša krivda. S prijatelji iz gimnazije smo šli prvič skupaj v MB, na železniški smo se smejali enemu skinheadu, ker sploh nismo dobro poznali koncepta (na Ptuju jih praktično ni). Naenkrat so se skinu pridružili drugi skini. Smo pobegnili na vlak in se skrili, ko so nas iskali, tako da smo avertali batine. Ko se je vlak začel premikat smo se prikazali nazaj na oknu in jih tauntali

- v MB Evropark garažni hiši s cigiči, 100 % nesprovocirano so me obkolili in želeli okrast --- sem uspel besedno deeskalirat

- vaški bojsi 1 --- en vaški boj je imel repersko kapo in sem mu v devetem razredu/1. letniku gimne nekaj sikal, ker je pač res bil smešen, na sredi kmetov on z repersko kapo -> sem dobil po pički

- vaški bojsi 2 --- pecal punco od enega (glej zgoraj) ---> začenjal dobivat po pički, ampak je vse skupaj trajalo 5 sekund, ker so se ostali vaški bojsi odločili, da je pretirano eskaliralo za moj "prekršek" in so ga umirili, tako da nisem dobil po pički overall

 

Tega se iz glave spomnim :D  

uredilo bitje Hernire
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

 

Hernire reče pred 5 minutami:

Ti luniji so bili večkrat Albanci,


Naš največji luni by far je bil čisti Slovenc, vnuk narodnega heroja OF, sin veleposestnika. Inteligenten in prijeten fant, tam v srednji je bil dilerček in petty criminal ampak nič hujega. Pol mu se je v eni fazi zrolalo. Zgodb ima ogromno, enmu je razsekal faco s flašo, drugega z macolo po glavi, srs crimes shit. Policaji so mu nardili racijo, ubil ali vsaj resno poškodoval policijskega psa, mislim da tko da mu je vrgel hlod na glavo. Deep lore je zamegljen skozi leta prepričavanj in memory fada, ampak sigurno je pa po tem incidentu krenil na policijsko postajo s fotrovo puško in mel vse policaje na kolenih. 

No, POL se začne resen padec, model in and out zapori, vsake tolk beremo o njem ko je v zaporu naredil pizdarijo. Nazadnje je hotel ubit policaja ko nek Rorschach al neki. 
V zaporu mu kratijo spanec. »Na zaslonu gledate človeka brez pravic« - Slovenske novice

 

Navedek

Obtožnica Črnomaljcu sicer očita, da je v celjskem zaporu pred vrata svoje celice najprej zvlekel posteljo, stol in garderobno omaro, da pravosodni policisti niso mogli do njega. Ko so to vseeno poskušali, jih je obmetaval s kosi razbitega stekla. Ko so se pravosodni policisti trudili, da bi odstranili vse ovire, je Stariha s stene odtrgal straniščno školjko s kotličkom vred, zato je sobo zalila voda. A se tudi tu ni ustavil, temveč je poskušal iz stene izruvati še električno vtičnico, s čimer bi elektrificiral vodo, ki je medtem zalila sobo.


Electric škif trap je so Baldur's Gate 3. 

Povezava do prispevka

ja ta ćamir tip si jih prav isce 

se cigici na parkingu pomoje je, se je tip neki paljušil niti ne ve zakaj

 

alo najdu sem mu pravopisno napako napise se z bencinom ne s bencinom

to si treba zapomnit

uredilo bitje BigBoss82
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 27 minutami:

Kaj maš za lapat z babo od drugega na veselici? To je isto kot, da mu vržeš rokavico v fris.


Hehe. Jaz sem se na neki veselilici z eno lizaril, pa roka že v njenih kavbojkah in prsti veselo na ščegetlu... Potem pa so v dvorani naenkrat prižgali luči in je v hipu mimo mene priletela piksna piva (zgrešila me je za pol metra). Mislil sem: no, to je pa zdaj to. Ampak ni bilo nič. Kolega mi je kasneje rekel, da so ljubosumneža pomirili, ker je bila itak njegova bivša (nehala sta sicer komaj pred par dnevi). Sicer pa je takrat tudi prišel vaški župnik in smo začeli pospravljati dvorano. Punca je žal sramežljivo izginila in potem nisva imela nobenih stikov več. :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 19 minutami:

ja ta ćamir tip si jih prav isce 

se cigici na parkingu pomoje je, se je tip neki paljušil niti ne ve zakaj

Ma iskal sem jih samo s skini in Kastorjem s kapo, ostalo je bilo nesprovocirano -> za bejbo nisem vedel, da ima vaškega bojsa, cigiči pa so res 100 % nesprovocirano. To s cigiči je bila tudi edina scena, ki je od naštetih bila, da sem bil starejši od 15 oziroma je bilo na faksu, ko sem že imel avto etc. Cigiči so pač hangali v garažni hiši Evroparka in morili ljudem. Saj se mi zdi, da sem jim dal nek keš, 20 € al neki, ker jih je bilo 5 in res nisem hotel, da me prefukajo. Sem šel pol do varkota, da so me okradli, pa da naj uredi situacijo, ampak je rekel, da se ne bo s cigiči bockal, pa da jih kamera ni posnela, ker imajo naštudirano, kje se jih ne vidi :D 

 

Pol enkrat sem pa naletel še na ene dosti bolj prijazne cigiče, ki so bili v dealio mode, da mi spizdijo karkoli iz par trgovin v Evroparku (so dal na izbiro) in prodajo za 5 €, dejansko je "ne hvala" zadoščalo, da so mirno šli zatežit naslednjemu :D 

uredilo bitje Hernire
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Ja, bil sem čisto nahajpan, ker sem pred kratkim končal večletno resno zvezo in sem samo želel nategniti vse živo kar leze in gre (brez obveznosti, valda). 
Ne vem pa, kako bi se končalo, če ravno takrat ne bi prižgali luči. Imel sem plan, da se zavlečeva v bližnjo shrambo in pač opraviva kar je treba. :) 

Povezava do prispevka

damn

 

v 16 letih maribora ništa ... enkrat so me v planettuš garažni hiši eni srednješolski cigani vprašali, če jim lahk dam kak čik

 

z albanci sem pa sodeloval večkrat v raznih prostovoljskih zadevah :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 urami:

Iz lastnih izkušenj. Ne vem, mogoče sem samo imel celo življenje neizmerno srečo. Ko sem bil mlad in smo popivali naokoli sem se kdaj stepel, ampak sem vedno bil sam kriv za to.

 

Mogoče pa imaš samo ti ful punchable face. Se spomnim, ko smo se pred leti spoznali in je bila prva strvar, ki si mi jo rekel, da sem se zredil (ker sem na fotkah z interneta bil bolj suh). Meni res ni čudno, da dobivaš random batine, če tako postopaš v lajfu.

hecno je, kako se razni heretiki čudijo, da dobivajo batine

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

od teh piv piv videov sem pogledal samo enega, ko sem bral narcotrafficos blog (najbolj odfukana stvar ever - že skoraj kot nek messageboard za kartele, kamor so lepili grožnje drug drugemu in objavljali, kaj so naredili z ujetimi člani nasprotnega kartela)

 

video je bil posnet v kuhinji v stanovanju, sredi belega dneva. Eden od članov kartela je sedel za barsko mizico in nekaj jedel iz krožnika. V ozadju se je rolal Billy Jean od Michaela Jacksona po radiu, prov spomnim se, Billllyyy Jean is not my lovvveeeeerrr. Tko najbolj casual 11:35 dopoldanska malica pri enemu modelu doma ...

 

... če ne bi sredi kuhinje na polivinilu ležal model, ki so mu ravno odžagali obe roki in obe nogi ter mu odrezali celoten obraz iz glave. In za bonus - model je bil še živ in je spuščal take zvoke, kot si jih lahko predstavljaš da so samo še v peklu. Za finiš mu potem drugi član kartela začenja še rezati glavo, medtem ko si drugi nataka Fanto v kozarček.

 

 

Za ene stvari je boljš, če jih nikdar ne vidiš ali slišiš v lajfu. Tale je bila ena od takih. Sem kar za vedno zaključil s piv piv videi po tem.

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...