Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kočevc reče Dne, 27. 12. 2020 at 7:06:

Aha se pravi ima vizualno vegansko noto. Kak je pa kej glede combata pa tko nasploh?

 

Drgac Sekiro ni tok sivorjav, ce si HDR na 10 nastavis. Dejansk je ful leps igra, tm pr enih monkih je pa cudovito, ker je gozd jesenskih barv. Pa seveda kri se lepo rdece barve vidi

Combat je precej simplističen. Ranged, light in heavy attack, parry/perfect parry in dodge/perfect dodge. Parry in dodge te postavita v favoriziran položaj za counter in upočasnita čas. Imaš tri tipe orožij (lok, sablja in sekira - vse različice orožij imajo iste movesete, le perki se spreminjajo) in odklepaš movesete z level upanjem.

Igram na normal in mi je ful prelahko, tudi boss fighti. Včasih srečaš kake legendary enemies, ki so bolj trdoživi, ampak tam je pač sam fora v tem, da potrebuješ več časa, da jih namlatiš, ali pa se vrneš kasneje level-upan in jih odlomiš hitreje. Sovražniki se precej ponavljajo, ampak velja omenit, da sem šele v prvi prav coni igre.

Ne pričakuj souls combata. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jaz glih nekaj na kompu delam, pa so se mi monitorji začeli trest in me je zmotlo... Pol pa še stena zavibrirala in so novoletne lučke pod stropom začele konkretno nihati... Fak, meni se je začelo vrtet. Če bi še sekundo ali dve trajalo bi se mi zmešalo. Pubec na drugi strani sobe pa se je nekaj režal in se zadrl: "Ata, zakaj mi stol maješ?".  Ni to kul, zdaj pa zamislite, da bi bli bližje epicentru al pa da bi še malo močnejši rukno.. :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

  

tomazek reče pred 3 minutami:

Dober del Petrinj bi naj porušilo :( Ljudje, ki so popravljali strehe od škode včeraj, bi naj skakali s streh... streha internega oddelka bolnice v Sisku bi se naj porušila... gadno.

 

fak :hmm:

 

nam je neki zabavno haha malo smo se tresli, sosede pa zgleda grdo zjebalo

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...