Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 16 urami:

Še vedno čakam odgovor, Stipe. Ne provociram, dejansko me zanima :) 

 

Oprosti, je šlo mimo mene.

Ja, vsi smo gledali, ki smo gledali sproti, kot so prihajale - sem vedel, da bodo gayi, nisem pa pričakoval nekaj tako nagravžnega - v bistvu sem jaz bil še najbolj blag z reakcijo - žena je bila samo "ne me jebat, ke gnusno", mali se je obrnil proč, niti ni hotel gledat do konca - jaz sem pol zaspal vmes in sem se zbudil tam proti koncu pred zadnjo večerjo in si še enkrat bruhnil v usta od vse corny nagravžnosti.

Ne vem no, meni je ta epizoda dober primer anti gay propagande - dvomim pa da jim je bil to namen. :D

Mislim, če primerjam to s kakim Brokeback Mountain (ki me je na koncu spravil v jok) je 3. epizoda en debel šus - tako da vse tiste 1ke so meni več kot zaslužene, naj ke_kit razlaga kar hoče.

 

Povezava do prispevka

Zanimivo pa mi je, da recimo Six Feet Under in OZ sta (po mojem spominu) imela dosti bolj konkretne gay arce in žvaljenja, pa ljudje niso toliko hejtali. Je pa res, da internet takrat še ni bil mainstream :D 

 

Ker pač, ja, ni presežek od epizode, ampak največ hejta je epizoda še vedno pobrala zaradi gay thema, to je pač realnost 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Zanimivo pa mi je, da recimo Six Feet Under in OZ sta (po mojem spominu) imela dosti bolj konkretne gay arce in žvaljenja, pa ljudje niso toliko hejtali. Je pa res, da internet takrat še ni bil mainstream :D 

 

Ker pač, ja, ni presežek od epizode, ampak največ hejta je epizoda še vedno pobrala zaradi gay thema, to je pač realnost 

 

Bolj kot zaradi gay thema samega je imo folk zmotila najbolj klošarsko možna corny predstavitev tega gay thema + zaradi tega, ker glih peder pedru pade v luknjo, izpade cela gay zgodba sama sebi namen...sej pravim, če primerjaš to z nekim dobrim gay filmom, je to en velik zaslužen šus.

Povezava do prispevka

Ampak a je vzpostavljeno, da sta bila oba geja? Ali je pač situacijsko - ker nimaš nikogar v lajfu, se navežeš na isti spol. Če bereš kakšne stare dnevnike iz vojske, preden so postali woke in začeli delat ženske vojakinje, je ogromno neke homoerotike in pretiranega nakazovanja čustev svojim sovojakom. Pa pomoje to ne izhaja iz tega, da bi se za vojsko množično odločali geji, ampak pač prilika, ker so si samo med sabo lahko nudili toplino, varnost, zatočišče, prijateljstvo ... Podobno je v zaporih, kjer zaradi TV-ja imamo filing, da obstaja samo sweet rapeage, ampak v resnici je tudi ogromno homo zvez, ki niso nasilne narave. 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Ampak a je vzpostavljeno, da sta bila oba geja? Ali je pač situacijsko - ker nimaš nikogar v lajfu, se navežeš na isti spol. Če bereš kakšne stare dnevnike iz vojske, preden so postali woke in začeli delat ženske vojakinje, je ogromno neke homoerotike in pretiranega nakazovanja čustev svojim sovojakom. Pa pomoje to ne izhaja iz tega, da bi se za vojsko množično odločali geji, ampak pač prilika, ker so si samo med sabo lahko nudili toplino, varnost, zatočišče, prijateljstvo ... Podobno je v zaporih, kjer zaradi TV-ja imamo filing, da obstaja samo sweet rapeage, ampak v resnici je tudi ogromno homo zvez, ki niso nasilne narave. 

 

Toliko nisem načitan, vem pa samo zase da ni te apokalipsne krize, v kateri bi jaz poljubil (kaj šele poseksal) katerega od tistih dveh dlakavih gnusov. :D

Če bi bila kaka Jules in Euphorie, to bi mogoče že razmislil. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Toliko nisem načitan, vem pa samo zase da ni te apokalipsne krize, v kateri bi jaz poljubil (kaj šele poseksal) katerega od tistih dveh dlakavih gnusov. :D

 

Saj ne gre samo za spolnost. Gre za to, da se človeško bitje načeloma najboljše počuti, ko ima nek občutek varnosti, sprejetosti in zaupnosti. V normalnem življenju tega niti ne zaznaš, če bi bil pa dan v community s samimi moškimi za npr. 7 let, pa se ti najbrž lahko marsikaj zgodi. Kako sicer razložiti toliko višji procent homoseksualnosti v ekskluzivno moških skupnostih (vojska pred desetletji, zapori ... (ne govorim o posilstvih))? Pomoje gre za ljudi, ki bi se v normalnih okoliščinah deklarirali in se tudi počutili hetero

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 15 urami:

No, iz prakse povem, da npr. glede drog, seksa, zaznavanja nasilja starši velikokrat naredijo kr precej škode.

 

Also, kaj pomeni, da si dober starš? Da obvladaš medicino, psihosocialo, kemijo, seksologijo, kriminologijo :D

povej več

kakšne napačne ideje so zdej prisotne

a so kej drugačne od naših iz 90ih :D

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 5 minutami:

Saj ne gre samo za spolnost. Gre za to, da se človeško bitje načeloma najboljše počuti, ko ima nek občutek varnosti, sprejetosti in zaupnosti. V normalnem življenju tega niti ne zaznaš, če bi bil pa dan v community s samimi moškimi za npr. 7 let, pa se ti najbrž lahko marsikaj zgodi. Kako sicer razložiti toliko višji procent homoseksualnosti v ekskluzivno moških skupnostih (vojska pred desetletji, zapori ... (ne govorim o posilstvih))? Pomoje gre za ljudi, ki bi se v normalnih okoliščinah deklarirali in se tudi počutili hetero


Ne vem no, nisem nikoli bral nič na to temo - mi pa zveni čudno, da se lahko nekomu kar začne dvigat na moške - pač imaš lahko prijatelja, zakaj bi še fukal zraven, kaj ima to veze z občutkom varnosti?

 

Al hočeš povedat, da peder lahko postaneš (in da se to potem posledično da tudi pozdravit :D)?

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 36 minutami:

Saj ne gre samo za spolnost. Gre za to, da se človeško bitje načeloma najboljše počuti, ko ima nek občutek varnosti, sprejetosti in zaupnosti. V normalnem življenju tega niti ne zaznaš, če bi bil pa dan v community s samimi moškimi za npr. 7 let, pa se ti najbrž lahko marsikaj zgodi. Kako sicer razložiti toliko višji procent homoseksualnosti v ekskluzivno moških skupnostih (vojska pred desetletji, zapori ... (ne govorim o posilstvih))? Pomoje gre za ljudi, ki bi se v normalnih okoliščinah deklarirali in se tudi počutili hetero

Znanost se nagiba k temu, da je seksualnost spekter. Je čisto možno, da lahko družba in življenjske razmere vplivajo na posameznikovo dovzetnost za "eksperimentiranje".

Če ti celo življenje okolica dopoveduje, da je z geyi neki narobe, potem boš, če si na sredini spektra, najbrž ubral hetero smer, četudi ti je homoseksualna sfera intrigantna.

Po drugi strani, če nimaš ženske družbe in si postavljen v neke stresne razmere (vojska, ki jo omenjaš), lahko prevaga nagon.

 

tl;dr ni vse črno belo in znanost še premalo ve o človeških možganih, da bi lahko podajali točne odgovore.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

Znanost se nagiba k temu, da je seksualnost spekter. Je čisto možno, da lahko družba in življenjske razmere vplivajo na posameznikovo dovzetnost za "eksperimentiranje".

Če ti celo življenje okolica dopoveduje, da je z geyi neki narobe, potem boš, če si na sredini spektra, najbrž ubral hetero smer, četudi ti je homoseksualna sfera intrigantna.

Po drugi strani, če nimaš ženske družbe in si postavljen v neke stresne razmere (vojska, ki jo omenjaš), lahko prevaga nagon.

 

tl;dr ni vse črno belo in znanost še premalo ve o človeških možganih, da bi lahko podajali točne odgovore.

 

Vidiš, pri teh stvareh pa moraš razmišljati s spodnjo glavo - če razmišljaš z zgornjo, se lahko zajebeš :D

 

Povezava do prispevka

Sicer sm se hecal. Mal mi je čudno 12 let po zadnjem filmu na novo vse z serijo ampak zelenci bojo padali z neba. Galama bi bila v vsakem primeru, če nebi bila zraven bi bila galama okoli woke. Ko je zraven bo pa galama kot je bila pri Hogwards Legacy #boycott

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 19 minutami:

Sicer sm se hecal. Mal mi je čudno 12 let po zadnjem filmu na novo vse z serijo ampak zelenci bojo padali z neba. Galama bi bila v vsakem primeru, če nebi bila zraven bi bila galama okoli woke. Ko je zraven bo pa galama kot je bila pri Hogwards Legacy #boycott

 

Verjetno hočejo zadevo spet podturit današnji mladini, ki drugače ne jebe več 5% Harry Potterja, na koncu jo bodo pa držali gor stari prdci :D

Čeprav ajde, Wednesday je recimo kar popularna v krogih od mojega mulca - mogoče bo tudi to...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...