Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 1 minuto:

Dualshock od PS3 je res smeće, sploh zadnji gumbi

majkemi, da je mel PS2 boljšega

 

XboX One je pa tko najboljši vseh časov

it is known

 

sm dobu včeri iz amazona pa je res top, čeprav tut tale ki a šenkam ni slab, samo je čas za nadgradnjo

Povezava do prispevka

evo so me cepili ko malega telička z imenom "Lisko". Par ugotovitev:

 

- cepljenje poteka smooth ko puter. V 25 minutah sem prišel mimo kontrole, naredil uradno prijavo, dobil cepilni list in se cepil. Tko res leti vse skupi

 

- ful je nice vibe. Bolj imaš občutek da si prišel na volitve kot k zdravniku :D  Pač mega velik prostor z improviziranimi lesenimi boxi, kjer se folk cepi. Če je koga strah zdravnikov in zato koleba - don't. Res je nice, odprto in nič ne boli.

 

- naša država je tole cepljenje zafukala po celi črti, podolgem in počez. Ogromen cepilni center je bil praktično prazen, pred mano so bili v vrsti trije (3) ljudje. TRIJE LJUDJE SO ČAKALI NA CEPIVO NA VRHUNCU CEPILNE AKCIJE IN NA ZAČETKU 3. VALA KORONE. Pa še to so bili v vrsti trije zato, ker si zdravnik res vzame čas in se še ful pogovarja s tabo in ti razlaga cepivo, morebitne stranske učinke itd. Dej ne me jebat. S takim tempom bo pri nas korona trajala še v 2022, resno no. Tole je pa zafuk epskih proporcev.

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

evo so me cepili ko malega telička z imenom "Lisko". Par ugotovitev:

 

- cepljenje poteka smooth ko puter. V 25 minutah sem prišel mimo kontrole, naredil uradno prijavo, dobil cepilni list in se cepil. Tko res leti vse skupi

 

- ful je nice vibe. Bolj imaš občutek da si prišel na volitve kot k zdravniku :D  Pač mega velik prostor z improviziranimi lesenimi boxi, kjer se folk cepi. Če je koga strah zdravnikov in zato koleba - don't. Res je nice, odprto in nič ne boli.

 

- naša država je tole cepljenje zafukala po celi črti, podolgem in počez. Ogromen cepilni center je bil praktično prazen, pred mano so bili v vrsti trije (3) ljudje. TRIJE LJUDJE SO ČAKALI NA CEPIVO NA VRHUNCU CEPILNE AKCIJE IN NA ZAČETKU 3. VALA KORONE. Pa še to so bili v vrsti trije zato, ker si zdravnik res vzame čas in se še ful pogovarja s tabo in ti razlaga cepivo, morebitne stranske učinke itd. Dej ne me jebat. S takim tempom bo pri nas korona trajala še v 2022, resno no. Tole je pa zafuk epskih proporcev.

 

Ja ko sm bil jst 3 tedne nazaj pred to namerno anti astrazeneca kampanjo, je bil gospodarc nabito poln :D IMO se zdej ne bo noben več cepil, dokler ne bodo realno vidl, da ni tko kot da umre vsak tadrug ALI pa zarad tega ne bodo mogl it v Umag.

Povezava do prispevka

ej tole danes res ni bilo OK. Res uno v nulo spedenan proces, vsi ful prijazni, ogromno prostora, se pač vidi da so se zdravniki in sestre ulaufali na polno v tem času... Pol pa tko nič od nič folka, ne vem če nas je bilo 50 vse skupaj v prostoru. 

 

Zdej al je to fail zaradi slabe organizacije naročanja ali pomanjkanja cepiva ali strahu, ne vem. Je pa IMO ful ful slabo za državo in gospodarstvo takle polžji tempo. Vsaj v LJ je bilo danes tako, ne vem pa kako je drugje...

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 urama:

Podarim original xbox 360 pad z kitajskim donglom za povezavo, driverje vam pošljem na mail al pa uploadam nekam


Jaz bi načeloma samo "dongl" rabil . Imam namreč dva x360 pada (odlično ohranjena), ampak dongl bi ful rad imel za rezervo, če moj odpove (ker en mi je že odpovedal in me je non-stop strah :) ). Sem že spraševal na forumu, če ima kdo "viška" ali za mali € (se pa zavedam, da bi lahko naročil poceni iz kitajske ali pa celo drago kupil pri nas, ampak pač še nisem... :) ).  

Povezava do prispevka

ker sem bil priden in nisem vreščal ali jokal ko sem danes dobil inekcijo, mi je mamica punca za nagrado kupila 100% pistacijin namaz

 

image.png.5a30af25871dc087e0070a4c699a08ef.png

 

vprašanje: a kdo ve, kaj dobrega bi se dalo speči iz tega hudiča? :D  S čim se da kombinirati? Kakšen sladoled, piškoti, kolački itd?

 

Ker tisti Lidl Deluxe namaz >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> tole kar se tiče okusa in sreče 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 minutami:


Jaz bi načeloma samo "dongl" rabil . Imam namreč dva x360 pada (odlično ohranjena), ampak dongl bi ful rad imel za rezervo, če moj odpove (ker en mi je že odpovedal in me je non-stop strah :) ). Sem že spraševal na forumu, če ima kdo "viška" ali za mali € (se pa zavedam, da bi lahko naročil poceni iz kitajske ali pa celo drago kupil pri nas, ampak pač še nisem... :) ).  

če se nihče ne javi za komplet ti pošljem

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

ej tole danes res ni bilo OK. Res uno v nulo spedenan proces, vsi ful prijazni, ogromno prostora, se pač vidi da so se zdravniki in sestre ulaufali na polno v tem času... Pol pa tko nič od nič folka, ne vem če nas je bilo 50 vse skupaj v prostoru. 

 

Zdej al je to fail zaradi slabe organizacije naročanja ali pomanjkanja cepiva ali strahu, ne vem. Je pa IMO ful ful slabo za državo in gospodarstvo takle polžji tempo. Vsaj v LJ je bilo danes tako, ne vem pa kako je drugje...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/jankovic-jelko-kacin-se-igra-z-zdravjem-ljudi-v-ljubljani.html

 

zoki bere mn3 <3

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

intel se fokusira na pomembne zadeve

 

Intel to make online gaming less toxic by filtering out voice chat slurs

 

 

hud lajk/dislajk ratio

 

 

že tako je čist pičkasta vsa mularija in zdaj se ne more otrdit niti prek neta, ko bi jim lahko vsak jebal mamo

Povezava do prispevka

pretty much

 

zato mi je dark zone v division (2) nadcarski, vecina folka 30+, garant najbolj toxicen game ever

 

folk je res noro inovativen z zaljivkami, dobesedno greznica, ki jo naravnost obozujem

 

vsaj en plac, kjer lahko tisti, ki smo rasli v ne-PC svetu, delamo pizdarije brez omejitev

 

model, ki si mu zrecitiral vse zaljivke oxfordskega slovarja mastnih zaljivk, je cez minuto tvoj najboljsi frend, ker ga je njegov prejsnji zaveznik ustrelil od zadaj

 

ko nekoga fentas, takoj emotes nad truplom in hhhhhhhk ptui, model ti zazeli, da fases raka in crknes in podobne fore

 

po eni uri masovnega klanja in jebanja v glavo, vsi samo gg have a good night in lep lp nazaj v druzinsko zivljenje

 

s tem, ko so v MP gaming uleteli poklicni uzaljencki (beri: casualci), je slo vse vec al manj v kurac, nonstop neka hoja po jajcih, da slucajno ne bo en jeben noob uzaljen, zaradi tega kliknil uninstall in sel jokat na twitter kako je ta igrica grozna

 

 

 

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Vsi so prijazni do ljudi pred smrtjo. Jaz sem načeloma vedno bil proti (mlajših, ki niso ogroženi) cepljenju in sem zadnja 2 tedna razmišljal, da se prijavim, ker sem v rizični skupini. Pa sem se vmes odločil, da raje umrem muško in klical, da me ne zanima dokler ne bo izbire in vidimo kako in kaj.

 

Ampak vseeno big support vsem potencialnim rip-om in tistim, ki še čakajo.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 22 minutami:

Muško bi bilo da greš na rusko ruleto in se cepiš kot pravi dec, tko pa kot jokica buhuhu ni preverjeno cepivo itd... bo že darwin odločil, a imaš dovolj dobre gene da ostaneš :D

 

Nope... 1000x raje, da me pobere naravna bolezen, kot pa produkt človeka. Jaz živim po načelu (v celoti dandanes itak ne gre) narava da - narava vzame. Človekovo vmešavanje je samo prelaganje vsega. Bo že prišla vedno nova, vedno hujša bolezen... Can not fight nature forever ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...