Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz drgač sem FF 15 dobil skoraj blizu release data v neki nagradni igri

 

In ga še kar nisem dal v plejca :D 

 

Me je pa že parkrat mikalo. Tako da Kastor mal napiši, kako se igrica obnese leta 2020, morda vseeno sprobam 

Povezava do prispevka

Bojevalni sistem mi je awkward as fuck, mal se moram navadit mehanike realtime boja, sem videl v tutorialu, da je nekaj pisalo o možnosti spremembe v upam da turn based, sam sem bil tolk fasciniran nad sexy fanti, da mi je pol teksta ušlo z ekrana preden sem prebral do konca :D 

 

Sama zgodba pa je tipično Final Fantasy zaenkrat + avtomobili :D 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

ej v FF VII je vrjetn isto grindanja, kot v originalu?  Pol res ne vem, a bi ga šel še 1x, če pa ga je kaj manj, pa takoj

Kolikor vem FF 7 remake nima sploh grinda, razen če bi prav posebej želel zmaxat kakšno orožje :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 39 minutami:

Galko ti si en navaden fake homo

Zakaj, ker ga škrtarim za 20 eur? :D 

 

Berbasecks reče pred 10 minutami:

ej v FF VII je vrjetn isto grindanja, kot v originalu?  Pol res ne vem, a bi ga šel še 1x, če pa ga je kaj manj, pa takoj

Mene je v originalu edino motilo preveč random battlov, tisto je res najedalo. Vse ostalo mi je bilo pa takrat (20+ let nazaj) neverjetno dobro narejeno, tud špil sam mi je bil dolga leta top 3 ever vseh časov :) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 47 minutami:

Jaz pa še kr čakam da dobim FF7 R za 30€ :D FF15 me veseli približno toliko kot obisk zobarja, ma za FF7 sem pa kar zelo hyped. Dežurni kurcoris jo je izbral za remake generacije, ocene so dobre, tudi ostalim forumašem ie bil cool špil pa od OG FFVII sem mega fan...

Jaz sem celo dobil naročilo naj narišem Gladiolusa (un k nima keša za majco), sam se vidi ful malo kurca.

 

NSFW

Spoiler

804242912_2017_04.23-01-Eirgallant-Ruby(OC)xGladiolus(FF15)-LOWRES.jpg.df7fe20b94bafa46311bf3bfee90a97e.jpg

 

Povezava do prispevka

Haha to mogoče res, ampak kot špil se mi zdi pa FFXV do konca fake, verjetno bi šel rajši uni egiptovski Assassins Creed špilat kot to, bi IMO bolj užival

 

  

Berbasecks reče pred 1 minuto:

ma js mam še zdej travme kolk sem mogu grindat pred Sephirothom, pa še na parih točkah 

drgač itak en favourite RPGjev

Sephiroth je bil še OK. Ruby in Emerald weapon, dragi kolega, TISTO je pa bil grind ja :D:D M m mmmmm, kvalitetno in razburljivo dirkanje s chocoboti, yes yes, lepi spomini na mladost pa sem pa tja.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 uro:

Jaz drgač sem FF 15 dobil skoraj blizu release data v neki nagradni igri

 

In ga še kar nisem dal v plejca :D 

 

Me je pa že parkrat mikalo. Tako da Kastor mal napiši, kako se igrica obnese leta 2020, morda vseeno sprobam 

Lahko ti jaz povem, ze pol leta špilam, in nisem priso do konca :D

 

par dni je kul, pol te pa mine, enostavno ogromen in totalno prazen svet, tak cist kontra kakemu novemu assassinu, kjer je ful preveč vsega. Kamera je na trenutke tudi divja. Ni pa slab špil, ko vse skupaj funkcionira je dejansko zabavno. Edino mene mine po kakem tednu spilanja.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Haha to mogoče res, ampak kot špil se mi zdi pa FFXV do konca fake, verjetno bi šel rajši uni egiptovski Assassins Creed špilat kot to, bi IMO bolj užival

 

  

Sephiroth je bil še OK. Ruby in Emerald weapon, dragi kolega, TISTO je pa bil grind ja :D:D M m mmmmm, kvalitetno in razburljivo dirkanje s chocoboti, yes yes, lepi spomini na mladost pa sem pa tja.

 

mam že od nekdaj sicer rad JRPGje, sam ti dodatni grindi izven osrednje zgodbe so mi bli pa vedno preveč.

Nem pa nikol pozabil, kk zajebu sem se pr Golden Sun na GBA. Debil igral sam z enim savom in sem bil občutno premalo zlevelan za zadnjega bossa. Pomoje sem več k 100x failal, še dans ne vem kko mi je uspelo. Save pa na mestu, k nisi mogu več it grindat, sam še boss fight.  Pol naslednji playthrough pa sam ca 3-4 levele višji, pa mal pomoči z buildom iz gamefaqs je blo pa smešno lahko 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 minutami:

Lahko ti jaz povem, ze pol leta špilam, in nisem priso do konca :D

 

par dni je kul, pol te pa mine, enostavno ogromen in totalno prazen svet, tak cist kontra kakemu novemu assassinu, kjer je ful preveč vsega. Kamera je na trenutke tudi divja. Ni pa slab špil, ko vse skupaj funkcionira je dejansko zabavno. Edino mene mine po kakem tednu spilanja.

Daj povej a je možn turn based combat?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

Haha to mogoče res, ampak kot špil se mi zdi pa FFXV do konca fake, verjetno bi šel rajši uni egiptovski Assassins Creed špilat kot to, bi IMO bolj užival

Why not both — iz neznanega razloga imata špila namreč crossover event aka v Assassin's Creed Origins šetaš blizu Gize in najdeš neko sci-fi puzlo, jo rešiš in naenkrat ti skoči pred faco nekdo iz FF 15 gay druščine in neki battla enemyje in za sabo pusti neko orožje in kamelo, ki zgleda kot chocobo :D. Nimam pojma od kje so potegnili ta crossoover, glede na to, da ni isti publisher/devi/žanr/ubistvu karkoli :D 

 

Kweh the Chocomadery / Kwéh le Chocomadaire | Assassins creed origins, Assassins  creed, My travel

Povezava do prispevka

In kako ta FF 15 combat deluje, če je real time? (Tudi jaz nazadnje igral FF X, ki je bil še turn)

 

A to je prav scena, da imaš kombote in to, al pač je v real time zapakirano sofisticirano izbiranje napadov v menijih :D

Povezava do prispevka

Jao ne govor, tole je men shit, pač ne vem da blokiraš napad sam tiščiš kvadratek, za napad imaš krogec, pol neki se teleportiraš na higher ground in visiš na sablji in napadaš iz lufta, men je vse tko zblojeno, da mi res ni FF combat feeling.... tko da tale delay probam pa da vidim to čudo...

 

Kje so časi ko sem z wakko žoge zafukaval v folk :( pa lulu hotu podret, jebeš yuno seriously :D

Povezava do prispevka

Ma FF15 combat je kompliciran in kaotičen za popizdit. Probali so uvest nek real time fight s turn based combat primesmi, sam jim res ni uspelo elegantno izpeljati zadeve imo. Men res ni sedel.

 

FF7R je šel po podobni poti, AMPAK, so v turn based combat vnesli primesi real time fighta, kar je tisto, kar je rešilo zadevo. Boj v FF7R je fenomenalen, temelji pa na combotih, ki jih izvajaš s switchanjem med različnimi liki (ko uporabljaš menije, tako kot v original FF7, nastopi slow down, ki ti da dovolj časa za razmislek, tole ful manjka v 15ki).

FF15 ima podobno premiso, sam enostavno jim tam ni uspelo ujeti pravega balansa med real time in turn based, tako kot v FF7R.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Čeprav žoga od Wakke je res bila prizadet item :D 

 

Sem pa že mal pozabil like. Un model s poškodovano roko mi je bil kul, pa uni 2 ženski, ki nista Yuno

 

Je pa imel FFX, ko gledam retrospektivno, bolan production value

Povezava do prispevka

  

KE RIT reče pred 13 minutami:

Problem XV je, da je bil game development broken af.

 

Tle je en res dober video, ki razjasni kaj vse je šlo narobe

 

FF7R je po drugi strani nora igra.

 

Sem spremljal razvoj FF XV, vem da so imeli ful problemov (na EG je bil enkrat en dosti podroben članek na to temo, verjetno podobna zadeva kot je v tem videu, in sem bil sam wtf lol :D) ... In me zaradi tega tudi potihem skrbi za vse naslednje dele FF VII R. Ker slednji je imel tudi precej problemov z razvojem, se je pa očitno vse skupaj dobro izteklo za prvi del. Ampak pri teh norcih japonskih itak nikdar ne veš, kdaj se bo komu skisalo in bo šel trikrat obrniti koncept in dvakrat game engine, potem ga bo pa nekdo zamenjal in ponovil vajo.

Povezava do prispevka

Jao zdaj mam flashbacke, fucking nadcarski blitzball, sem ga preigral več kot fifo takrat :D

 

btw na brzino tisti ki je fan 10ke a sploh zalaufam FF10x2 al kaj je tisto nadaljevanje, al rajš pustim najlepše spomine ever popolnoma na miru? Sploh nočem pogledat gameplay x2 ker je yuna tam naslikana :D pismo FFX mi je bil najjači jrpg po grandia 2 <3

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...