Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 1 uro:

Me je pa zjebal, da sem se na šihtu zlo hitro utrudil pa kava je imela okus po prežgani Loka kavi (skoraj vedno pijem barcafe)

Men se to kr redno dogaja, sam utrudim se najbrž zato k sem len ko kurac, kava ima pa okus po prežgani Loka kavi zato, ker večino časa dejansko pijemo prežgano Loka kavo. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 3 minutami:

Men se to kr redno dogaja, sam utrudim se najbrž zato k sem len ko kurac, kava ima pa okus po prežgani Loka kavi zato, ker večino časa dejansko pijemo prežgano Loka kavo. 

Daj, jaz sem zadnje leto dni že mentalno ena krpa, tko, nula pozornosti, fokusa, interesa, nič :D Prav tečno mi je že vse skupaj. Hvala bogu da sem tudi sam team prežgana Loka kava :D 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 59 minutami:

@Hernier upam da ni blo kaj groznega :(

@JediEagle men je bo požiranje cevi res neki najmanj groznega, pa itak ti še dobr omrtvičijo. Sam ok, js itak nimam neki gag reflexa, pa izkušnje :D

damn, men je bilo požiranje cevi lagano najhujša izkušnja v lajfu, solze so nekontrolirano tekle levo desno, res gadno do konca, edino ne vem, a to si imel cev za izčrpavanje želodca al uno manjšo za preglede?

Povezava do prispevka

ni bilo prijetno. skozi grlo sem itak skoraj bruhal, solze so vmes tekle.je bilo pa na sreco kar hitro konec. zdejle se zunaj pred bolnico malo posedam, da pridem k seb :D pol pa domov, beki za sluzbo na hitro nardit, popoldne pa sam ps5 al pa critical role gledat :D

 

zelodec lep, poziralnik vzgan, 6 tednov tablet. 

Povezava do prispevka

Malo imam podaljšan vikend, dopusti, chillaxanje

 

Na IPAD sem si dal Berserk mango, kao da bom malo bral (prvič berem), mislim da prvih 10 zvezkov (od 41) + moram se pripravit na Elden Rings in dosti folka je pisalo, da je to prava manga za Souls vibe

 

Pismo, kr drogica, zdele sem 2 uri neprekinjeno čital, ene 500 strani sem stolkel :D

 

Sem zdaj googlal in vidim, da pa je anime dosti kratek. Kako to, da niso posneli več? 

 

Also, glede na to, da sem prebral, da je majster za Berserk mangami umrl, a je zadeva končana ali bodo kakšni vajenci nadaljevali štorijo? 

Povezava do prispevka

"original" Berserk anime iz 1997 je ena najbolj carskih zadev ever. Dark ko svinja, god tier protagonist / antagonist (nenazadnje ga imam v avatarju že 16 let), carski razvoj in razplet, nora zgodba, brutalna akcija, carski cheese linerji, meni res tko top 3 anime ever. IMO tudi če bi jo danes gledal bi padel na rit, tudi če je pač bolj 90s animacija.

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 3. 2. 2022 at 12:41:

Fak, flakka, lej to drogo... 

 

 

 

To je bilo par let nazaj popularno horror filmčke od tega sranja lepit, za Krokodilom.

 

https://edition.cnn.com/2015/05/26/health/flakka-gravel-illegal-drugs/index.html

 

Navedek

It goes by the name flakka. In some parts of the country, it is also called "gravel" because of its white crystal chunks that have been compared to aquarium gravel.

 

The man-made drug causes a high similar to cocaine. But like "bath salts," a group of related synthetic drugs that were banned in 2012, flakka has the potential to be much more dangerous than cocaine.


"It's so difficult to control the exact dose [of flakka]," said Jim Hall, a drug abuse epidemiologist at Nova Southeastern University in Fort Lauderdale, Florida. "Just a little bit of difference in how much is consumed can be the difference between getting high and dying. It's that critical."


A small overdose of the drug, which can be smoked, injected, snorted or injected, can lead to a range of extreme symptoms: "excited delirium," as experts call it, marked by violent behavior; spikes in body temperature (105 degrees and higher, Hall said); paranoia. Probably what has brought flakka the most attention is that it gives users what feels like the strength and fury of the Incredible Hulk.
Deadly High: How synthetic drugs are killing kids


Flakka stories are starting to pile up. A man in South Florida who broke down the hurricane-proof doors of a police department admitted to being on flakka. A girl in Melbourne, Florida, ran through the street screaming that she was Satan while on a flakka trip. Authorities in the state are warning people about the dangers of the drug.

 

 

kot pravi Čamir, perfect za vzet na geek meetu :D:D  Čeprav pol ko se mal zamisliš kakšen lajf je to pa da so to dejansko nekoč bili normalni ljudje, fak ej

 

pol ti pa Youtube še kej takega suggesta pa si res ponosen na civilizacijo

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...