Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@DaCapo Ma ja, sej zajebano je vobce delat z bilokakim solo performejem, ki ma vzadi bend. Zdle sem pogledal Miles Ahead o karieri Milesa Davisa, ki je svojmu bendu grozil s pistolo, ce niso igrali, kolker je on zvizgal :)

 

Buddy Rich je tut ful infamous na stara leta postal, ko je dobival same povprecne glasbenike v bend, glej na Youtubu pod Buddy Rich bus tapes, lik je bil doslovno fukjen v glavo :D

 

Zgornja dva primera sta ful far fetched od dejanske situacije pri slovenskih glasbenikih v tem primeru, sam ce karkoli zagusti v studiju, v tem primeru ne sparajo s kletvicami in popizdevanjem niti najmanj. Sam to je tut po eni strani pricakovano, ker majo vizijo za nek perfekcionizem in mislijo, da se cel Univerzum, ne sam Zemlja, suce okol njih. Zej al je to neki, kar bi mogu kot glasbenik prestajat sam, pod pogojem, da me kupcek kesa caka konc mesca po vsem tem rantingu... Vsak lah sam to presodi :)

Povezava do prispevka

Je pa session glasbenik, oziroma boljsi pojem je gun for hire - to je imo neki najtezjega, v kar se lahk muzicar spusti. Ne govorim iz lastnih izkusenj, marvec iz pricevanja ljudi

 

Nimas nekega osebnega zaresnega benda, tvoj income na konc mesca je odvisen, na kolk projektov te poklicejo, kjer si se primoran podrejat zanrom muzke, ki ti nikol niso sedli in igrat take brezvezne pizdarije, da bi si spodnjo E struno navil okol vratu ter za taprvi stok v bajti od starcev. Nikol ne ves in advance, s kakim folkom bos mel opravka, primoran si tu in tam spilat za mizerno napitnino, vsakic so neki novi problemi z equipmentom, bandom, liderjem banda, tonmajstrom... Za povrh vsega pa vsi pricakujejo, da bos cez vse prepreke prilezel clean shaven with a smile on your cheeks. Lahko se samo priklonim takim ljudem, ki so se pripravljeti udajat takemu tempu dela. Js bi taprvi dan poslal vse v pizdo materino ter sel v Budimpesto na ulco spilat muzko na matrike vzadi na telefonu, no fucking thanks :D

Povezava do prispevka

Model se vedno tupi, da je noro, ce das dva minusa na dan (pa tbfh res ni tezko najti dveh debilnih postov na dan), je pa cist normalno eno in isto omejeno neumnost ponavljat ad nauseum in si delat “bratrance”, da kaznujes une k te ne marajo... 

 

 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 10 urami:

@Arey Brate, spet neko brezpredmetno defenzivnost zaznavam, kaj je tvoja fora? :)

 

Ni mi jasno, kaj sem ti naredu, da ze na drug moj post odgovarjas cist brezpredmetno. A ti kje kdo pljuva po kakem instrumentu, al kaj tocno te muci? :)

Nic defenzivnosti, igram (oziroma bolj natancno, sem igral) kitaro in bobne leta (mogoce bi me celo spustili v orkester :o ), malo me je samo pogrelo to podcenjevanje bobnov. Ces - kitara je bila prezahtevna pa sem sel na bas, skor kot da bi bral karikaturo :D, mogoce bi bili tudi bobni zame.

 

Drgac pa si ne jemat osebno ce sem res 2c zaporet tebi nekaj napisal, ker si redke uporabnike zapomnim, kaj sele da bi delal neko nacrtno govedino z njimi, se mi je zgolj zdelo vredno odgovora.

Povezava do prispevka

Sej je karikatura vbistvu, se dandanasnji me zajebavajo zarad tega, hehe :D

 

Nism pa hotel, da zveni, kot da kaj podcenjujem. Vsi instrumenti so mi na polno carski, ker ljubim muzko in ustvarjanje le-te. Kitara ni bla moja salca caja in sem jo odlozu na stran, ter zacel gledat po drugih instrumentih, nima tu podcenjevanje instrumentov nobene vloge :)

 

V bobne bi se pa spustu, ker so v ritem sekciji banda, isto kot bas kitara in je nelocljiva povezava med njima :)

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 32 minutami:

Model se vedno tupi, da je noro, ce das dva minusa na dan (pa tbfh res ni tezko najti dveh debilnih postov na dan), je pa cist normalno eno in isto omejeno neumnost ponavljat ad nauseum in si delat “bratrance”, da kaznujes une k te ne marajo... 

 

 

 

Fora je v tem da ti to delas tri mesece ze. Dej zresni se model. Da ne omenjamo da mas ti cel drugi lajf na tem forumu, postas konstantno, talas minuske, si investiran.

 

Medtem ko jaz sem samo nek casual AE shit stirrer ki je "minimalno" aktiven.

 

Ce bi naredil 100 AEjev za talanje minusov bi bil se vedno manj investiran v ta forum kot si in si bil ti v zadnjih 20 letih (in vecina tega je bila pizdakanje cez in hejtanje folka).

Povezava do prispevka
Static reče pred 9 minutami:

 

Fora je v tem da ti to delas tri mesece ze. Dej zresni se model. Da ne omenjamo da mas ti cel drugi lajf na tem forumu, postas konstantno, talas minuske, si investiran.

 

Medtem ko jaz sem samo nek casual AE shit stirrer ki je "minimalno" aktiven.

 

Ce bi naredil 100 AEjev za talanje minusov bi bil se vedno manj investiran v ta forum kot si in si bil ti v zadnjih 20 letih (in vecina tega je bila pizdakanje cez in hejtanje folka).


 

“casual AE shit stirrer” :rofl:

 

seek professional help, model

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Static reče pred 9 minutami:

Ce bi naredil 100 AEjev za talanje minusov bi bil se vedno manj investiran v ta forum kot si in si bil ti v zadnjih 20 letih (in vecina tega je bila pizdakanje cez in hejtanje folka).

 

Smrk reče pred 11 minutami:


 

“casual AE shit stirrer” :rofl:

 

seek professional help, model

 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Static reče pred 13 minutami:

Ce bi naredil 100 AEjev za talanje minusov bi bil se vedno manj investiran v ta forum kot si in si bil ti v zadnjih 20 letih (in vecina tega je bila pizdakanje cez in hejtanje folka).

Telefoni za pomoč v stiski

Zaupni telefon Samarijan

  • Telefon: 116 123

(24 ur na dan, brezplačno, anonimno)

Klic v duševni stiski

  • Telefon: (01) 520 99 00 

(med 19. in 7. uro)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 minutami:

Kaj zdaj, @tomazek, si že prebral kaj od Avgusta Demšarja? Včeraj so namreč v MB začeli snemati nadaljevanko (Primeri inšpektorja Vrenka) ! Držim pesti, da jim rata. Glavni igralec je Dario Varga (zelo kul), drugega pa ne vem. In bojda bo samo 6 epizod. 

Če ti povem po resnici potem po karanteni in sedaj čez poletje nisem nič bral. Spet bom, ko se vreme poslabša in ga imam v mislih, da preverim ;)

Povezava do prispevka

A vas je dosti takih (kot sem sam), ki ste 35+, brez otrok in brez stalne partnerke, a mate solidno službo? Včasih bi bili seveda označeni za lokalne zgube, “strice”, na srečo se časi spreminjajo in sedaj smo to moderni moški. Se vedno pa bi raje fural nek družinski lifestyle če priznam počasi. Je že koga strah kaj bo počasi?

uredilo bitje Morski
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 17 urami:

Ena storija

 

Plestenjak je pred leti mel koncert v Zicki Kartuziji, druzinski kolega mu je rihtal ozvocenje. Skor je zivce zgubil zraven njega, tolk je model baje kompliciral zarad trivialnih stvari, pa sound je v tem primeru bil se najmanjsi problem

 

Tip je baje totalno popizdu, ko je narocu, da mu naj prnesejo plastenko vode, ker je ratal zejen po tonski. Boga kelnarca mu prnese tisto kurcevo Zalo brez okusa, model je totalno ponorel, ker mu, pazi to, ni odsraufala pokrovcka iz plastenke. Tipa je allegedly strah za njegove prstne blazinice po nestetih letih drkanja kitare in se mu lahko baje prsti zjebejo, ce bi mogu sam odpret jebeno. Plastenko. Zala. Vode. Brez. Okusa :D

 

Baje je nato trajalo cirka tri cetrt ure, da se je pomiril in odspilal koncert, hahah :D

 

 

Koka 

Oz. v konkretnem janovem primeru lack of it

Povezava do prispevka

Pizda, ja ne :D Tut to je dejstvo :)

 

Al pa Aki, pevc od Parni Valjak - v Laskem 2013, mu je crew member vzadi za odrom, s tem, da ni blo "vzadi za odrom" ampak dobesedno vsem na oceh, narisal spuro na zapestje, tri sekunde pozneje zacnejo spilat U prolazu, lik pa zacel skakat ko obseden po odru

 

Prej pa ni mogu normalno odpet Lutka za bal, ker mu je stimungo neslo zarad nakriziranosti :D

 

Tedaj se spomnim, da sem se sam pr sebi zaklel, da se bele v lajfu ne taknem. Aja, pa Andrej Sifrer je tistga vecera spilal z The Elevatorsi navlecen ko papagaj, pa mnde tri cetrt lineupa za Pivo in cvetje

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
Morski reče pred 23 minutami:

A vas je dosti takih (kot sem sam), ki ste 35+, brez otrok in brez stalne partnerke, a mate solidno službo? Včasih bi bili seveda označeni za lokalne zgube, “strice”, na srečo se časi spreminjajo in sedaj smo to moderni moški. Se vedno pa bi raje fural nek družinski lifestyle če priznam počasi. Je že koga strah kaj bo počasi?

If your having girl problems i feel bad for you son.

I got 99 problems and a bitch aint one.

 

Ne sj ne :)

 

kaj je solidna služba, kaj odlična služba, kaj je sanjska služba?

 

Zakaj bi bilo kogarkoli strah? Česa?

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Morski reče pred 1 uro:

A vas je dosti takih (kot sem sam), ki ste 35+, brez otrok in brez stalne partnerke, a mate solidno službo? Včasih bi bili seveda označeni za lokalne zgube, “strice”, na srečo se časi spreminjajo in sedaj smo to moderni moški. Se vedno pa bi raje fural nek družinski lifestyle če priznam počasi. Je že koga strah kaj bo počasi?


Sem sicer 45. Dejansko edino, kar mi v življenju res veliko (največ) pomeni je sin. Vse ostalo je proti temu sila zanemarljivo. Sem si pa otroka res konkretno želel, že v mlajših letih (da ne bo kdo mislil, da zdaj pišem osladnosti, ker pač imam otroka in te starševske fore...).  Razmišljam pač, da je otrok (potomec) tisto največ, kar ti da življenje in kar ti daš življenju. Ker jaz, po neki moji logiki, bom živel naprej v otroku (s tem mislim predvsem na čas, ko me fizično več ne bo prisotnega). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...