Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 1 uro:

A je kdo imel že gamersko poškodbo. Men je bilo to največji lol... ampak zdej po gamerskem vikendu, ko se zjutraj ne morem brez pomoči žene niti obleči mi ni več smešno.

Skratka umiram, že 3 dni. Tud roke ne morem človeku dat.

https://esportshealthcare.com/mouse-shoulder-biceps-tendinosis/

 

cel vikend sem nažigal Apex Legends na PCju

 

sens imas mogoce prenizek, po manjsih korakih si ga zacni visat, da ne bos peglal kot zmesan

 

bodi pozoren, ce slucajno ful stiskas misko, ko si napet med igranjem

 

lahko ti tud miska na splosno ne sede in jo moras zamenjat, katero imas trenutno?

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Malo smo pili, muzika, plesanje, potem so se začele lizarit in me spraševat, če me to moti.. Itak da ne, kar dajte.. Potem smo še več pili, pa plesali... Pozno v noč in do poznega jutra sem sicer pristal v eni spalnici z eno (ENO!) bejbo.. 

:D

Povezava do prispevka

mah js mam trifekto

zožane kanale

rotatorno manšeto

kalcinacijo

 

zdej je blo leto pa pol v redu (prej pa leto in pol konstantnih bolečin)

v ponedeljek pa spet štihnilo, da skor nism mogu premikat roke od bolečin

na srečo gre ful na boljš

sam bom vseen naredu cel krog protivnetne terapije z naklofeni :) 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 urami:

Ma samo ce dela.. dela, sekar dobro.

 

Prisel pa sem do une tocke ko se zacne demo, se pravi sem dal skozi tutorial.. grafika mi je ql, ceprac ni hdr in tece gladkom. 

 

Bom igral v cetrtek, ko imam vec casa

 

Ej v čem je fora, da takoj na začetku najdeš v prvi skrinji assault rifle, bazuko, ono energijsko orožje... z neomejeno municijo. Pa cel kup onih kovancev in orodja je noter... :D Sploh ne vem s čim bi moral začet.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 36 minutami:

Ej v čem je fora, da takoj na začetku najdeš v prvi skrinji assault rifle, bazuko, ono energijsko orožje... z neomejeno municijo. Pa cel kup onih kovancev in orodja je noter... :D Sploh ne vem s čim bi moral začet.


Saj ti pa lepo piše :) 
 

Navedek

2 DLCs (Classic Costume Pack & All In-game Rewards Unlock) are included and activated

 

Povezava do prispevka

Aha :D ma itak, da nisem bral teh opisov, saj jih nikoli ne hehe... Videl pa sem na začetku, ko sem pognal, da je pisalo nekaj, da je odklenilo nek costume... ampak sem itak to samo naprej klikal in nisem bral kaj piše.

 

Zraven tega, da to prejmeš... je še vso orožje, razen 9mm pištole, z neomejeno municijo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

nope. ni nekih sindromov na korono, ampak bom še par dni počakal, potem pa itak na test, ni druge. sumim močn prehlad al nekaj v tem smislu, me je že lani v tem času nekaj podobnega ujelo... pač tisto slabo počutje, vročina kar visoka, ležat.. čez 3 dni pa je vse ok.

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 6 minutami:

Pizda sam a nisi že dva tedna nazaj pisal o vročini? Daj se malo zrelaksiraj dude, ni kul, da imaš vsak mesec vročinske napade


Takrat je bilo tak minimalno, mičkeno nad 37, pa še to samo 1 dan. DOčim včeraj sem se cel dan slabo počutil, bolj ali manj stagniral, danes pa je okol 38-39. občasni lekadol mičkeno pomaga. kašljam nič. diham normalno. prehlajen totalno (pač zamašen nos). pa nasplošno slabo počutje... pač tisto, da samo ležiš. saj bo.
gremo dalje... mislim, jaz grem spat, vi pa nadaljujte s kaj bolj konkretnim kot so neke bolezni itd. pač pozitivna in vesela debata naj bo ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

eh... 

Navedek

Purchasing the All In-game Rewards Unlock DLC will automatically unlock the shop and all of its items at once.


brez DLC pa gre tako:
 

Navedek

The Shop is unlocked once the player beats the game once, and is the only way to obtain gameplay items such as infinite weapons or a bonus costume. To buy items, the player redeems points acquired by completing Records

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Zaženem FFXV, nazadnje sem igral 10, prva stvar, ki mi pade v oči je, 4 mladi fantje gredo z avtom na roadtrip, avto se pokvari in gredo rinit avto, cel čas se pogovarjajo kdo najbolj poriva in kdo bi moral rinit zadaj ob glasbeni spremljavi stand by me... moja je zraven gledala in mi dajala mal awkward looks :S

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...