Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Pravkar:

Sicer pa sem jaz zajebal na začetku, ko sem uporabil uno frazo in se je Avion obesil nanjo.

Ma zajebal si tudi vmes, ko si BBju govoril, da je ravnal pravilno, čeprav pač ni. 

 

Čisto iz firbca: kdaj si nazadnje opravljal tečaj prve pomoči?

Povezava do prispevka

Kake pol leta nazaj se šetam po Qlandiji in opazim neko gospo, ki se drži za steklena vrata neke od tistih trgovin z oblekami vidno prestrašena. Pristopim če je ok, gospi slabo, jo odpeljem do klopce, grem kupit vodo za njo in čokoladice(kao če rabi ampak mainly za moj emotional labor), sedim z njo ene 10 min, potem še rečem avšicam k prodajajo nakit na sosednjem štandu da jo malo propazijo dokler ne pride sin po njo.

 

Fora je, da je rekla da je tam stala na vratih vsaj pet minut in da ji nihče ni pristopil, a fakin očitno je bilo, sa ji ni ok. 
 

Ne vem kaj je s folkom, nedaj bog da bom kdaj rabu pomoč od mimoidočih, gamad prekleta smrdljiva. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

@Vučko3Jah, sam pol nisi zares povedal ničesar. Vprašanje je bilo kaj je bolje naredit, če imaš ponujene določene možnosti, ne kako bi ti to izpeljal drugače od ponujenih možnosti.

 

Sicer pa sem jaz zajebal na začetku, ko sem uporabil uno frazo in se je Avion obesil nanjo. Moja napaka.

Ponujas slabe opcije, dobis slabe odgovore. Saj ti pravim, ne moreš omejevat, samo zato ker ti paše v kontekst.

Povezava do prispevka

@AvionŠe vedno stojim za tistim drugim.

Če imaš na voljo samo opciji A in B, pol je bolje izbrati opcijo B. Si se tudi sam strinjal.

V perfektnem scenariju seveda ne bi imel na voljo samo opcij A in B.

 

Avion reče pred 6 minutami:

Čisto iz firbca: kdaj si nazadnje opravljal tečaj prve pomoči?

Ko sem delal izpit za avto. 20+ let.

Ampak se spomnim še vsega, razen kakih prevez.

Un video, ki si ga prilepil mi ni nič novega recimo.

 

EDIT. Vmes sem še kdaj obnavljal znanje sam, ker se mi zdi pomembno vedet te stvari. To je valjda vplivalo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

O kaki logiki zdaj razlagas, če si jo ze v startu odjebal s slabimi opcijami?

Realne opcije, ki so bile takrat na voljo paničnemu BBju.

 

Govorim o tej logiki. Na voljo imaš A in B. Lahko izbereš le eno. Vučko izbere C.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Enkrat sem bil v Kino Šiška na koncertu, je blo kar precej ljudi in nenadoma se ena punca onesvesti in sredi vseh tistih ljudi pade po tleh in nič, nada, zaprte oči, ko truplo. Pizda ej, vsi samo krog koli nje in noben nič. Pol se mi je zgodila mega bruka, naj povem, da sem takrat bil v najbolj nezdravi formi, imel sem 75kg na 193 cm, skoz pil/kadil, nič telovadil, komi da sem piksno piva držal v roki in se spravim jaz dvignit to pičko in ne gre :no: Ampak dobesedno noben drug ni naredu nič, kot da bi iz neba padla mrtva krava na tla, folk sam krog naredu in gleda.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 5 minutami:

In kaj je blo pol

Se ne spomem točno, ma pol so prišli eni pomagat, ko sem jaz tam skoraj dobil hemeroide od dvigovanja, ne vem al so bli kr eni al njene frendice. En tip se mi je smejal, sem mu šel prav zafakat pizda kaj če bi raje pomagal kot da se smeješ, res svašta od folka. Mislim sej priznam da je blo smešno, samo dej pomagaj pa se pol smej.

Povezava do prispevka

Enkrat sem mel krinđ moment, gremo s frendi na Pantero, en prijatelj je par tednov prej dobil diagnozo za diabetes. Nismo točno vedeli kako alkohol vpliva na sladkor, vedel je pa da ga lahko spusti. No, namesto da si lagano spije kozarc vina, on ga siplje tequila slammerje z nami. Smart.

Fastforward, pridemo na koncert, vse kul, dol pokajo Satyricon, to bo žurčina, no prijatelj meni nudi Snickers. “Nah ne hvala, sem jel prej”. Sekundo za tem se zgrudi, pade v hipo. Mu pomagamo, odpeljemo do reševalcev, kjer pa security začnejo srat kako “če gremo ven, ne mormo nazaj noter”. A jebatga, en tretji kolega reče da bo šel domov oz v bolnico z diabetes frendom, jaz pa naj grem na koncert.

 

Ne vem kaj mi je blo huje, to, da sem bailal frenda ko je bil bolan in šel nazaj na koncert?

To, da sem mislil da mi daje Snickers dokler se mu tresejo roke ker misli na moj sugar intake lol? 
Koncert mi je bil itak čist v pizdi, vmes ni še uleti nek prvič pijan ex sošolc češ da sem ga bullyal in da bova zdej rešla vse.

Pol uletim nazaj domov in vidim da sta mi ta dva k sta šla s koncerta skadila cel stash.

Worst night ever. Pa še Pantera so suckali.

 

Govna večera pa varnostniki, k folku k je samo stopil ven do rešilca ni dovolil nazaj noter.

uredilo bitje Buzzkill
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

Enkrat sem mel krinđ moment, gremo s frendi na Pantero, en prijatelj je par tednov prej dobil diagnozo za diabetes. Nismo točno vedeli kako alkohol vpliva na sladkor, vedel je pa da ga lahko spusti. No, namesto da si lagano spije kozarc vina, on ga siplje tequila slammerje z nami. Smart.

Fastforward, pridemo na koncert, vse kul, dol pokajo Satyricon, to bo žurčina, no prijatelj meni nudi Snickers. “Nah ne hvala, sem jel prej”. Sekundo za tem se zgrudi, pade v hipo. Mu pomagamo, odpeljemo do reševalcev, ki začnejo srat kako “če gremo ven, ne mormo nazaj noter”. A jebatga, en tretji kolega reče da bo šel domov oz v bolnico z diabetes frendom, jaz pa naj grem na koncert.

 

Ne vem kaj mi je blo huje, to, da sem bailal frenda ko je bil bolan in šel nazaj na koncert?

To, da sem mislil da mi daje Snickers dokler se mu tresejo roke ker misli na moj sugar intake lol? 
Koncert mi je bil itak čist v pizdi, vmes ni še uleti nek prvič pijan ex sošolc češ da sem ga bullyal in da bova zdej rešla vse.

Pol uletim nazaj domov in vidim da sta mi ta dva k sta šla s koncerta skadila cel stash.

Worst night ever. Pa še Pantera so suckali.

Sej to ne misliš 20 let nazaj ko je bil Dimebag še živ? Drugače dost sad prigoda. Kaj je blo z ex sošolcem pol? Pa valda nisi res bil bully? Ful mi ne deluješ tak tip ...

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 15 minutami:

Enkrat sem mel krinđ moment, gremo s frendi na Pantero, en prijatelj je par tednov prej dobil diagnozo za diabetes. Nismo točno vedeli kako alkohol vpliva na sladkor, vedel je pa da ga lahko spusti. No, namesto da si lagano spije kozarc vina, on ga siplje tequila slammerje z nami. Smart.

Fastforward, pridemo na koncert, vse kul, dol pokajo Satyricon, to bo žurčina, no prijatelj meni nudi Snickers. “Nah ne hvala, sem jel prej”. Sekundo za tem se zgrudi, pade v hipo. Mu pomagamo, odpeljemo do reševalcev, kjer pa security začnejo srat kako “če gremo ven, ne mormo nazaj noter”. A jebatga, en tretji kolega reče da bo šel domov oz v bolnico z diabetes frendom, jaz pa naj grem na koncert.

 

Ne vem kaj mi je blo huje, to, da sem bailal frenda ko je bil bolan in šel nazaj na koncert?

To, da sem mislil da mi daje Snickers dokler se mu tresejo roke ker misli na moj sugar intake lol? 
Koncert mi je bil itak čist v pizdi, vmes ni še uleti nek prvič pijan ex sošolc češ da sem ga bullyal in da bova zdej rešla vse.

Pol uletim nazaj domov in vidim da sta mi ta dva k sta šla s koncerta skadila cel stash.

Worst night ever. Pa še Pantera so suckali.

 

Govna večera pa varnostniki, k folku k je samo stopil ven do rešilca ni dovolil nazaj noter.

Karma najt njmas kaj

Uno s sosolcemm i je blo smeh

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 12 minutami:

Sej to ne misliš 20 let nazaj ko je bil Dimebag še živ? Drugače dost sad prigoda. Kaj je blo z ex sošolcem pol? Pa valda nisi res bil bully? Ful mi ne deluješ tak tip ...


Ja, koncert na Kodeljevem leta 2000. Dimebag alive and kicking, pokal k svinja, Phil pa v hard drugs fazi s četniško brado in čupo. Folk k je bil na koncertu pravi da jim je blo super, meni je smrdelo, ampak bolj po mojem zato ker sem razmišljal kaj je blo s frendom.

 

Ex sošolc se je hitro defusal, folk k je bil z njim ga je opozoril da ni pametno, to je blo bolj tisto “držite me (plzplz) da ga ne ubijem”. 
 

Bullyal ga pa nisem, so bile verbalne izmenjave v kerih je vedno izpadel bebec, pol se je pa nekaj vsiral ker je debil. 


Frend z diabetesom je pol bil pro athlete, tko da ga diabetes ni jebal, stash pa nisem nikoli dobil nazaj. Je bila special Pantera viola, še se spomnim. :(

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 minutami:


Ja, koncert na Kodeljevem leta 2000. Dimebag alive and kicking, pokal k svinja, Phil pa v hard drugs fazi s četniško brado in čupo. Folk k je bil na koncertu pravi da jim je blo super, meni je smrdelo, ampak bolj po mojem zato ker sem razmišljal kaj je blo s frendom.

 

Ex sošolc se je hitro defusal, folk k je bil z njim ga je opozoril da ni pametno, to je blo bolj tisto “držite me (plzplz) da ga ne ubijem”. 
 

Bullyal ga pa nisem, so bile verbalne izmenjave v kerih je vedno izpadel bebec, pol se je pa nekaj vsiral ker je debil. 


Frend z diabetesom je pol bil pro athlete, tko da ga diabetes ni jebal, stash pa nisem nikoli dobil nazaj. Je bila special Pantera viola, še se spomnim. :(

Pizda jaz sem takrat imel 15 let, pol pa nikoli več šanse videt Pantere v full postavi, to si res lucky da si lahko vidu.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 51 minutami:

Pizda jaz sem takrat imel 15 let, pol pa nikoli več šanse videt Pantere v full postavi, to si res lucky da si lahko vidu.

 

sej mislim, da mamo vsi kako tako obžalovanje, da smo kak band, ki je bil pri nas, zamudili in nikoli več ne bo šanse. Js npr. Kamelot s Khanom in The White Stripes

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Prodigy 1997 v Hali Tivoli - kolega je dejansko šel (takrat smo bili faking 14) in je rekel da je bilo absolutno insane, folku se je mešal, keith je bil on fire in je neki zažigal na odru, leeroy je skoz nadensaval (tko kot celo kariero lol), uno res prime zadrogirani in užgani prodigy :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...