Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mimogrede... kaj je ta HBO Max, ki bo 8. marca nadomestil HBO Go? Danes sem namreč dobil nek email o tem in blablala in da bo za obstoječe naročnike mesečna naročnina celo nižja (namesto 6,99 € bo 3,99 €, kar verjetno velja le za prvi mesec, ali?). Guglat se mi zaenkrat še ni dalo. Kaj bo torej HBO Max ponujal več oz. v čem točno bo razlika? 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 29 minutami:

Galko, a si kaj hyped za Genialno prijateljico sezono 3

 

Master race, ki zna italijanščino, lahko že uživa, navadni papki pa moramo čakat na konec februarja, da bo HBO release s podnapisi :( 

 

sem včeraj izvedel da bo zdaj zdaj ja

 

hyped sem ko prasica, vseeno gre za 2. najboljšo serijo vseh časov

Povezava do prispevka

Btw, jemlje kdo kakšne vitamine, prehrambene dodatke in te zadeve? Vprašam, ker se je marsikdo v času te "corone" precej zasedel pred ekranom, pa prehrana, gibanje, sonce  ...
Jaz sem trenutno na Vitamin D3 (Krka), Cevit (marifit) in Omega 3 Astaxanthin (BellaLab). Moram reči, da ni placebo efekta, ker se dejansko že po tednu dni počutim fizično res veliko boljše kot prej. Sicer pa komaj čakam lepše vreme, da bom lahko na vrtu spet namizni tenis igral.

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 26 minutami:

Dodatki so najdražji in najbolj neučinkovit način vnosa vitaminov, bo večji učinek z bolj zdravo prehrano.


Tega se komplet zavedam. Nikoli v življenju recimo nisem jedel kakršnih koli tablet, praškov... Mogoče kak aspirin v ranem otroštvu, ki so ga starši ufurali. Ampak situacija je trenutno pač takšna ...   :) 
Zdaj se mi sicer vsaj apetit že vrača in lahko nekako spet normalno jem. Jabolko na dan, pa kakšna dobra solata, nič mastnega in slanega, nič pohanega, nič pikantnega... žal. Recimo, današnje kosilo: domač "murkin zos". To je tisto s kumarami (murkami) z nekaj pire krompirja. Edino ocvirke sem izpustil. Žal! Za večerjo pa nek najbolj navaden random jogurt. 

Vprašal sem pač forumaše, kako je kaj s temi dodatnimi vitamini. Če se kdo kaj pač bolj spozna itd. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 52 minutami:

Dodatki so najdražji in najbolj neučinkovit način vnosa vitaminov, bo večji učinek z bolj zdravo prehrano.

 

a to je ziher ziher? Ker pismo da ne vem kva bi mogu pojesti od RL hrane, da dobiš tok zadev kot jih je v eni konjski amerški tableti vitaminov, ki jih kupiš v fitness centru :D Pa vitamn C, vitamin D (ki se sicer sintetizira samo s soncem, če se ne motim) itd... so tudi take konjske doze, da ne vem kje boš to dobil s hrano. Ajde mrbit če res treseš zeleno papriko, limone in borovnice vsak dan ko beast.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 urami:


Tega se komplet zavedam. Nikoli v življenju recimo nisem jedel kakršnih koli tablet, praškov... Mogoče kak aspirin v ranem otroštvu, ki so ga starši ufurali. Ampak situacija je trenutno pač takšna ...   :) 
Zdaj se mi sicer vsaj apetit že vrača in lahko nekako spet normalno jem. Jabolko na dan, pa kakšna dobra solata, nič mastnega in slanega, nič pohanega, nič pikantnega... žal. Recimo, današnje kosilo: domač "murkin zos". To je tisto s kumarami (murkami) z nekaj pire krompirja. Edino ocvirke sem izpustil. Žal! Za večerjo pa nek najbolj navaden random jogurt. 

Vprašal sem pač forumaše, kako je kaj s temi dodatnimi vitamini. Če se kdo kaj pač bolj spozna itd. :)

 

Ne vem zakaj si spustil ocvirke? Al mislis da telo ne rabi mascob?

 

Drgace pa nekaj cajta nisem spremjlal topika. Kaj se je zgodlo da ni blo apetita? Ker nazadnje ko sem nekaj bral so se narocevale maksi pizzze pa jedo arasidov namaz na zlico.

 

Pa k zdravniku si se ze spravo? Al si se kuj na poti samozdravljenja?

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 uro:

Zadeve iz tablet in kapsul se precej neucinkovito absorbirajo, cetudi je koncentracija v samii tableti visoka

 

Čist odvisno kako so vezane, je pa ogromno neučinkovitih. Absolutno področje, kjer morš mal raziskave nardit, kere so dobre in kere ne. Uno s prehrano bo pa imo kr bullshit. Sam trenutno zarad zdravil ne smem nič. Sem pa prej magnezij, fitoval in ene kompletne fitneserske (teh zaradi vitamina K ziher ne bom smel več). Pa vsake tolk ena cinl cikel, da sem bil potreben k petnajstletnik :)

Povezava do prispevka

D3 pozimi recimo je tezko dobit, sploh ce si umazan mocvirnik ki vidimo glih 30 dni sonca skozi zimo, pa se to ce je dobra letina :D

Drgac nisem nikoli jedel tega, je pa zena zdej zarad covida in priporocil kupila skatlo d3 tablet pa ko se spomnim eno vzamem, skodit ne more. 

Povezava do prispevka

Jaz sem požrl samo eno dozo cink/magnezij iz lekarne. Pogosteje pa vitamin D. Vitamin D sem najpogosteje zasledil, da priporoča tudi zdravstvo. Še posebej čez zimo in za ljudi, ki delo opravljajo večino v pisarnah. Zaradi pomanjkanja sonca v tem letnem času pač. Vzamem pa cca. 5K UI.

 

P.S.: Me Arey prehitel.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...