Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče Dne, 14. 7. 2021 at 12:19:

Ma tip je premaknjen v glavi.. ima spomin ko zlata ribica, jaz ne vem sploh zakaj ga obravnavamo

 

Najprej na Fb prodaja ps5 z volanom in ne vem se cim za nekega jurja na pamet govorim, cez mesec dva pa dissa prodajalce, ki prodajajo ps5 v bundlih z igro al ps plus

 

Im sem 100po100 da bi se neki izgovarjal da njegov volan bundle je legit  pac ker ipd ipd

 

Anyway skoda besed tip zivi b svojem svetu nimas kaj

Premaknjen , še mal razlage prosim?  a morm k doktarju? boš ti kril vse stroške?formum admini? :devil:

Povezava do prispevka

če bo koga kaj zanimal od cen akcij, le z besedo na dan,  da vam pomagam prit do poceni konzole...a. ne?

 

 

še nove cene

 

Odkup ps5 BLUR do 600eur, če je vec opreme, iger, garancije do 5let, tudi več, rabljeni do 400e, novo do 600eur
imaš ps4 pro , menjava za ps5 rabljen BLUR doplačilo 299e blur 1letna garancija , NOV PS5 BLUR in 3letna garancija doplačilo 399eur, ali 5letna garancija 450eur za ps4 pro v2 model
info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan
odkup vseh igralnih konzol PS1 PS2 PS3 PS4 PS5 XBOX NINETNDO retro konzole, volane, sim izdelke in še več!

 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Pravkar:

 

Ne bom kril stroškov.

na zadnje je en iz tukaj kril skor 4,.8k...zato mi je subvencij zmankal, pa sm  se nazaj mal oglasu, pač če koga znaima naj javi karkoli, karkoli od zalitev pa gremo po zakoniku pravjo...meni paše...pač smo nekje na javnem placu,, ne glih v bosni a ne....tm s eglih ne da, pri nas se pa še kako kako da.....

  • Trol 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Sm nekaj časa nazaj pisal PG kolk bi računal za zamenjavo hdmi čipa na ps3, tud odgovorit se mu ne da. Kolega ga je zanč klical za rabljen gtav za x360 štirikrat, model je štirikrat potrdil, da ga pokliče nazaj, ampak ne, on nima zdej časa ka nabira ps5 po svetu. In potem še model proba "grozit" na mn3, dej gtfo.

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 1 minuto:

Sm nekaj časa nazaj pisal PG kolk bi računal za zamenjavo hdmi čipa na ps3, tud odgovorit se mu ne da. Kolega ga je zanč klical za rabljen gtav za x360 štirikrat, model je štirikrat potrdil, da ga pokliče nazaj, ampak ne, on nima zdej časa ka nabira ps5 po svetu. In potem še model proba "grozit" na mn3, dej gtfo.

stari eni igramo? al misliš da se dela 26h, ps3 cip hdmi, 30e, ali drug ps3 garancija 50e, gta5 rabljenih x ni, bore mal se dobi, če pa ze so cene 25e do 30e ker s epač proda takoj....no zdje si zvedel v 30sek...

 

 

na fbju osebnem delma od 6h do 22h vse dni v tednu, kdor ima jajca me lahk doda, sm vecina jokerašov joka tukaj, k dopreš pa fb in njihove imena priimek, so pa tiho k teleta, tko da ni to kul kvar se greste je en Tine pr nas reku, če ga kdo pozna

 

aja če kdo forua gts vabaljeni, pač folk iz igre gre v pravi dirklanik, da vas mal povabim da boste kej igral, ne sm cene gledal po celem svetu...

Povezava do prispevka
Play reče pred 3 minutami:

na zadnje je en iz tukaj kril skor 4,.8k...zato mi je subvencij zmankal, pa sm  se nazaj mal oglasu, pač če koga znaima naj javi karkoli, karkoli od zalitev pa gremo po zakoniku pravjo...meni paše...pač smo nekje na javnem placu,, ne glih v bosni a ne....tm s eglih ne da, pri nas se pa še kako kako da.....

 

 

A 4.8k je mogu placat predvsem zaradi nastalih stroskov postopka (lektor)?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Oooo @Play, kje si cigooooo :D:D Kako biznis, kako vinograd???

plazma tv? si kdaj to slišal....en vinograd sm porediral, drugega tudi, ima  pa še svojega 300 trt, k mi je prou noro lep, pa imam po novem skor 2 hektarja ribnika, če imaš željo kdaj đabe kampirat na dolensjem sm javi, pa še đabe te na ogled peljem žabjaka, ma so tm mudeli čist

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

na zadnje je en iz tukaj kril skor 4,.8k...zato mi je subvencij zmankal, pa sm  se nazaj mal oglasu, pač če koga znaima naj javi karkoli, karkoli od zalitev pa gremo po zakoniku pravjo...meni paše...pač smo nekje na javnem placu,, ne glih v bosni a ne....tm s eglih ne da, pri nas se pa še kako kako da.....

 

Ma krili so ti en kurac, lažeš Mujo nemoj lagati. To je Bosna, ne more ti noben tukaj nič krit. Firma ti je včasih za en kurac, priznaj. Imel si nanizan Wipeout Pulse na seznamu, te kličem in rečeš, da nimaš. E jebiga više. Pol si imel napisano, da popravljaš PS2, te kličem, rečeš, da ne znaš popraviti PS2, da znaš samo menjati laser. Potem mi je en Prlek tukaj v Mariboru popravil PS2 kot se spodobi. Človek je majster za elektrotehniko in profi na področju konzol.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 6 minutami:

 

 

A 4.8k je mogu placat predvsem zaradi nastalih stroskov postopka (lektor)?

ubistvu ja to je nek doprinos, k ne kapiram, in pol reče doktar stari ti ne smeš delat sm 3 dni, ti zdje ne smeš delat 3 mesece model , in ker revez to vse plača...ma jeba je, niso to heci res...je pa đabe subvencija, sm vcasih lej sori raj igram, k da se ukvarjam z revezi, po dusi in kaj šele zepu...

 

sadhu sequencer reče pred 4 minutami:

 

Ma krili so ti en kurac, lažeš Mujo nemoj lagati. To je Bosna, ne more ti noben tukaj nič krit. Firma ti je včasih za en kurac, priznaj. Imel si nanizan Wipeout Pulse na seznamu, te kličem in rečeš, da nimaš. E jebiga više. Pol si imel napisano, da popravljaš PS2, te kličem, rečeš, da ne znaš popraviti PS2, da znaš samo menjati laser. Potem mi je en Prlek tukaj v Mariboru popravil PS2 kot se spodobi. Človek je majster za elektrotehniko in profi na področju konzol.

zamere iz 16let nazaj, ma tu je k unu k ti sosed krade 20cm zmelje vsak let...a tak si? hehee

 

aja pa modela pohvali, če je dobr serviser, bo zmer imel zase dost keša, pohval mi ga!!

 

eni nimamo časa 1h servisirat neki če imam 400 koznol in ti menjam takoj, pač eni ne doajemo da 1h 30e je kaj? , ajde 5min pa 700e je neki...žou taki časi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...