Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 47 minutami:

Sicer stvari niso trenutno na zalogi ampak a mislite, da bo možno naročit in koristit bone za par artbookov :D

 

folk v črkožerju pravi da easy, jaz sem že zmenjen, dedek in babica sta prvo rundo bonov šenkala bratu, torej gre druga meni, safe

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Novo pizdenje čez dostavne službe. Sem nalašč naročil trenažer k bratu v pisarno, ker je vedno nekdo tam. No paket je seveda lepo čakal pri zgornjih vratih ne da bi kdorkoli vedel, da je bil dostavljen, ker niso niti zvonili. Dobil sem samo obvestilo, da je paket dostavljen. DPD to, prejšnjič je bil DHL s Playstation 5. Gre za paket za 500 eur in ne kak mini paketek za 10 eur. 

ena dobra stran na tem k mamo proizvodnjo pa vhodno kontrolo

vse dostavne službe majo itak kej za firmo in pol še privat stvari pustijo tam

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 22 urami:

 

folk v črkožerju pravi da easy, jaz sem že zmenjen, dedek in babica sta prvo rundo bonov šenkala bratu, torej gre druga meni, safe

 

Sem bi danes v knjigarni(konzorcij lj). Ja je možno koristit bone ! 

Moraš pa prav pri njih naročit in ne preko spletne trgovine. Sam za te iz tujine morajo preverit če so dobavljive. Tko da čakam zdej da me obvestijo.

 

Edit: Naročeno :happy:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Navedek

Zasežene konzole PlayStation 4 so »igrale« FIFA in pridobivale virtualne cekine

Ukrajinska tajna služba je prejšnji teden zasegla 3800 konzol PlayStation 4, ki jih naj bi uporabljali za rudarjenje kriptovalut – v resnici pa so jih uporabljali za pridobivanje virtualnih cekinov v igri FIFA Ultimate Team.

Igralci igre FIFA Ultimate Team lahko kupijo škatle z dodatki (t.i. »loot box«), v katerih dobijo naključne nagrade v obliki kartic. Za te kartice pa lahko sodelujejo tudi v avkcijah, v katerih plačujejo z virtualnimi cekini »FIFA Ultimate Team coins«. Kovance si pridobimo s pridnim igranjem igre. Ukrajinci so konzole tako upravljali z računalnikov, ki so redno igrali igro, s pridobljenimi cekini so kupili najboljše kartice (igralce) in te uporabniške račune prodali preko spleta.

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 12 minutami:

e-igrišče?

kaj to, lan room ?


 

Navedek

Dragić košarkarska igrišča s partnerji in prijatelji obnavlja na izjemno sodoben, trajnosten način. Njegova ekipa jih namreč opremi z njegovo podobo, hkrati pa bo v letu 2021 zaživela tudi posebna mobilna aplikacija, prek katere bodo uporabniki Gogijevih igrišč lahko digitalno preverili, kdo se je prijavil na »njihovem« igrišču, koliko so stari, možno pa se bo na daljavo s prijatelji in znanci celo vnaprej dogovarjati za skupni prihod na priljubljeno zbirališče lokalnih košarkarskih zanesenjakov.  

To je to, na kratko povzeto iz interneta. Mogoče sem se res malo zatipkal, ker ne gre dobesedno za "e-igrišče", ampak za "pametno igrišče". :) 

Evo še en link:

28. julija na Taboru otvoritev pametnega košarkarskega igrišča - RTVSLO.si

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Sovica tu pri nas na Taboru si že skoraj predstavljam, kako bo. Razen če bo novo igrišče res komplet ograjeno iz zaklenjeno, drugače bo cela štala. Na srečo so košarkaši vseeno bolj kultivirani, ker če gledam/poslušam sosednje igrišče za mali nogomet, me večkrat kar malo rukne. Pa niti slučajno nisem nek nacionalist / rasist itd. 

Povezava do prispevka

@Sovica Zakaj? Čisto tak resno, brez heca. Ker vidim jaz tu na igriščih velike razlike med različnimi skupinami teh popoldanskih sportašev. Recimo en tak primer: mali nogomet od 17, 18. ure zasede ekipa bolj ali manj Romov iz bližnje soseske. Glavni igralci vsi starejši od 30-40 let. Ogromno res pretiranega dretja, kletvic... Nabijajo pa tudi še krepko po 22. uri (ko jim v bistvu že reflektorje izklopijo). Kot da bi šlo za svetovno prvenstvo al kaj vem kaj. Saj, mogoče furajo neko lokalno ligo in še vedno pravim, da je boljše, da športajo, kot pa da bi kradli ali prodajali neke mamile. Ampak za sabo pa tudi pustijo tako štalo, da ni za nikamor. Se mi prav smilijo jutranji smetarji, ki potem čistijo (sicer je to njihov biznis, ampak vseeno...).
Zdaj grem pa še na drugo stran: evo, košarkarska igrišča pa so vedno urejena, ni nekega drenja, ni grdih besed, nobene smeti ne ostanejo... Občasno se je celo zgodilo, da je nogometna žoga iz prej omenjenega igrišča odletela na košarkarsko. In si že slišal: "Eeej, vrati žogu." In če kateri od košarkašev ni takoj reagiral še: "Alloooo, daj žogu, mamu ti ...". :) 
Včasih je pač tako. Mogoče res malo to potenciram v postu, načeloma me itak boli đ***. Ampak pač, ker si že omenil in toliko, da opišem ta nek moj pogled na dogajanje. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 21 minutami:

Takšno obnašanje kot ga opisuješ ni razlika med basket vs. fuzbal ampak je bolj cigoti vs. civili :rofl:

Nima kle vrsta športa nobene veze  :D


Ja, ampak pod črto hočem vseeno povedati: tu pri nas na igrišču cigoti pač igrajo fuzbal, civili pa košarko. In to je to - čisto vsak dan enaka zgodba. Eni bolj kulturno, drugi manj. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meanwhile: kako bi pa to meni danes sedlo za večerjo! Plus ena lahka, sveža solata zraven.
 

cmokci.jpg.c59a9c4f797768693ba8a493f595e843.jpg

/bi itak takoj naročil, ampak imam še nekaj domače mineštre od kosila za porabit. Jutri pa res pade, v kompletu z glavno jedjo (verjetno kak standardni chopsui z veliko riža) :) 
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...